رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا شهرداری بستک راضی به خاک خوردن دانش آموزان است ؟
#1
خیایان 500 متری منتهی به هنرستان فکری بستک همچنان خاکی است و دانش آموزان با عبور از این خیایان خاکی هر روز خاک می خوردند . چرا شهرداری در این خصوص ساکت مانده است ؟
یکی از خیابان هایی که مربوط به شهر بستک و جزء لاینفک شهر محسوب می شود خیایان 500 متری منتهی به هنرستان دکتر فکری بستک در ابتدای ورودی شهر از سمت بندرلنگه است . با وجود پیگیری مسوولان این هنرستان مبنی بر آسفالت این خیایان هنوز هیچ اقدامی در خصوص آسفالت آن صورت نگرفته است .
مسولان محترم شهرداری بستک که نام خود را مزین به نهضت آسفالت کرده اند و بر این افتخار می بالند چرا خیایانی 500 متری آن هم پس از چندین سال پیگیری این چنین رها شده است ؟ مگر جزء شهر بحساب نمی آید و یا آیا از خاک خوردن هر روز دانش آموزان در این مسیر راضی هستید ؟ و چرا خود را به خواب زده اید ؟
این مسیر خاکی که کناره های آن به دلیل بروز آب باران بدون شانه شده است خطرات زیادی برای موتور سواران دانش آموز دارد .
امید است مسوولان شهرداری و شهردار بستک حرف ما را شنیده باشد و بر این اقدام همت کند و دنبال جواب سوال ما نباشد بلکه عملی در میدان عمل مشکلات شهروندان را حل کند .

این هم خیابانی که دانش آموزان هر روز از آن عبور و مرور می کنند !!! شما خودتان قضاوت کنید !!

منبع : بستک آنلاین
#2
شهردار بستک واقعا فقط به اون اسم و اوازه داده اند نمی دانیم چرا این همه از او تعریف می کنند در حالی که خیلی خراب کاری در برنامه های شهری وجود دارد
#3
برنامه های فرهنگی شهرداری بستک صفر است ببخشید زیر صفر
#4
هنرستان دکتر فکری در حدود 7 سال پیش ساخته شده.ولی همیشه برایم جای سوال بوده که چرا خیابان موجود تا کنون آسفالت نگردیده.از مطلعین پرس و جو کردم و برای این موضوع دو دلیل آورده شده است (صحت و سقم آنها ......)
1- در همان ابتدای امر قرار بر آسفالت کردن این خیابان کوچک بوده است ولی افرادی مدعی مالکیت زمینهای اطراف هنرستان بوده اند(به حق یا نا حق که اطلاعی ندارم)از این رو خیابان مورد نظر نیز جزء مالکیت افرادی قرار می گرفته است که در این صورت شهرداری نمی توانسته به حریم خصوصی دیگران وارد شده و آنجا را آسفالت کند.چون خیابان را جزء زمینهای خصوصی خود می دانسته اند.
2-چند سال پیش این قسمت در محدوده شهرداری بستک نبوده و اینجا می بایست زیر نظر اداره راه آسفالت می شده که اداره راه? به علت مشکلاتی زیر بار نرفته و خیابان مذکور نیز آسفالت نگردیده.

حالا این زمینها در شهرداری تفکیک شده وخیابانهای آن مشخص گشته و? البته جزئی از محدوده شهرداری نیز هست و مشکل آن مرتفع ولی وضعیت آسفالت کاملا بحرانیست.شهردار بستک قول مساعد داده اند و برای ترمیم زیرسازی آن اقدام شده است اما عملی شدن اسفالت? آن را موکول به -ان شا الله- کرده اند.ما هم چون شماها منتظر می مانیم تا بلکه آسفالتی از جایی برسد و خیابانی قیرپاشی شود و گرد و خاک هم کمتر.
(ان شاالله)
#5
به نظر من شهردار بستک دو سالی است که نسبت به شهر بی خیال شده اند و فقط متاسفانه فکر خود و دور و برهای خاص خود هستند . تلویزیونی شهری خریده اند به مبلغ 35 میلیون تومان فقط یک شب روشن بود و الان انگار خراب شده است و بی خیالش شده اند - جلو مسجد جامع با آن همه نماز گزار به نظر شما یک پارکینگ مناسب نیاز ندارد ؟ که فضا به آن بزرگی را در روبروی مسجد جامع خراب کرد و به پارک و فضای سبز تبدیل کرد آن هم با چه هزینه ای و بدون تدبیر و در نظر گرفتن پارکینگ برای مسجد جامع این همه بی درایتی شهردار محمد جلالی را می رساند .
#6
در مورد کارگاه بازیافت زباله اش هم مطلب بنویسید که چه افتزایی در آن منطقه به راه انداختند و کل آن منطقه را آلوده کرده اند !!!!
 سپاس شده توسط محسوس
#7
خب هر شخصی یه ضعفایی هم داره ..تو چند سال اخیر بستک خوب ترقی کرده وکارهای زیادی این شهردار انجام داده ومشخصه...اما شهردار ما چی هر کاری کرده گندش در اومده تو این پنج سال چهره جناح چقد تغییر کرده آیا به اندازه بودجه این شهر عوض شده ؟چند? نفر جناحی ازش راضین؟ اگه خیلی خوشبینانه حساب کنیم شاید 5 درصد و اون هم تو کل دوران شهردار بودنش.ولی شهردار بستک شاید اخیرا برنامش عوض شده واز ابتدا کارهای بسیار مهمی رو انجام داده
#8
امروز از اونجا رد شدم دیدم گریدر و غلطک کارن . داشتن زیر سازی میکردن فکر کنم واسه اسفالت میخواستن .
#9
(۲۷ام آبان ۱۳۹۱، ۱۵:۰۳)فرشيد link نوشته: امروز از اونجا رد شدم دیدم گریدر و غلطک کارن . داشتن زیر سازی میکردن فکر کنم واسه اسفالت میخواستن .

Confusedign0098: Confused_hi:? :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :iagree: :clap:
#10
خب خدا رو شکر بلاخره انگار شهردار به فکر افتادن ؟ پس این خبرها کار سازه آفرین بر شهردار


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان