رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اقای شهردار !! بیا اینگونه بیاندیش !
#1
اقای شهردار ؛

ایا اندیشیده ای که اگر کارگران زحمت کش جمع اوری زباله حتی برای دو روز نباشند در کوچه و معابر و خیابان های شهر چه بوی بدی می اید ؟

ایا اندیشیده ای این قشر? با وجود کار سخت ، در امد اندکی دارند و شما با پرداخت نکردن حقوقشان از انان? عملا داری بیگاری می کشی ؟

ایا اندیشیده ای که محدود کسانی هستند که به شغل رفت گری روی می اورند؟ و روی اوردن انان تنها اجباریست که جامعه بر انان تحمیل نموده ؟

ایا اندیشیده ای? که حتی پرداخت نکردن حقوق زحمت کشان و کارگران حتی برای یک روز برای انان در دسر ساز خواهد بود چه برسد برای چندین ماه؟

اقای شهردار ، بیاندیش که? مردم شهر جناح ، اگاه و عالم هستند و شما نمی توانید سر مردم تحصیل کرده شیره مالی نمایید .

اقای شهردار ،? اگر شما بر وظایف خود عمل نمی کنید و از مردم و مسئولین بالا تر نمی ترسید? از خدایی که بالای سرمان است که او ناظر تمام اعمال ماست بترسید . از او بترسید که در اخرت باید پاسخ گو باشید و اه این مظلومان در دسر ساز برایتان خواهد شد .
به سلامتی همه ی رفتگرای شهرمون که امروزا دل خوشی ندارند ...
[عکس: 579047_547720138586745_977875490_n.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad ، vahid ، yar ، جورج بوش پسر ، farshid.ahmadi ، abdollah_ahmadi ، armena ، عبدالله
#2
خیلی تاسف بار است وقتی میشنوم که کارگران زحمت کش برای چندین ماه حقوق خود را دریافت ننموده اند و هیچ کس یارای انان نمی شود .

اقای شهردار شما باید هنوز که عرق این عزیزان خشک نشده حقوقشان را پرداخت کنی نه با صرف چندیدن ماه ان هم با اعتصاب و تحصن پول این عزیزان را پرداخت کنی .
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، حسن بی باک


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان