رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توهین جناح آنلاین به شهروندان
#1
آقایونی که میگن مردم دربارشون با بی انصافی نظر میدن، حالا انصافاً خودتون به این کار توهین آمیز چی میگین!؟ مهمترین تاپیک سایت از ابتدای تأسیسش تا حالا رو که درمورد مهمترین مسائل شهر توش داره بحث میشه رو در اوج بحث بدون هیچ توضیحی میبندین، فقط و فقط به خاطر اینکه مردم ندونن شهردار و دوستانش تو شورا تو این مدت چه تخلفات و سوء استفاده هایی از بیت المال و منصبشون میکردن. آقایون مردم هم شعور دارن. مسئولین سایت هم که از نزدیکان درجه یک این آقایون متخلف هستن. تازه خوبه کسی اتهامی نزده و بر مبنای اعترافات خودشون تو این سایت بحث میشده. پس چرا فایل صوتی رو که گفته بودین تو سایت قرار ندادین؟ یا حرفی نزنین یا اگه میزنین پاش وایسین، این بازیها چیه در میارین!؟ فکر کنم اگه صدای ضبط شدشون رو نداشتیم با وجود اون مردمی که تو جلسه حضور داشتن همه چی رو کتمان میکردن. اگه حرف رکیکی به کسی زدن حذف یا ویرایش کنین ولی افرادی مثل شورا که مردم بهشون اعتماد کردن و یا شهرداری که شش سال پول همین مردم? تو دستش بوده باید جوابگوی رفتارشون به مردم باشن. کسی تو این مسائل تعارفی هم با کسی نداره. اگه خلافی نکرده بگه نه اینجوری نیست ولی اگه خلافی مرتکب شده (که خودشون اعتراف کردن که مرتکب شدن) مردم حق دارن در جریان قرار بگیرن. چه این سایت تریبون تبلیغاتی این آقایون باشه چه نباشه حق نداره اینجوری به مردم توهین کنه. وقتی مردم رو دعوت میکنین که تو یه بحث شرکت کنن دیگه اون بخش سایت از حالت شخصی و سلیقه ایش خارج میشه و شما مسئولین فرصتی رو که گفتین در اختیار دیگران قرار بدین. مطمئناً این سایت تنها راه اطلاع رسانی نیست و با این حرکتی که مهر تأییدی بر تخلفات و سوء استفاده های این آقایونه، شهروندان نسبت به فهم اطلاعات دقیق تری از این قضایا از طرق دیگه که خواهیم دید، حریص تر خواهند شد و این جریان به نقل محافل تبدیل خواهد شد.?
#2
قفل کردن تاپیک تنها یک اشتباه بوده که به علت خرابی اینترنت در جناح نتونستن این اشتباه رو درستش کنند و من از اینجا توسط اکانتشون درستش کردم و ضمنا از چند ساعت قبل تاپیک مذکور باز شده است و بهتر بود قبل از نوشتن این مطلب سری به آنجا میزدید.
البته در تاپیک متاسفانه برخی کاربران از نوشتن اسامی افراد و خطاب قرار دادن با هر لفظی دریغ نمیکنند که کار کنترل های سایت رو دشوار کرده است. همکاری باید دو طرفه باشد.

راستی خیلی جالب است نوشتید "مسئولین سایت هم که از نزدیکان درجه یک این آقایون متخلف هستن" میخواهم بدانم شما میدانید نزدیکان درجه یک یعنی چه و برای اطلاع بدانید ما چنین کسی در سایت نداریم!

فایل صوتی به دلیل مسائلی در سایت قرار داده نشده که فکر کنم واضح است و سوال کنندگان خودشان هم چنین چیزی را نمیخواهند ولی اگر شما مایل به تایپ آن باشید فایل صوتی برایتان ارسال خواهد شد.
#3
اقای ... با نحوه ادبیاتتون می شود فهمید چه کسی هستید و با این نوع نوشتن ها شما با چندید نام مختلف در سایت حضور داشته اید . صبر کنید تا موضوعاتی را برای شما واضح کنم .ولی ای کاش مرد و مردانه با حداقل با یک اسم وارد می شدید .
شما در ان جلسه گفتید که کار های شهرداری به نزدیکان شورا داده شده است حرفتان درست ولی [...] هم در شهرداری مشغول به کار است . پس شما طبق قوانین هم نباید کار از شهرداری بگیرید .
در جای دیگری اقای مربوطی را متهم نمودید . از اقای مربوطی پرسیدم و گفتند که ان گاراژ مربوط به سال 79 می باشد و مجوزش هم از سال 79 گرفته شده بوده . (برای اطمینان می توانید مدارک اقای مربوطی را چک کنید)
دوست عزیز ، شما باید به عنوان اخلال گر شناخته شوید نه شهروند و نه چیز دیگری . اخلالی که در ان جلسه ایجاد نمودید و نگذاشتید حداقل یک نفر? غیر از? هم کیشانت صحبت کنند.? شما با در دست داشتن میکروفون و سوالاتی که نه موجب پیشرفتی می شود و نه مشکلی حل می کند فقط از عقده و کینه هایتان گفتید و بجای یک هم اندیشی برای شهرمان مانند یک آفت عمل نمودید.
به نظر بنده در هر کاری ادم باید نظر طرفین را بشنود و سپس قضاوت کند . این طور که شما ها می گویید نیست . الان شما مطلبی نوشته اید که توهین جناح آنلاین به شهروندان . چون خیلی خیلی زود قضاوت نموده اید و بی درنگ به مدیران محترم سایت تاخته اید و بجای این که اول از اصل موضوع خبر دار شوید خودتان? قیچی کردید و دوختید !!
آقایان ... مثلا جوانان مطلب نویس در سایت و سوار بر 405 و پراید ! کار های شما مغرضانه و بی سود است . شما هنوز فرهنگ انتقاد و مطلب نویسی را یاد نگرفته اید? شما بجای اینکه مساله را حل کنید? خود صورت مساله شده اید . اگر کسی مطالب سایت را دنبال کند و چون شما [...] شرکت کذایی به خاطر عقده هایتان آمده اید مطلب نادرست نوشته اید بخواند خیال می کند اوضاع ان طور که شما می گویید است ولی اگر کسی واقعا منصف باشد حداقل یک بار هم که شده از اقایون شورا سوالی می کند و مطمئنا نظرش عوض خواهد شد .
چکونه شما ادعای قانون مدار بودن را دارید ولی [...] مدارک محرمانه [...] شما در معرض عموم قرار داده اید ؟
چگونه شما حامی کارگران جمع اوری زباله در سایت هستید ولی خودتان که [...] هستید کمترین امکانات برایشان فراهم نموده اید ؟ ایا این ها غرض نیست ؟ شما با حداقل حقوق ، با رد نکردن بیمه ، با پرداخت نکردن حقوقشان و... ظلم بزرگی در حق کارگران جمع اوری زباله نموده اید . شما با برعکس نشان دادن قضایا سعی در تخریب اذهان عمومی نموده اید ولی مردم ما هوشیار تر و منصف تر و عاقل تر می باشند که بیایند گول شما 4 تا (البته نصف 4تا) ادم بخورد . شما اول بروید رعایت ادب و انصاف و مطلب نوشتن و جرات این که با یک اسم به این سایت امدند بکن بعدش بیا شیخ منبر بشو .
شما شهرداری را متهم می کنید که حقوق کارگران زباله نمی دهد . اگر ادم اگاهی باشد و کمی منصف هیچ گاه مستقیما خود شهرداری را? مسئول حقوق کارگران زباله نمی داند . کارگران زباله ، کارگران شرکت [...] هستند ولی گویا شما ان قدر ظالم هستید که اگر شهردرای پول شرکت شما را نداد شرکت درپی شما از پرداخت حقوق کارگرانش ممانعت می فرماید .
بار دیگر اگر کسی برود و جانب انصاف را رعایت کند و قوانین شهرداری ها را بخواند باز شما را در عدم پرداخت حقوق کارگران زباله متهم می کند نه شهرداری. چون کارگران زباله ، کارگران شرکت [...] می باشند نه کارگران شهردرای.
در ان شب شما حرف هایی زدید که هنوز بعد از هفته ای من یک سود را برای دیگران ندیدم ولی شما در سایت با امدن اسم های مختلف و با شعار های مختلف سعی دارید که بگویید سخنانتان ارزشمند بوده در حالی که سوال یا خرف درستی یا پیشنهاد بجایی انجام نداده اید.? شما سعی دارید که شورا و شهردار بازنده را اعلام کنید ولی خودتان بازنده شدید و نتوانستید ان گونه که در شان یک انسان است سخن به زبان اورید . اگر گوی و میدان را در دست 4 نفر دیگر میدادید به راحتی شهردار و شورا در ان مناظره شکست می خوردند.
در عبجم !! که چرا شهرداری به شرکت درپیتی [...] کار می دهد ؟! شرکتی که نمی تواند حقوق کارگرانش را بدهد ایا شرکت است ؟
باز آن حرف های خنده دارت یادم می اید . ان جایی که گفتی چرا شهرداری کار به پسر شورا داده . اولا چطوری شما میتوانید همچون حرفی را بزنید در حالی که [...] و طبق قانون هم شما نمی توانید پرژه شهرداری را بگیرید . دوما با چه رویی همچون حرفی را میزنید با وجودی که شرکت [...] توانایی وصول حقوق کارگرانش را ندارد و ایراد از کسی میگیرد که تمامی کار های انجام شده اش به نحو احسنت انجام شده .
همشهری عزیز ، همان گونه که شما جویایی کار هستید ان بنده خدا نیز جویایی کار است . شما اگر دلسوز شهر هستید پیگیر موشوعاتی باشید که منافعی داشته باشد نه این که سنگ اندازی کنی .?


-------------------------------------------------------------------------------------------------------
کنترل سایت : بخشی از متن به علت اشارات غیرمستقیم اما واضح ویرایش شد.
#4
تهمت های زیبایی بود، اما متاسفانه ما در حد تهمت های شما نیستیم.نمی دانم، اما هر کسی که هستید باشید اما از شما خواهش دارم جانب ادب را رعایت فرمایید. دوستانه پیشنهاد می کنم عنصر تخریب را به کار نبرید که دودش به چشم خودتان خواهد رفت.در مسائل مهم شهر در این سایت فقط نظر کسانی توسط بازدیدکنندگان مورد توجه قرار می گیرد که هویت مشخصی داشته باشند.پس بی خود زحمت به خودتان ندهید و انقدر در مورد شهر و مردمش خیالپردازی نفرمایید. اگر سخنان شما بر اساس سند است که شجاعت داشته باشید و با هویت معلوم وارد میدان شوید تا ما مردم خودمان تصمیم بگیریم و اگر بر اساس ظن و گمان و تهمت و... است که همانی که هستید بمانید و هر چه می خواهید برای خودتان بکارید و درو کنید. دوست عزیز، مردم مضحکه شما و امثال شما نیستند و نخواهند بود.
 سپاس شده توسط abdollah_abi


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان