رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین سایت در ایام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سال 92
#1
قوانین سایت جناح آنلاین در ایام انتخابات

رعایت این قوانین در ایام پیش از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا سال 92 از طرف تمامی کاربران الزامیست و در صورت عدم رعایت آن در نوشته های خود توسط کنترل های سایت ویرایش یا حذف میگردد. کاربران محترم لطفا با "گزارش تخلف" که کنار هر پست و پایین آن قرار دارد ما را در کنترل بهتر مطالب یاری کنند.

قوانین مرتبط با سایت :


1- هدف جناح آنلاین مشارکت در خلق خاطره ایی ماندگار و تاریخی در عرصه ی انتخابات است. از آنجاکه نوع فعالیت جناح آنلاین مختص به مسائل شهر و منطقه می باشد، هدف سایت بر روی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تمرکز دارد و تنها مطالب پیرامون این موضوع قابل نشر میباشد لذا مطالب مرتبط با ریاست جمهوری فارغ از نوع مطلب در اولین فرصت و بدون اطلاع قبلی کاربر حذف میگردد.

2- پست ها و نظرات باید مرتبط با موضوع تاپیک باشد. برای مطالب غیر مرتبط تاپیک جداگانه ایجاد کنید.

3- ارائه پیشنهاد و یا انتقاد و شکایت در مورد سایت و عملکرد آن تنها و تنها در انجمن انتقادات و پیشنهادات قابل طرح است و هر نظری مبنی بر عملکرد سایت در دیگر تاپیک ها حذف میگردد.قوانینی که در پست های ارسالی باید رعایت شود :

4- در سایت کاربران به سه دسته تقسیم می شوند : گروه اول کاربران با هویت واقعی و مشخص،گروه دوم کاربران با نام مستعار و گروه سوم مهمانان ( توجه : کاربران مهمان تنها در انجمن "تریبون آزاد" میتوانند پست ارسال کنند ) . در حذف، ویرایش پست های ارسالی، کنترل های سایت بین کاربران فوق تفاوت قائل می شوند و برخورد با نوشته های کاربران با هویت واقعی طبیعتا منعطف تر است.

5- مطالب توهین آمیز که از لغات نامناسب استفاده شده باشد و صفت های ناپسند از هر کدام از سه دسته کاربرانی که در بند 4 اشاره شد، نوشته شده باشد ویرایش می شود و کاربر تذکر میگرد که در صورت تکرار آن، فعالیت کاربر برای یک ماه مسدود میشود.

6- نقد یا اتهام مطرح شده در مورد هر یک از کاندیداها باید مستدل باشد و محترمانه مطرح شود. نقد مستدل پیرامون عملکرد افراد بلامانع است. طبیعیست سایت برای کاندید مخاطب حق پاسخگویی و دفاع قائل است و در این مقوله با کاندید ها همکاری لازم را خواهد داشت.

7- درج مسائل شخصی و خصوصی کاندیداها ممنوع است. در مورد دیگر افراد درج هر گونه مطلبی که اتهامی به اشخاص حقیقی است چه با دلیل چه بی دلیل، چه درست چه نادرست ممنوع است.

8- کاربران محترم حتی الامکان از ارائه ی اطلاعاتی که فاقد پشتوانه ی مستدل و مستند می باشد، خودداری کنند . بدیهی است که چنین پست هایی مورد ویرایش یا حذف قرار خواهد گرفت.

9- تشخیص بر عهده کنترل های سایت است و انتقاد از روند کنترل ها تنها در انجمن انتقادات و پیشنهادات مطرح شود. گرچه کنترل ها در ویرایش های خود برای تذکر مجدد به قوانین سایت در صورت نیاز اشاره خواهند کرد.

10- در دیگر مواردی که قوانین از قبل پیش بینی نشده باشد کنترل های سایت از طریق پیغام خصوصی با نویسنده مطلب در میان خواهند گذاشت. ( بدیهی است کاربران مهمان که پیغام خصوصی ندارند، بدون اطلاع قبلی مطلبشان ویرایش یا حذف خواهد شد. )با تشکر
هیئت مدیره جناح آنلاین
 سپاس شده توسط abdollah_abi ، vahid ، farshid.ahmadi ، محسوس ، abdollah_ahmadi ، mohammad_p ، m.hamedi ، seyed_h


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان