رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا سایت در قبال بهزیستی و گازال بی طرف است؟
#1
این تاپیک به دلیل به انحراف کشونده شدن مطلب "صعود دوندگان بهزیستی جناح به استان" ایجاد شده و بحث های حاشیه ای که چندان ارتباطی به این موضوع نداشت و از طرفی مورد انتقاد دوستان هم بود، به اینجا انتقال پیدا کرده تا بدون انحراف تاپیک فوق الذکر، بتوانیم بر روی مسائل مطرح شده بحث کنیم.
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، مرد دانا
#2
نقل قول:آقا وحید یه بار من اعتراض کردم دقیقا به این موضوع شما گفتید لایک یا تشکر حتما نشان تایید نیست بلکه از اطلاع رسانی یا از نظر دادن طرف تشکر کرده وحتما نشان تایید وتصدیق نظر نیست حالا نمیدونم چرا در مورد مطلب آقای فولاد چنگ هم چنین اتفاقی افتاد که تذکر دادیم ولی به مذاق شما خوش نیامد حالا بقیه بیان وقضاوت کنن
فکر نکنم گفته باشم هر نظری، ولی یادم هست که در مورد اطلاع رسانی گفتم و واقعا اگر حتی چندان از خبر مورد نظر خوشمان نیاید، ولی به خاطر اطلاع رسانی خبر، تشکر میکنیم. اما خبر، نه هر کذبی را خبر و اطلاع رسانی بگوییم. فکر نکنم چنین برداشتی بشود که یک شایعه ( با اینکه میدانیم کذب است و اگر نمیدانستیم که هیچ ) تشکر کنیم!.
پس فرق اطلاع رسانی یک خبر موثق و صحیح و یک حرف یا نظر آن هم در صورتی که کذب باشد کاملا متفاوت است و به یک دید نمیتوان نگاه کرد.

نقل قول:نمیدونم چرا درباره آقای پناه که همکار خودتون هست نظرتون عوض شده آقا وحید واینچنین طعنه آمیز حرف میزنید دقیقا این حرف رو خود شما به من زدید که تشکر به معنای تائید و تصدیق نیست
اگر دقت کنید در پست دوم در همان تاپیک هم گفتم : «من فکر نمی کنم به این خاطر تشکر کرده باشید!» . یعنی احتمال دادم و قطعی نگفتم. البته برای حرفم هم دلیل دارم و آن اینکه یکی از مدیران سایت، فرضا هم فقط من باب تشکر و نه تصدیق و تایید از نظر شخصی تشکر کند، اما اگر واقعا میداند که حرف اشتباهیست، آیا خود را موظف نمی داند که او را روشن کند؟ اگر قبول دارد که سایت در این مورد بی طرف است؟

نقل قول:مسائل حاشيه اي اختلافات بين دو تيم بيشتر ميشه . (ولي همه از خدا شونه كاري كنن دو تيم گازال و بهزيستي با هم همكاري كنن ) .
نقل قول:نه آقا فرشید همه از خداشون نیست وگرنه تا حالا با کارهای گازال برا ارتباط بهتر اوضاع بهتر شده بود ما هم میگیم تا همه بدونن که چه کسانی مهد تفرقه وکینه هستن به قول واقعیت تلخ
اختلاف بین این دو تیم به سایت مربوط نیست، و بهتره خودشون رفعش کنند. حالا کسی نفع میبره یا نه هم به سایت مربوط نیست. اینجا بحث عملکرد سایته که خوشبختانه مستند جواب داده شد که تبعیضی در کار نیست.

نقل قول:هر واقعیتی حاشیست اینو همه بدونین تا ما اومدیم دهن وا کردیم گفتن حاشیه درست میشه باشه تا همه بفهمن ..
حاشیه اینه که در مطلب "صعود دوندگان تیم بهزیستی به استان" این همه پست ( آن هم هر پست حاوی یک خط نوشته ) ایجاد بشه و کاملا از موضوع پرت شده باشه. دوستان میگن حاشیه ( یعنی اصل نیست ) نگفتن شایعه. فکر کنم شما اشتباها حاشیه رو با شایعه یکی گرفتید!

نقل قول:در باره اون مطلب که معترض بودم هنوز هم اعتراض دارم ولی لینبار اقا وحید در باره لایک یا تشکر یه توضیح دیگه داده به من داده بود ک متاسفانه خودشون اومده بودن دقیقا مثل من به این موضوع واقای پناه خورده گرفته بودن
در مورد تشکر که بالا مفصلا جواب داده شد. اما در مورد مطلبی که هنوز هم متعرضید یه سوال داشتم : یعنی شما میخواستید نظرات شخصی یک نفر با نام یک باشگاه به تیتر برود؟

نقل قول:قا فرشید بحث گازال وبهزیستی نیست بحث دو تا مورد شبیه به همه حالا هر چی باشه من گفتم چرا مطلب بهرام نرفت تو تیتر اون موقع به من جواب دادن چون جز مصاحبه ما نبوده واز سایت دیگه ای آوردیم حالا یه موضوع دیگه ک نوشته بر گرفته از فلان سایت رو گزاشتن تو تیتر من به این معترض شدم که چرا این مطلب که بر گرفته شده از سایت دیگری هست وتوسط خود شما هم جمع اوری نشده? ومنبعش نیستید رفته تو تیتر >خب این توجیهی بود که خودشون کردن من هم دیدم که این هم شباهت داره واعتراض کردم(لااقل میتونستند ننویسن برگرفته از فلان سایت تا مشکلی پیش نیاد) پس اصلا بحث بر سر گروه خاصی نیست فقط اعتراض بنده به دو موضوع مشابه بود همین
ماشالله به شما، میکسر هم نمیتونست این همه نوشته رو در هم بپیچونه! .
دوست دارم این نظرت که پر از حرف های مختلفه، جمله به جمله جواب بدم .
نوشتید : "بحث گازال وبهزیستی نیست بحث دو تا مورد شبیه به همه" . خب از اینجا مشکل پیش میاد که شما با اعتماد بنفس کامل این دو موضوع رو شبیه به هم میدونید. می شود بگویید شباهتشان چیست؟!
نوشتید : "گفتم چرا مطلب بهرام نرفت تو تیتر اون موقع به من جواب دادن چون جز مصاحبه ما نبوده واز سایت دیگه ای آوردیم" . اگه ممکنه لینک بدید بریم ببینیم چی گفتیم؟ یعنی ما گفتیم صرفا چون از سایت دیگه ای آورده شده نباید به تیتر بره؟ اتفاقا ما خیلی از خبرها رو اگر دقت کنید از گازال، وبلاگ اموزش و پرورش، خبرگزاری فارس و مهر و خیلی جاهای دیگه گرفتیم و کاملا هم به حق کپی معتقدیم. البته مطمئنا به مطالب اختصاصی سایت بهای بیشتری داده میشه ولی اینطور هم نیست که یک مطلب مهم فقط به خاطر اینکه منبعش سایت نباشه در تیتر گنجانده نشه.

نوشتید : "نوشته بر گرفته از فلان سایت رو گزاشتن تو تیتر من به این معترض شدم که چرا این مطلب که بر گرفته شده از سایت دیگری هست وتوسط خود شما هم جمع اوری نشده? ومنبعش نیستید رفته تو تیتر >خب این توجیهی بود که خودشون کردن من هم دیدم که این هم شباهت داره واعتراض کردم" . چون کلا ملاک به تیتر رفتن یک مطلب این چیزهایی که میگویید و به ما میچسبانید، نیست، پس این قسمت جوابی نمیخواد.

نوشتید : "لااقل میتونستند ننویسن برگرفته از فلان سایت تا مشکلی پیش نیاد" . خب معلوم هست که واقعا حرفهای ما رو بد میگیرین. اتفاقا چنین مطالبی که از سایت دیگری گرفته شده باشه و منبعش ذکر نشه بی ارزشه. چون در این سایت حق کپی ( یا همون کپی رایت ) رعایت میشه. اگه نمیدونستید بگید تا دهها موردش رو براتون لیست کنم.

و در آخر من در اولین پستم در مطلب "صعود دوندگان باشگاه بهزیستی به استان" با ذکر مطالب و لینک ها و مستند برای شما و حقیقت ثابت کردم، حالا اگر شما حرف ما را قبول ندارید، با ذکر دلیل و مستند بگویید.
 سپاس شده توسط farshid.ahmadi ، مرد دانا ، abdollah_ahmadi ، abdollah_abi
#3
نه متاسفانه اصلا بی طرف نیست و دلایل مختلفی هم داره
گازال پارسال تو لیگ دسته اول استان بازی میکرد و شما باید کاملا خبرشو پوشش میدادید خودتون برسی میکردید نه اینکه از سایت گازال بردارید . اینجا فقط کاربر bayern munchen به تنهایی قسمت گازال رو می چرخاندند البته دستش هم درد نکنه ولی باید به صورت جدی تری دنبال میشد. و شما اومدی خب نه چندان مهم دوندگان بهزیستی رو تو قسمت مطالب مهم قرار دادین ولی خبر قرعه کشی لیگ ممتاز استان رو بعد از اینکه گفته شد دیگه قرار? گرفت و معلوم میشه که کاملا یک طرفه قضاوت میشه البته این نظر شخصی منه? Confusedorry: Confusedorry: Confusedorry: Confusedorry:
#4
دوستان عزيز و كاربران قديمي و تازه وارد ، الان من حدود سه ساله عضو جناح انلاينم و اكثر روز ها ، چندين بار انلاين ميشوم . در اين مدت من هيچ گونه تبعيضي نديده ام .
مطالب اقاي فولادچنگ تو سايت به نمايش گذاشته شد . كلوب هواداران گازال وجود دارد . (با وجودي كه ديگر باشگاه ها ندارند) و خيلي از خبر هاي گازال تو تيتر رفت .
مطالب بهزيستي هم كم تر درسايت گذاشته شده . ميتوانيد به ارشيو سايت مراجعه كنيد . از بين 18 مطلب در مورد گازال يا بهزيستي (به صورت مجزا ) 13 مطلب مختص به گازال بوده (يعني 72.2% مطالب) و از بين 18 مطلب تنها 5 مطلب اختصاص به بهزيستي بوده ( يعني 27.8% مطالب) . البته از بين اين مطالب? سخنان اقاي فولادچنگ فاكتور گرفته شده و اگر مطالب اقاي فولادچنگ فاكتور نميگرفتم مطالب در مورد گازال? بيش از 80%? به خود اختصاص داده بود ولي چون مطلب اقاي فولادچنگ يك نظر شخصي و روانشناسي بود در بين مطالب ورزشي به حساب نياوردم . يعني اگر تبعيضي بود بايد هواداران بهزيستي مخالف بودند نه گازال . البته كلوب هواداران گازال هم بسيار خبر هاي لحضه اي داشته كه اگر يك خبر كه در قالب نظر گذاشته شده بود محاسبه مي شد الان بهزيستي 1.% هم نداشت ! دوست عزيزي كه فكر ميكني جناح انلاين يك طرف هستش ، خيلي سخت در اشتباهي !?
اقا يا خانم جناح پرست ، طبق شناختي كه از مسئولين محترم سايت دارم هيچ كدوم انقدر ورزشي نيستند كه بتوانند لحظه به لحظه اخبار ورزشي رو بذارند . راستي چه اشكالي دارد اخبار موثق از سايت گازال يا بهزيستي? تو جناح انلاين به نمايش گذاشته شود ؟ مگر اين نيست كه گازال و بهزيستي بخشي از ورزش جناح محسوب ميشوند ؟ اين را در ادامه مطالبم اضافه كنم كه اين سايت به صورت انجمن هستش و هر كاربري كه ميخواد مطلب بنويسه ازاده . كاري به كاربري همچون? bayern munche? يا غيره ندارد .
محسوس خان !? شما انقدر زياد تعصب روي باشگاهتان داريد كه اگر? خبر باشگاهي? كه رقيبتان است? در سايت گذاشته شود يا انتقاد از باشگاهتان شود انقدر ميگوييد و حرف خود را ميزنيد كه تا ان موضوع به حاشيه كشيده شود و ان خبر موثق ارزشش پايين ايد . دوست عزيز درست است شما رقابت داريد ولي رقابتتان نبايد موجب نفاق و دو دستگي شود . دوست عزيز زياد ناراحت نشويد و تعصب فلان باشگاه را داشتن بندازيد دور ! هدف شما و ملاك برتريتان جناحي بودن باشد . نه از فلان باشگاه يا از فلان قوم
دوستان عزيز؛ اگر كسي بايد معترض باشد بايد همه باشگاه به غير از گازال باشد . زيرا مطالبي كه در مورد گازال و اخبار ها نوشته شده امار بسيار بالايي دارد .
نه گازال ، نه بهزيستي
نه اوزي ، نه جمسي
نه فقير ، نه غني
ملاك برتري ما جناح باشد و سلام
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، abdollah_abi
#5
ضمن احترامی که برای دوستان قائل هستم فکر نمیکنم در سایت جبهه گیری و طرفداری وجود داشته باشه.
البته اگر در سایت حضور نداشتم مطمنئنا نمیتونستم باور کنم توی شهر ما یه چیزی وجود داره که جبهه گیری نداره.
بعضی مواقع دوستان بد استنباط میکنن.بعضی از مطالب رو خود کاربرها میزارن تو سایت و مسلما نباید به حساب هیئت مدیره گذاشت.
مطلب دوندگان بهزیستی به عقیده بنده مطلب مهمی بود و حتی باید با جزئیاتی کامل تر نوشته? میشد.
البته باید یه انتقاد هم داشته باشم.قبلا شاید به خاطر اینکه مسئولین سایت دو نفر بیشتر نبودن کمتر کسی خرده میگرفت، اما الان با وجود هیئت مدیره ی هفت نفره باید بگم بخش ورزشی سایت خیلی ضعیفه و به موضوعات مهمی مثل حضور تیم گازال در لیگ دسته یک وحالا در لیگ برتر بسیار محدود پرداخته شده.فکر کنم حضور تیم گازال در لیگ برتر برای اولین بار در تاریخ فوتبال جناح ارزش یک مصاحبه با سرمربی ،مدیر عامل یا حداقل سرپرست این تیم رو داشت.
 سپاس شده توسط bbc janah ، abdollah_ahmadi ، abdollah_abi
#6
ببینید دوستان بنده بعنوان یک گازالی احساس می کنم جناح انلاین همیشه مساوات رو رعایت کرده وجانب دارانه به هیچ موضوعی از جمله فوتبال شهرمان نگاه نکرده .امار بازدید روزانه این وبسایت خود دلیلی بر این مساله است واگر هم رقابت های لیگ یک وبرتر رو بوشش نداده بگذاریم به حساب فوتبالی نبودن مدیران این سایت و اگر مساله چیز دیگری باشد گذشت زمان ان را به ما ثابت می نماید. اما چند نکته:
اول در مورد امار وارقام هایی که ((یک جناحی)) با استفاده از ان استدلال کرده که به گازال بیشتر برداخته شده باید بگویم این یک امر کاملا طبیعیست .شما ببینید گازال در چه سطحی فوتبال بازی می کند وبهزیستی در کجای فوتبال است؟؟((بهزیستی لیگ بخش جناح گازال لیگ ممتاز هرمزگان))گازال با صعود به لیگ برتر استان چه افتخاراتی برای جناح کسب می کند وبهزیستی چه ابرویی از فوتبال جناح در جام فرهاد می برد؟؟؟ببینید که گازال در مدت سه سال اخیر از کجا به کجا رسیده است وبهزیستی چند سال است دارد در جا می زند وحتی بس رفت میکند؟؟
دوست عزیز باید این درصد 1به99 باشد نه 70 به 30?
نکته بعدی درمورد صحبت بحق ((مرد دانا))است .اگه یک مصاحبه ولو کوتاه با مسولین گازال داشتید بد هم نبوداااا.اخر? این کسانی بودند که از راه ورزش جناح رو به کل استان وحتی خارج از استان معرفی کردن.این در حالییست که روزنامه های استان و حتی رادیو هرمزگان بهتر از شما دوستان این مساله رو درک کرده بودن
با تشکر
 سپاس شده توسط bbc janah ، محسوس
#7
چند نکته رو خدمت دوستان عرض کنم .

یک اینکه بنظر من کمی بی انصافیست که مطلب بهرام رو با مطلب صعود دوندگان بهزیستی مقایسه کنیم . مطلب بهرام یک نظر شخصی، سیاسی بود و در زمانی که در جناح آنلاین منتشر شد مدتها از انتشارش در سایت گازال گذشته و بحثهایی روی اون صورت گرفته بود . قیاس این با صعود دوندگان جناحی به مرحله ایی افتخار آفرین برای شهر، بسیار نابجاست .

خیلی دوستان دوست دارند مطالب خاصی را با نام گازال مترادف جلوه دهند و این جفا به گازال هست که نسل ها اون رو دوست داشتند و دارند. در جناح آنلاین اصل بر بردن مطالب به تیتر بوده که یا مهم و نوشته جناح آنلاین باشند، یا مطالبی که مهم و برای جناح افتخار باشند. مثل مطلب افتتاح سایت گازال، بازیهای این تیم در لیگ دسته یک، بازیهای نهایی لیگ دسته یک ، صعود تیمبه لیگ برتر، جشن استقبال مردمی ازتیم و ... . حالا هم مطلب صعود دوندگان بهزیستی به مرحله استانی . بعضی دوستان اینها رو نمیبینند و متاسفانه با پیشفرض نادرست ذهن خود نظر مینویسند.


دوم اینکه پیشنهاد دوستان درمورد مصاحبه بسیار زیباست . اما باید توجه کرد که ما در جناح زندگی میکنیم . اگر دونفری - که مرددانا میگوید سایت را شکوفا کردند - مشغول فعالیت بودند نه به فکر منافعی بودند و نه ... . تنها با علاقه شخصی به این کار اقدام کردند و امروز هم با علاقه و قوت ادامه راه را در پیش گرفته اند . اما متاسفانه در برابر حجم عظیم رویدادها فرصت و توانایی ما آنچنان کفاف نمیدهد . باید توجه داشت که کار و مشغولیت اصلی هیچکدام از مدیران سایت، خبرنگاری نیست و لذا نمیشود از آنها انتظار فعالیت شبانه روزی در این عرصه را داشت . امروز علاقه ایی که ما و بقیه کاربران را به این فعالیت سوق میدهد زمینه پیشرفت سایت شده و نتایج ملموسی هم در عرصه حقیقی اجتماع بر جای گذاشته، بیشتر از این نیاز به کمک بقیه کاربران نیز دارد همچنانکه در بسیاری موارد از کمک آنها بهره زیادی برده اییم .
در مورد مصاحبه نیز ما اگر وقت کنیم سمعا و طاعتا وگرنه من خواهش دارم که هرکدام از کاربران وقت کردند این کار را با ما هماهنگ کرده و انجام دهند . همین الان نیز ما درحال اماده سازی مصاحبه های گذشته هستیم.

ببخشید که طولانی شد!
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، مرد دانا ، farshid.ahmadi
#8
نمی دونم چرا تا انتقادی کردیم ربطش میدن ب گازال وبهزیستی
#9
بنده از یه سری نکات که در سایت دیدم انتقاد کردم همین!شما هم جواب دادین>چرا همه چی رو میکشین به سمت باشگاهها>
#10
khoshhalam ke javab soaletoon ro gereftid.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان