رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مچ گیری (!) پیرامون آموزش ترافيك در دبيرستان شرفا شرفايي جناح
#1
در خبر زیر که از وبسایت رسمی اداره آموزش و پرورش منطقه جناح آورده شده است، در قسمتی از آن آمده است : "... در ادامه مهدي صمدي درباره ي ترافيك و احترام و رعايت قوانين در شهر به خصوص از دانش آموزاني كه از وسايل نقليه موتوري استفاده مي كنند آموزش هاي لازم ارائه نمودند. "

اول اینکه هدف مچ گیریست و اینکه بیشتر دقت کنیم، و غرضی در کار نیست :
نکته قابل توجه اینکه ما خودمان را گول میزنیم و این جلسات تشریفاتیست یا اینکه واقعا متوجه نیستیم و شاید هم منظور چیز دیگریست . اینکه دانش آموزان که اکثرا به سن 18 سال نرسیده اند و هیچ کدام گواهی نامه راهنمایی رانندگی ندارند چطور میخواهند وسیله نقلیه موتوری داشته باشند و در ضمن قوانین را نیز رعایت کرده باشند؟ در صورتی که اولین قانون داشتن مدرک گواهینامه راهنمایی و رانندگی برای رانندگی با موتور است! - حداقل از مدرس محترم اننتظار میرود ضمن این آموزش ها دانش اموزان رو به دریافت گواهی نامه راهنمایی و رانندگی در اولین فرصت ، تشوق میکردند ( چون فکر کنم سن لازم برای گواهی نامه موتورسیکلت پایینتر از 18 سال باشد ، شاید )

من ادعایی ندارم و موافق یا مخالفتم رو نمیگم، اما به نظرم بد نیست اندکی به کارگاه های آموزشی توجه کنیم قرار است چه چیزی مطرح شود و هدف چیست؟! کیفیت کجای این بحث رعایت شده است؟
راستش من حس میکنم خیلی از جلسات به این دلیل چندان بازدهی ندارد که فقط میخواهیم بگوییم جلسه ای برگزار شده و نتیجه برایمان مهم نیست.

در هر حال باز اگر تاثیر مثبتی داشته باشد، هم جای شکرش باقیست.

خواهش میکنم نگید زیاد گیر میدم، چون بیشتر برای خنده بود تا نقد جدی? Wink

متن خبر :
« به گزارش روابط عمومي اداره ي آموزش و پرورش منطقه جناح

آموزش ترافيك با حضور مهدي صمدي پليس راهور بخش جناح در دبيرستان شرفا شرفايي جناح برگزار شد.بنا بر اهميت آموزش و ترافيك بهبود وضعيت ترافيكي شهر و نقش موثر جوانان و نوجوانان در اين مقوله و بر اساس توافقات انجام شده بين آموزش و پرورش منطقه و پليس راهور بخش جناح يك دوره كلاس آموزش جهت دانش آموزان دبيرستان شرفا شرفايي تشكيل شد.

در اين جلسه كه با حضور مهدي صمدي رئيس پليس راهور جناح و دانش آموزان در سالن مدرسه برگزار شد يوسف مربوطي مدير دبيرستان ضمن تشكر از اداره ي منطقه و راهنمايي و رانندگي جناح بر اهميت رعايت قانون و مقررات راهنمايي و رانندگي توسط دانش آموزان تاكيد نموده و در ادامه مهدي صمدي درباره ي ترافيك و احترام و رعايت قوانين در شهر به خصوص از دانش آموزاني كه از وسايل نقليه موتوري استفاده مي كنند آموزش هاي لازم ارائه نمودند.

بر اساس توافق به عمل آمده مقرر گرديده در مرحله اول، آموزش طرح ترافيك براي كليه دانش آموزان مدارس شهر جناح برگزار گردد.

[عکس: gpic45_2.jpg]

[عکس: gpic45_3.jpg]

[عکس: gpic45_1.jpg]

[عکس: gpic45_4.jpg]

»
پاسخ
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، محسوس ، armena


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان