رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12 نوشیدنی که شما را سرحال می آورد
#1
زمانی که چند برش لیمو ترش و چند پر از گیاهان معطر را برای ساعتی یا بیشتر در 1 لیوان آب بریزید و بگذارید برای ساعتی یا بیشتر بماند آب طعم فوق العاده ای پیدا می کند و از نوشیدن آن بسیار لذت خواهید برد .

با این نوشیدنی ها که شامل مخلوط میوه ها یا تغییر خلاقانه لیمونادهای سنتی می باشد سر حال شوید .

1 - شربتی خنک کنند
نعنای تازه و آبلیمو این معجون? معطر را سر حال می آورد . استفاده از لیمو و نعنا در ترکیب این نوشیدنی? باعث تازگی و طروات بخشی آن را افزایش می دهد . نعنا و لیمو را با مقداری آب گازدار مخلوط کنید .


2 - نوشیدنی هندوانه
این نوشیدنی ترکیبی از پوره میوه با یخ و آب گازدار می باشد . برای خامه دار شدن آن یک قاشق پر ماست به نوشیدنی اضافه کنید و برای تزیین هم از تکه های میوه استفاده نمایید .


3 - معجون خنک کننده هندوانه
برای درست کردن این نوشیدنی هنودوانه مخلوط شده را با آب انگور سفید ،آبلیمو ، شکر ، نعنا و آب گازدار ترکیب نمایید? و یک نوشیدنی خوشمزه درست کنید .


4 - نوشیدنی خیار?
برای مزه دار کردن و شیرین کردن آب از لیمو ، خیار و نعنای تازه استفاده نمایید و یک نوشیدنی خوشمزه و متفاوت تهیه کنید .


5 - نوشیدنی توت و انبه
ترکیب آب گازدار با طعم توت با میوه های تازه نوشیدنی شیرین و خنکی می شود که در ترکیبش از شکر استفاده نشده است .


6 - چای سبز هلو – نعنا
اضافه کردن نکتار هلو و نعنای تازه تغییری در طعم این چای کم شیرین ایجاد می کند .


7 - چای انبه نعنایی
این آیس تی با طعن انبه و نعنا را مقداری شیرین کنید .


8 - خنک کننده با طعم انواع توت
این خنک کننده آکنده از توت فرنگی ، تمشک? و قره قاط ( تمشک آبی ) نوشیدنی خنک کننده بسیار مناسبی برای رفع عطش می باشد . برای کسب نتیجه بهتر با میوه های کاملاً یخ زده شروع کنید .


9 - آیس تی ( چای سرد ) با طعم توت فرنگی
می توانید به جای استفاده از توت فرنگی تازه از توت فرنگی های فریز شده برای این آیس تی? استفاده نمایید . حواستان باشد که از توت فرنگی های شیرین نشده استفاده نمایید .


10 - آب با طعم دلپذیر لیمو
زمانی که چند برش لیمو ترش و چند پر از گیاهان معطر را برای ساعتی یا بیشتر در 1 لیوان آب بریزید? و بگذارید برای ساعتی یا بیشتر بماند? آب طعم فوق العاده ای پیدا می کند و از نوشیدن آن بسیار لذت خواهید برد .? از اضافه کردن شکر به این نوشیدنی خوداری نمایید . این نوشیدنی برای رفع عطش بسیار مناسب می باشد .

11 - آیس تی نعنایی
با استفاده از این چای میوه ای با طعم پرتقال و لیمو به همراه نعنا? در تفریحات بیرونی از منزل تشنگی اعضای خانواده اتان را برطرف نمایید .


12 - چای تمشک داغ و ادویه دار
این نوشیدنی طعم بسیار خوبی دارد و رنگ قرمز یاقوتی آن بسیار چشم نواز است . تمشک های فریز شده ( در صورتی که فصل تمشک تازه تمام شده باشد و به تمشک تازه دسترسی نداشته باشید ) این امکان را فراهم می آورد تا در هر زمانی از سال از نوشیدن این چای عجیب لذت ببرید . با اضافه کردن تمشک به چایتان کمی از طعم های معمولی چون پرتقال و ادویه فاصله بگیرید .


منبع:
http://www.foodna.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط مرد دانا ، abdollah_ahmadi ، farshid.ahmadi ، d.beckham


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان