رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجمع کارگران جلو منزل دستپاک
#1
[size=18pt]چنانکه دیدیم و شنیدیم کارگران جمع آوری زباله دیشب چندین ساعت جلو منزل آقای محمد سعید دستپاک تجمع کرده بودند. علت رو که پرسیدیم متوجه شدیم که این زحمتکشان نه تنها معوقه های حقوقی چندین ماهه ای رو که چند ماه پیش قرار شده بود بهشون پرداخت بشه، همچنان وصول نکرده اند بلکه با گذشت چند ماه دیگه و افزایش مقدار مطالبات، این بار شهردار باوجدان و منصف ما بعد از چند ماه کارکشیدن از این افراد بدون پرداخت یک ریال در پی اخراجشون هم بوده و این افراد با تحصن جلو خونه دستپاک خواستار بازگشت به کار پرزحمتشون و پرداخت مطالباتشون بودند.
[عکس: 566150_299782943469996_259627422_n.jpg?psid=1]
 سپاس شده توسط vahid ، abdollah_ahmadi ، محمدرضا ، جورج بوش پسر ، بابا بزرگ ، d.beckham ، شهر در خواب ، جناحی جناحی ، مرد دانا ، روزگار ، اتخان ، BLUE SKY ، عجب ، عادل ، JANAH ، سروش ، باگپو ، پهلوون ، علیرضا ، محسوس ، گلایه
#2
تو دریافت نکردن پولشون که شکی نیست، ولی فکر نکنم شهرداری بتونه اخراجشون کنه چون کارگران جز شرکتی هستند که باید قرارداد بین شهرداری و شرکت تمام یا فسخ بشه. و اون شرکت میتونه اخراج یا استخدام کنه.
 سپاس شده توسط محمدرضا
#3
شاید شهرداری ما از این قاعده مستثنی باشه وحید جان....ان شا الله تماس میگیریم تا مسئول ثبت رکوردهای کتاب گینس تشریف بیارن تا تعداد روزهای نگرفتن حقوق این عزیزان از شهرداری را ثبت نماید.
شاید که دیگر شهرداری های دنیا پند بگیرند.
 سپاس شده توسط محمدرضا ، d.beckham ، باگپو
#4
دیروز یکی از دوستان به من خبر دادن که گویا عده ایی از کارگان شهرداری جناح به نشانه اعتراض درجلو خانه ی آقای دستپاک تجمع کرده اند. سریعا پیگیر شدم و از عزیزانی خواستم موضوع رو تحقیق کنند . طبق آنچه که سایت جناح آنلاین پیگیری کرد و بنابه صحبتهای خود افراد تجمع کننده، به ما گفته شد که کارگران به هیچ وجه به نشانه اعتراض جمع نشده اند و ضمنا تمام حقوق خود را دریافت کرده اند! .

موضوعی بود که خواستم جهت تنویر ذهن مخاطبان عرض کنم .
 سپاس شده توسط vahid ، d.beckham
#5
(۸ام آبان ۱۳۹۱، ۱:۰۱)عبدالله آبی link نوشته: دیروز یکی از دوستان به من خبر دادن که گویا عده ایی از کارگان شهرداری جناح به نشانه اعتراض درجلو خانه ی آقای دستپاک تجمع کرده اند. سریعا پیگیر شدم و از عزیزانی خواستم موضوع رو تحقیق کنند . طبق آنچه که سایت جناح آنلاین پیگیری کرد و بنابه صحبتهای خود افراد تجمع کننده، به ما گفته شد که کارگران به هیچ وجه به نشانه اعتراض جمع نشده اند و ضمنا تمام حقوق خود را دریافت کرده اند! .

موضوعی بود که خواستم جهت تنویر ذهن مخاطبان عرض کنم .
ممنون از پیگیری که کردی و شفاف سازی این مسئله.
#6
متأسفانه تا بوده همین بوده. محمد سعید دست پاک فکر میکنه مردمان کل این کره خاکی هیچ بهره ای از شعور نبردن واون میتونه با حرفایی نظیر اون اراجیفی که تو مصاحبه ای که چند ماه پیش با جناح آنلاین کرده بود به خورد مردم داد، ملت رو بلانسبت همه خر میکنه. جالب اینجاست که سطح فکری خودش به اینجا هم قد نمیده که اگه حرفی بزنه اون هم برای درج تو یه سایت اینترنتی برای همیشه باقی میمونه و چند روز یا چند ماه بعد دقیقاً خلاف حرف خودش رو انجام میده. دروغهای شاخدار و چاغانهای بچه گانه و مضحک تو خون این آدمه و اصولاً هر چی میگه شامل یکی از این دوتا حتماً هست. وااسفا به ما و صبر و تحملمون? ?
#7
(۸ام آبان ۱۳۹۱، ۱:۰۱)عبدالله آبی link نوشته: دیروز یکی از دوستان به من خبر دادن که گویا عده ایی از کارگان شهرداری جناح به نشانه اعتراض درجلو خانه ی آقای دستپاک تجمع کرده اند. سریعا پیگیر شدم و از عزیزانی خواستم موضوع رو تحقیق کنند . طبق آنچه که سایت جناح آنلاین پیگیری کرد و بنابه صحبتهای خود افراد تجمع کننده، به ما گفته شد که کارگران به هیچ وجه به نشانه اعتراض جمع نشده اند و ضمنا تمام حقوق خود را دریافت کرده اند! .

موضوعی بود که خواستم جهت تنویر ذهن مخاطبان عرض کنم .
جناب آقای آبی ضمن احترام عرض میکنم که مطلبی که میفرمایید کاملاً اشتباه می باشد. اولاً که شخصاً با کارگرها صحبت کرده ام کاملاً مطلب نوشته شده در مورد تحصن صحیح میباشد. کارگرها بالاتفاق میگفتند که از آنجایی که چندین ماه حقوق نگرفته اند و بدتر از آن با این وجود از طرف آقای دست پاک تهدید به اخراج هم شده اند جلو منزل ایشان تجمع کرده بودند تا مراتب اعتراض خود را به وی اعلام کنند. ثانیاً گمان نمی کنم با قاضی نمودن عقل سلیم، خود شما قبول کنید که کارگرها برای عرض تشکر بابت عدم پرداخت معوقه های حقوقی دم منزل شهردار به صورت دسته جمعی گرد هم آمده باشند. ثالثاً چون شخصاً برای کار شما جوانان در این سایت احترام قائلم و خواهان بهبود و ترقی سایت هایی از این دست هستم به عنوان یک پدر یا یک برادر به شما عرض میکنم رد کردن موضوعی با این اهمیت به صراحتی که شما نوشته اید آنهم وقتی که مطلقاً اشتباه باشد از سوی یکی از گردانندگان سایت ، باعث تحریف واقعیت شده و به اعتبار نوشته های آتی شما و این سایت زیانهای جبران ناپذیری خواهد زد. امیدوارم با تحقیق بیشتر نظر حاضر را اصلاح و نوشته های آتی را با تحقیق بیشتر و همه جانبه تری در سایت درج نمائید .
 سپاس شده توسط vahid ، abdollah_abi ، abdollah_ahmadi ، بابا بزرگ
#8
جدیدترین اخبار اینه که در نتیجه تجمع دیشب کارگرا مسید دیشب بهشون قول داده که فردا کل طلبی هاشون رو بهشون میده و از حرفی که بابت اخراجشون هم زده بوده عذرخواهی کرده. ولی طبق معمول امروز هم به وعدش عمل نکرده. کارگرا میخواستن فردا برن ازش شکایت کنن ولی باز بهشون قول داده که فردا حتماً به قولش عمل میکنه.
 سپاس شده توسط جورج بوش پسر
#9
(۸ام آبان ۱۳۹۱، ۱:۳۶)جورج بوش پسر link نوشته: جناب آقای آبی ضمن احترام عرض میکنم که مطلبی که میفرمایید کاملاً اشتباه می باشد. اولاً که شخصاً با کارگرها صحبت کرده ام کاملاً مطلب نوشته شده در مورد تحصن صحیح میباشد. کارگرها بالاتفاق میگفتند که از آنجایی که چندین ماه حقوق نگرفته اند و بدتر از آن با این وجود از طرف آقای دست پاک تهدید به اخراج هم شده اند جلو منزل ایشان تجمع کرده بودند تا مراتب اعتراض خود را به وی اعلام کنند. ثانیاً گمان نمی کنم با قاضی نمودن عقل سلیم، خود شما قبول کنید که کارگرها برای عرض تشکر بابت عدم پرداخت معوقه های حقوقی دم منزل شهردار به صورت دسته جمعی گرد هم آمده باشند. ثالثاً چون شخصاً برای کار شما جوانان در این سایت احترام قائلم و خواهان بهبود و ترقی سایت هایی از این دست هستم به عنوان یک پدر یا یک برادر به شما عرض میکنم رد کردن موضوعی با این اهمیت به صراحتی که شما نوشته اید آنهم وقتی که مطلقاً اشتباه باشد از سوی یکی از گردانندگان سایت ، باعث تحریف واقعیت شده و به اعتبار نوشته های آتی شما و این سایت زیانهای جبران ناپذیری خواهد زد. امیدوارم با تحقیق بیشتر نظر حاضر را اصلاح و نوشته های آتی را با تحقیق بیشتر و همه جانبه تری در سایت درج نمائید .

دوست عزیز نکاتی رو توجه نمایید.

اول اینکه? من هیچ قضاوتی نکردم درباره این مسئله و فقط و فقط شرح ماوقع رو در پیگیری جناح آنلاین گفتم . بدبهی هست که برای خودم هم جالبه که از کارگرانی که اونجا حضور داشتن چنین چیزی شنیدیم، ولی نخواستم که درباره این موضوع قضاوتی داشته باشم و فقط موضوع رو شرح دادم.

دوم بنظر من نظر ثانی شما نشانه زود قاضی به میدان رفتنتان هست . من اصولا توی این نظر کجا به مورد تایید بودن این موضوع اشااره کردم؟ فقط گفتم که ما هم پیگیری کردیم و نتیجه این شد . عاقلانه این هست که من پیگیری دوستان مورداعتمادم رو حداقل قابل طرح در کنار مطالبی بدانم که با نام مستعار و بدون سند واضحی بیان شده اند!

سوم اینکه بازهم تاکید میکنم نظر من در رد یا تایید نظر بقیه دوستان نبود بلکه همونطور که گفتم "موضوعی بود که خواستم جهت تنویر ذهن مخاطبان عرض کنم" .

اگر قرار بود بعنوان خبر یا اطلاعیه و ... در رد یا تایید این خبر اقدامی کنیم ، قطعا نمی آمدم نظر شخصی بدهم و یک پیگیری را اطلاع رسانی کنم . نظر من هم یکی مثل بقیه دوستان و گزارش یکی از شاهد های عینی! . شاید و شاید شاهد ما از بد حادثه وقتی به محل رسیده این قولی که میگویید به کارگران داده شده و ماجرا 180 درجه تغییر کرده!!!

اتفاقا به افراد حاضر درین محل گفته شده که قرار هست برای شما در جناح آنلاین اطلاع رسانی بشود ولی گفتند که هیچ مشکلی نیست علت تجمع یک جلسه است .


از توصیه خیرخواهانه شما برادر عزیز سپاسگذارم.
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، vahid
#10
الان نتیجه نهایی چی شد؟؟؟اعتراض کردن؟نکردن؟حالا اعتراض کردن یا نکردن؟


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان