رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطلبی طنز >>> دلایل شهردار اونطرف اب بر ساخته نشدن پل معروف بر پل خون -ات
#1
دروغ نوشت نیوز شهردار شهر چون که میخواهد همه پروژه ها با بهترین کیفیت به دست مردم برسد برنامه ای کلان دارد و از مردم خواست که در این پیچ و خم مشکلات ساکت باشند و شهردار خودش پایه یک دارد!

اقای شهردار در مورد پل اونطرف های شهر اونم تو گرمای گرم بندر .... ببشخید تو هوای گرم تابستون گفت : هوا گرمه چسبندگی بتون پایین می اید.پس در نتیجه کار متوقف خواهیم نمود تا بر شعار خود یعنی پول مفتکی، کار خرکی دست بیابیم . شیخی و مریدی از جناح چپ (ببخشید با جناح خودمون اشتباه نشه ، قضیه خیلی پیچیده تر از این حرفاس) به جناب شهردار بگفتا : ای فرزانه ، چرا در هوای گرم چسبندگی بتون پایین می اید ؟ جناب شهردار دستی بر سر خود کشید و با پوزخندی پاسخ داد : ای شیخ و ای مرید پاسخ این سوال جمله ای بس کوتاه است و ان این است که منفی زیر رادیکال نمی رود پس نتیجه خواهیم گرفت چسبندگی بتون در گرمای گرم پایین خواهد امد . شیخ و مریدان چون از پاسخ قاطع جناب شهردار قانع گشتند احسنت گویان مشغول خروج از محفل? شدند .

گویند? وقتی مردم? از سرمای سرد بر خود لرزیدند و بید و انسان نسبت به لرزش خود تفاوتی پیدا نکردند ! جمعی از مسئولین سایت دروغ نوشت نیوز نیز به محفل گرم جناب شهردار برفتند تا با هم گپی داشته باشند و مطلبی برای سایت .
اقای شهردار ضمن خاتر نشان کردن قسم خود شامل بر کیفیت پروژه ها و همچنین تحقق شعار? پول مفتکی، کار خرکی? و ضمن عرض تشکر از میدیران سایت دروغ نوشت نیوز جهت بازتاب شفاف خبر ها ، از مدیران در خواست نمود تا هر نوع سوالی دارند بگویند .
مدیران سایت از توقف کار پل معروف به پل? خون -ات که جدیدا این پل به نام بزک نمیر با خیار می اد مزین گردیده سخن به زبان گشودند شهردار نیز پاسخ خود را بدین گونه شهرح داد : ببینید دوستان عزیز ما الان در فصل سرما و بارندگی به سر می بریم خودتان که میدانید اب بتون را شست و شو می دهد و سیمان های بتون را با خود می برد در نتیجه? ما نمیتوانیم? شعار خود یعنی پول مفتکی، کار خرکی دست یابیم.

مدیران سایت از درایت و فهم والای شهردار چنان در عجب ماندن که گویی برق هشت ریشتری به انان وصل نموده بودی .


? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ادامه دارد ...
#2
دوستان عزیز یه خواهش دارم اگه رعایت میکردیم بد نبود اینقدر دعای بد برای شهردار محبوب و منتخبمون نکنیم آخه بارون برای چه میخایم که عزیز برادرمون ناراحت بشه بیا با هم به جای قبله دعا وسار دعا بریم تا بارون نیاد تا ایشون با خیال راحت پروژه ی به این سنگینی که از هیچ کسی بر نمیاد انجام بده و دغدعه ای نداشته باشه? Confusedorry:
#3
این حسین کیست که دلها همه دیوانه ی اوست ...این چه شمعیست که قلبها همه پروانه اوست؟؟؟
#4
سلام محسوس جان منظورت من بودم یا اون حسین اگه اون حسینه که هیچ اما اگه منظورت این حسین باشه که داری موجبات خنده و شادی دوستان دیگه هم فراهم می کنی.
#5
حالا دروغه یا راست بماند .
عاقل گر بود کاتب میخواند که نوشته به نقل از شهردار و این نه دلیلی بر تایید صحت گفتار بودی و بس .
در دیکته نوشتار هم دقت بفرمایید تا مورد مزاح نشود اگر ما دروغ نویسیم در نظر شما بود و بس انشاءالله باری تعالی خود نشانتان خواهد ساخت .
#6
(۶ام آذر ۱۳۹۱، ۱۳:۴۲)محمد پناه link نوشته: حالا دروغه یا راست بماند .
عاقل گر بود کاتب میخواند که نوشته به نقل از شهردار و این نه دلیلی بر تایید صحت گفتار بودی و بس .
در دیکته نوشتار هم دقت بفرمایید تا مورد مزاح نشود اگر ما دروغ نویسیم در نظر شما بود و بس انشاءالله باری تعالی خود نشانتان خواهد ساخت .
دوست عزیز ، فکر کنم چندیدن سو تفاهمی در ایراد طنز بنده بود که میخواهم فرصت را غنیمت شمرده تا هم جوابی به شما داده باشم و هم سو تفاهم بر طرف شده باشد ( فکر میکنم ناراحتی شما هم از این سو تفاهم نشات گرفته باشد)
1.? برخی دوستان فکر می کنند که? اول طنز نو شته? شده دروغ نوشت نیوز? منظور جناح انلاین است که منظور بنده هیچ گاه جناح انلاین نبوده و منظورم به نقل از دروغ نوشت نیوز ( ای کاش در اول طنزم به نقل از دروغ نوشت نیوز می نوشتم تا ناراحتی پیش نیاید ) در ضمن ان جایی که نوشته شده میدیران سایت دروغ نوشت نیوز هم فکر کنم که فکر کردین منظورتان هیت مدیره سایت جناح انلاین است با وجودی که نه منظور سایت? جناح انلاین بود و نه هیت مدیره ان !!
2. در دیکته نوشتار هم خوب دقت شده و اتفاقا به عمد غلط های املایی وارد متن شده . ( بد نیست بدانید : یکی از راه های نوشتن طنز، وارد کردن غلط های املایی به عمد از سوی نویسنده است )

امیدوارم ناراحتی یا سو تفاهمتون رو بر طرف کرده باشم تا نه شما از من و نه من از شما سر یه حرف ناراحت شیم .
در ضمن اگر حرف یا انتقاد دیگری هم هست بفرمایید تا بتوانم در مطلب دوم از ان بهره گیریم .
موفقیتتان پایدار باشد .
 سپاس شده توسط armena
#7

ممنون
منم این طور فکر میکردم اول...که هیئت مدیره و سایت نجان انلاین منظورتون هست.
حالا منظورتون کی بود؟? :دی


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان