رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شرح کامل دیدار مدیران سایت جناح آنلاین با آقای دستپاک, شهردار جناح + تصاویر
#1
جناح آنلاین:? دیدار مدیران سایت جناح آنلاین با شهردار جناح بنا به دعوت آقای دستپاک در محل شهرداری جناح و با حضور کلیه اعضا هیئت مدیره, مشاوران و معاونین آقای دستپاک برگزار شد.

آقای دستپاک هدف از این جلسه را بیان صحبتها و نکاتی برای مدیران جناح آنلاین عنوان کرده بود.

در ابتدای این جلسه آقای دستپاک در سخنانی ضمن خوشامد گویی به حاضران تاکید کرد: یقین داریم جوانان فعال در عرصه فضای مجازی بدون هیچ غرضی در حال فعالیت هستند و هدف اصلی در این تلاشها, بوجود آوردن نوعی جنبش و حرکت در بین مسئولین شهر جناح? در جهت پیشرفت هرچه بیشتر است .


آقای دستپاک ادامه داد: متاسفانه ان حرکت و جنب و جوش لازم که باید در بین مسئولین وجود داشته باشد, موجود نیست و حرکات بیشتر دچار انفعال شده است.

شهردار جناح گفت: پتانسیل های جناح بسیار بی نظیر و قابل توجه است ولی متاسفانه آنطور که باید از آنها استفاده نمیشود.

آقای دستپاک در قسمتی از سخنان خود گفت: بعضی اوقات مسائلی مانند قومیت و ... مطرح میشود درحالیکه بزرگترین ضربه ما از همین موضوع بوده است . خوشحالی بنده از اینجاست که شما در جمع خود کوچکترین نشانه ایی از این موضوع نمیبینم .


شهردار جناح ضمن تقدیر از خدمات مهندس حاتمی در دوران تصدی این منصب گفت: نفس حضور آقای حاتمی در شهرداری نوپای جناح و تعویض آن با معاونت آب و فاضلاب استان یک نوع از خود گذشتگی و ایثار بود.

آقای دستپاک هدف از قبول پست شهرداری را رفع نیاز های شهر ابراز کرد و گفت: از ابتدا که آمدم دنبال منافع خود نبودم و برایم نیازهای شهرم مهم بود .

[عکس: shahrdar1.jpg]

گفتنیست در قسمتهای مختلف جلسه نکات مورد نظر مدیران سایت و بخشی از سوالات مورد نظر از آقای شهردار پرسیده شد. آقای دستپاک ضمن تاکید بر اینکه "قبول داریم ضعف روابط عمومی و اطلاع رسانی در شهرداری وجود دارد" ادامه داد: از سایت اثرگذاری همچون جناح آنلاین انتظار میرود در این موضوع و همچنین جلوگیری از طرح تهمتها و شایعات به ما کمک کند . بسیاری از کارهای مهمی که در شهر توسط شهرداری اجرا شده است هیچگونه پوششی در رسانه های اینترنتی نداشته است و این محل گلایه مندیست.

آقای دستپاک در جواب بسیاری از سوالات عدم وجود مدیریت واحد شهری را موجب ظهور نابسمانی های موجود دانست .


آقای دستپاک در جواب این سوال که "با علم بر اینکه بخشی از بودجه شهرداری به مسائل فرهنگی شهر از قبیل برگزاری مراسم های مختلف میشود چه اقداماتی در این زمینه صورت گرفته است و دلیل برگزار نشدن جشن تقدیر از قبولی های کنکور چه بوده است؟" گفت: برای روشن شدن موضوع یک توضیح در مورد هزینه های شهرداری ارائه دهم و آن اینکه شهرداری یک بودجه مشخصی دارد

شهردار جناح ادامه داد: حالا ریز هزینه هایی که در شهرداری انجام می شود از ریزترین هزینه ها گرفته تا درشت ترین آن (از خرید یک خودکار گرفته تا یک لودر) در دل این بودجه قرار دارد که این بودجه هر سال در شورای شهر تصویب می شود. بدین صورت که شهرداری طرح ها را پیشنهاد میدهد،شورا تصویب میکند و تحویل شهرداری می دهد و شهرداری آنها را به عنوان مجری به اجرا در می آورد.بنابراین حرکت ما تنها در این چارچوب است.در دل بودجه شهرداری بسیاری از مسائل در نظر گرفته شده است که یکی از آنها مسائل فرهنگی شهر می باشد که با توجه به بضاعت موجود در جهت انجام آنها اقدام خواهد شد.
سال گذشته شهرداری جناح چندین مراسم را برگزار کرد از جمله بزرگداشت روز مادر(روز زن) که در این مراسم از اولین شهردار زن ایران دعوت به عمل آمد تا بانوان شهر با مسئولیت پذیری این قشر در عرصه های سیاسی-اجرایی آشنا شوند.این می تواند محرکی باشد تا در صورت امکان در دوره های آینده شاهد حضور بانوان در این عرصه باشیم تا به عنوان قشری که نیمی از جمعیت جامعه را تشکیل می دهند مسائل و مشکلات خود را منعکس کنند.
مراسم دیگری که برگزار شد تکریم خانواده و بازنشسته ها بود.در این مراسم از 115 نفر از کارمندان بازنشسته همه ادارات به همراه خانواده های ایشان دعوت به عمل آمد و با توجه به بضاعت شهرداری از زحمات ایشان تقدیر تقدیر به عمل آمد.
برنامه تقدیر از رفتگران و یا جشن شبهای نارنجی یکی از مهم ترین مراسم های برگزار شده بود.برگزاری این جشن یک کارعلمی به شمار میرفت.چراکه گروهی از دانشجویان دانشگاه شیراز بر روی انجام اینچنین مراسمی تحقیق کرده و نتیجه آنرا ارائه داده بودند.درحالیکه هنوز جایی به اجرا در نیامده بود.ما نیز از این طرح و انجام چنین مراسمی برای کارگران زحمتکش شهرداری حمایت کردیم.طبیعیست که حمایت مادی و معنوی از کارگران زحمتکش شهرداری که بدون هیچ منتی شب تا صبح با زباله ها سروکار دارند و پاکی شهر را مدیون آنها هستیم از وظایف مهم شهرداری به حساب می آید.
مراسم دیگری نیز با مجوز ارشاد برگزار گردید که از آقای عبدالمالکی (خواننده) دعوت به عمل آمد.
در مورد برگزار نشدن مراسم تقدیر از قبولی های دانشگاه ، شاید به دلیل مشغله مسئولین و یا نبود هماهنگی لازم در این زمینه باشد.به هر حال به عنوان یکی از مسئولان شهر،کم کاری در زمینه را قبول دارم که ان شاالله این کم کاری را برای قبولی های امسال جبران خواهیم کرد.
به هر حال حمایت از افتخارآفرینان جناحی میباید از اولویت های اصلی همه ما قرار گیرد. حداقل کاری که می توان انجام داد تشکر از آنها با نصب بنر در سطح می باشد.همانگونه که در بسیاری از شهرها نیز این کار انجام می شود که برای این منظور تعداد 50 بیلبرد را خریداری و در سطح شهر نصب شده اند.
با این اوصاف تلاش خواهیم کرد تا برای تقدیر از قبولی های امسال دانشگاهها بهترین برنامه ریزی را انجام داده و شایسته ترین تدارکات را در نظر بگیریم.

در قسمتی از سخنان آقای دستپاک این سوال از ایشان مطرح شد که "چه میزان بودجه برای سال 91 شهر جناح اختصاص یافته است؟" . ایشان در پاسخ ضمن بیان اینکه بودجه کل عمرانی افزایش یافته است افزود: در زمینه تخصیص اعتبارات ، کمیته برنامه ریزی و بودجه شهرستان اخیرا برگزار شد و میزان اعتبار تخصیص یافته به شهر جناح? نزدیک به یک میلیارد تومان به? تصویب رسیده است.

که از این مقدار 400 میلیون بودجه شهرداری جناح ، 300 میلیون برای تامین آب شرب جناح ، 100 میلیون تومان اصلاح شبکه و 100 میلیون تومان دیگر نیز هزینه تکمیل خط انتقال آب از لاورمیستان به جناح می باشد.به اضافه? یک سری اعتبارات پراکنده که به این اعتبارات اضافه خواهد شد.منجمله اعتباری که به آموزش و پرورش جناح از طرف آموزش و پرورش بستک اختصاص می یابد که البته انتظار میرفت بودجه 91 آموزش و پرورش منطقه جناح به صورت اختصاصی در نظر گرفته شود که بنا به دلایلی این امر تحقق پیدا نکرد.
در مورد بودجه شهرداری جناح باید گفت در شرایطی که بودجه شهرداری های استان بنا به دلایلی کاهش پیدا کرده است خوشبختانه بودجه شهر جناح از معدود شهرداری هایی است که نه تنها کاهش پیدا نکرده بلکه افزایش جزئی نیز داشته است.یعنی در حالیکه بودجه سال گذشته شهرداری جناح 350 میلیون بوده است امسال به 400 میلیون افزایش پیدا کرده است.
البته باید توجه داشت که کاهش بودجه شهرداری های استان بدان دلیل نیست که اعتبار دولتی کم شده است بلکه بودجه کل افزایش نیز یافته است مثلا بودجه شهرستان بستک در سال گذشته 7 میلیارد بود که امسال به 8/4 میلیارد افزایش یافته است.اما تخصیص اعتبار به شهرداری ها دچار تغییر شده است.بدین صورت که بودجه تخصیص یافته به شهرداری مرکز استان افزایش یافته است.

[عکس: shahrdar2.jpg]

در ادامه سوالاتی که بعضا از میان صحبتهای آقای دستپاک پرسیده شد و تعدادی نیز سوالاتی هستند که از قبل آماده شده بود, به همراه جواب آقای دستپاک تقدیم ما میگردد:

سوال: تاکنون چه اعتباری هزینه آسفالت شهر شده است و آیا در سال 91 بودجه ای برای این امر اختصاص پیدا کرده است؟چرا آسفالت ورودی شهر وضعیت جالبی ندارد؟

جواب: بودجه ای که تاکنون صرف آسفالت شهر جناح شده است بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون تومان بوده است و امسال نیز بودجه? 150 میلیون تومانی برای این امر در نظر گرفته شده است.
اما دلیل اینکه ورودی شهر(ضلع شمالی) آسفالت جالبی ندارد به این خاطراست که با وجود اینکه ورودی های شهر بیشتر در انظار عمومی قرار دارد ، اما با توجه به نیاز مردم و رفاه شهروندان عزیز اولویت به آسفالت کوچه ها و محله ها اختصاص پیدا کرده است و خوشبختانه تاکنون اکثر کوچه ها و محله ها آسفالت شده اند که اسم این را می توان نهضت آسفالت گذاشت.
البته کیفیت مناسب آسفالت در ورودی های شهر نیز نقش مهمی در جلب انظار عمومی دارد و با توجه به اینکه ضلع جنوبی بلوار ورودی شهر،به طول 3 کیلومتر و عرض 9 متر ، که آسفالت آن بسیار خراب شده بود ، ترمیم شد(روکش شد) و الانه ضلع شمالی بلوار نیز وضعیت بسیار نامناسبی پیدا کرده است و نیاز به ترمیم جدی دارد.
گرچه که اگر شهرداری به فکر ترفیع رتبه و توجه مسئولین بالا می بود اولویت آسفالت را بر ورودی شهر قرار می داد تا مورد تعریف و تمجید قرار گیرد.


سوال: چرا بعضا مشاهده میشود که بعد از روکش شدن آسفالت کانال حفر میگردد؟این ناهماهنگی از کجا نشات می گیرد؟

جواب: متاسفانه این مشکل در همه جای ایران وجود دارد و علت آن نبود مدیریت واحد شهری است.در دولت های نهم و دهم نیز تاکید زیادی بر این موضوع شده است و طرح آن نیز ارائه شده است اما هنوز به مرحله اجرایی در نیامده است که در صورت اجرایی شدن می تواند بسیاری از نابسامانی های موجود را مرتفع سازد.
سال گذشته در همین شهر جناح بعد از حفر کانال توسط آب و فاضلاب،شهرداری مجبور به اتمام کار شد و از آن زمان هنوز 15 میلیون به شهرداری بدهکارند و هنوز پرداخت نکرده اند!!
برای حل ناهمانگی در اسفالت و حفر کانال و مشکلاتی از این دست مشکل پیشنهاد اینست که یک کانال به صورت مشترک برای آب،گاز،تلفن و? . . . . با مالکیت شهرداری حفر گردد و بقیه ارگان ها به صورت اجاره ای از آن استفاده کنند.
این نکته را هم باید یادآور شد که در شهر جناح غالبا سعی بر این است که پشت سر پر شدن کانال ها ، خیابان مربوطه آسفات می شود.به عنوان مثال کاری که در خیابان جلوی مسجد شیخ انجام شد و از آنجایی که حفر کانال طرح لوله کشی از آنجا شروع شده بود ، ما بعد از پر شدن کانال،پشت سر آن آنجا را آسفالت کردیم.


سوال: در مورد سیستم جمع آوری زباله و پسماند چه اقداماتی صورت گرفته است؟

جواب: اولین اقدام بنده در بحث پسماند ، مکانیزه کردن زباله بوده است.که به همین منظور یک دستگاه خاور مکانیزه نیمه سنگین به همراه تعداد زیادی سطل های زباله مخصوص در ابعاد مختلف خریداری و در مکان های معین نصب شد و اتفاقا به خاطر اینکار مهم و اقداماتی از این دست بود که شامل امتیازاتی شدیم و یکی از مهم ترین پارامترهایی بود که شهرداری جناح به مقام اول در بین شهرداری های استان دست یافت. که لوح تقدیر آن به دست استاندار محترم امضا شده است.


سوال: مشکل کارگران زباله به چه خاطر بوده است و . . . ..

جواب: قرارداد شهرداری با شرکت مربوط تا اردیبهشت ماه بوده است و این شرکت تا 19/5 به بدون قرارداد به کار خود ادامه داده است که مشکل اصلی این موضوع نیز کمبود بودجه در این زمینه است که شهرداری در تلاش جدی است تا با پیگیری شورا این مشکل برطرف شود. البته همین الان هم جمع آوری زباله تعطیل نیست و این کار در جریان است که اگر این کار متوقف شود در عرض 48 ساعت با یک بحران جدی در شهر روبرو میبودیم.اما کارگران سابق فعلا مشغول کار نیستند که به محض پرداخت حقوق،کارگران سابق سرکار خود بازمی گردند.
شهردار جناح با ابراز گلایه از مردم نسبت به عدم استقبال قابل توجه از پرداخت عوارض شهرداری افزود: یکی از آیتم های تامین معاش کارگران زباله ، پولی است که به عنوان عوارض از مردم گرفته می شود.این پول در شهر جناح سالانه 30000 تومان می باشد.سال گذشته از 1200 قبض عوارض صادر شده ، تنها 260 قبض پرداخت شد.در حالیکه این مبلغ هزینه قراداد یک ماه با شرکت هم نمی شود! اما با این وجود به جد پیگیر موضوع حق و حقوق زحمتکشان شهرداری هستیم.


سوال: در دوره شما برای احداث و توسعه اماکن تفریحی چه اقداماتی صورت گرفته است؟

جواب: معمولا هر مدیر جدید به ثمر رساندن اقدامات مدیر قبلی خود را در اولویت برنامه های خود قرار می دهد و بنده نیز در ابتدای قبول مسئولیت ، مهم ترین وظیفه خود را تکمیل طرح های شروع شده بدست همکار قبلی خود دانستم.با توجه به اینکه احداث پارک انصاری در دوره مهندس حاتمی آغاز شده بود و با توجه به اینکه تا آن زمان مکان چندان مناسبی برای گذارن اوقات فراغت در شهر وجود نداشت ، تصمیم بر این شد که توسعه این طرح به مرحله تکمیل برسد.در همین راستا با اقداماتی که انجام شد از قبیل نصب ست ورزشی و انواع وسایل و لوازم بازی و ادوات دیگر ، نسبت به تکمیل و تجهیز پارک اقدام شد و این پروژه به اتمام رسید تا مورد استفاده شهروندان عزیز قرار گیرد.که طبیعتا اسناد و مدارک تمام اینها موجود می باشد.

شهردار جناح احداث پارک ترافیک را از دیگر پروژه های شهرداری دانست و سپس در توجیه احداث پارک محله قبله نیز گفت:اگر جناح را به شکل یک دایره فرض کرده و به چهار قطاع تقسیم کنیم میبینیم که در سه قطاع(یعنی در سه محله مختلف شهر)پارک وجود داشت و تنها این محله با نبود پارک محله ای مواجه بود و بهترین مکان برای احداث نیز در همین مکان کنونی بود.
با این توضیح که شورای سابق(دور دوم) زمین این پارک را خریداری نموده و در دوره مهندس حاتمی همزمان با شروع احداث پارک مشکل مالکیتی برای زمین به وجود آمد.با شروع دوره بنده با توجه به اینکه احداث این پارک از خواسته های مردم و مورد حمایت و پیگیری مهندس حاتمی و شورای شهر بود، کار احداث را شروع کردیم که دوباره قضیه مالکیتی زمین پیش آمد.اما اینبار خوشبختانه ختم به خیر شد و با رضایت مدعی ،این پارک از محل بودجه های دولتی احداث و به دست شخص استاندار هرمزگان افتتاح شد.
شهردار جناح در ادامه با اشاره به این موضوع که مطالب باید مستند انتشار یابند در مورد شایعات مطرح شده پیرامون پارک پشت تیرچه بلوک گفت: این تفریحگاه با هزینه شخصی شهروند جناحی و در زمین با مالکیت شخصی ساخته شده است و هیچ ارتباطی به پروژه های دست اجرای شهرداری ندارد.

سوال: برای تکمیل بوستان شهر جناح چه برنامه هایی در نظر دارید؟

جواب: برای تکمیل بوستان شهر جناح تاکنون اقدامات زیادی صورت گرفته است.اقداماتی از قبیل طراحی مناسب بوستان،ساخت آلاچیق،جایگاه،روشنایی مناسب،و نصب ادوات دیگر و اخیرا ساخت مسجد و تشکیلات دیگر(به همت خیر) و خوشحالیم که این مکان مورد توجه خانواده ها نیز قرار گرفته است.
اخیرا نیز کاشت تعداد زیادی نهال ، برای توسعه فضای سبز بوستان انجام شد که از آن جمله می توان به 200 اصله نهال زیتون،200 اصله نهال کنار ،200 اصله نخل و... اشاره کرد که از این بین با توجه به اینکه درخت کنار یکی از درخت های مورد علاقه مردم منطقه (و مورد تاکید مسئولین شهر)می باشد برای احترام به مردم نهال های مرغوب کنار را از چابهار خریداری کرده و کاشته ایم.برای آبیاری این نهال ها نیز از سیستم آبیاری قطره ای استفاد می شود.
در بودجه 91 نیز 100 میلیون تومان بودجه برای توسعه بوستان شهر جناح اخذ شده است که امیدواریم بتوانیم با این مبلغ ، این مکان را بهبرداری اولیه برسانیم.

سوال: شهرداری جناح در دوران مسئولیت شما چه کارهای زیرساختی انجام داده است؟

جواب: یکی از مشکلات ابتدای دوره مسئولیت بنده در شهرداری جناح این بود که ساختمان شهرداری در یک خانه مسکونی قدیمی و اجاره ای مستقر بود که این موضوع مشکلات زیادی را برای کارمندان به وجود آورده بود و با توجه به نیازی که احساس میشد پیگیری جدی را برای حل این مشکل انجام دادیم.
شهردار جناح از راه اندازی آتش نشانی نیز به عنوان یکی دیگر از کارهای بزرگ انجام شده شهرداری جناح یاد کرد و افزود: با علم به این موضوع که اخذ بودجه برای احداث ساختمان اداری بسیار مشکل بود ، به جای درخواست بودجه احداث ساختمان شهرداری ، بودجه ای را برای احداث ساختمان آتش نشانی اخذ کردیم و با توجه به نیاز موجود،نقشه ساختمان را تغییر داده و شهرداری را در آنجا مستقر کردیم که اتفاقا نقشه این ساختمان هم اکنون نیز مورد استفاده بسیاری از شهرداری ها قرار می گیرد تا کمبود ساختمان اداری خود را جبران کنند.با این کار از هزینه اجاره 450 هزار تومانی در ماه و کلا در طی این 5 سال حدود 27 میلیون تومان در این بخش صرفه جویی به عمل آمد.?

برخی بودجه ها در شهرداری هزینه می شود که برای کارهای زیربنایی و چشم انداز عمرانی شهر بسیار ضروری است ولی شاید مورد توجه مردم نباشند.
با علم به این موضوع ، یکی از اقدامات مهم شهرداری جناح ، تهیه طرح جامع و تفضیلی شهر می باشد که اعتباری بالغ بر 105 میلیون تومان برای آن در نظر گرفته شد.از این دو طرح،نقشه جامع شهر جناح در سال 1387 و همزمان با شهرداری بستک(با 54 سال سابقه)، به تصویب رسید و نقشه تفضیلی نیز مراحل نهایی خود را طی می کند که سند 20 ساله و جز به جز شهر می باشد.در بیان اهمیت این طرح همین بس که هر مدیر و شهردار جدید اولین چیزی که می خواهد،طرح و نقشه شهر می باشد.که با این کار این نیاز برای آیندگان برطرف خواهد شد و کاربری های مورد نظر، از جمله مکان های آموزشی،تفریحی،تجاری،مسکونی و . . .معلوم الحال می شوند.به عنوان مثال اخیرا آموزش و پرورش از شهرداری زمینی برای مدرسه درخواست کرد که کاری که شاید یک سال دوندگی لازم داشته باشد ، در کمتر از 24 ساعت انجام شد.سوال: حدود یک سال از تخریب پل اتخان و شروع بازسازی آن می گذرد اما هنوز به سرانجامی نرسیده است.دلیل این همه تاخیر چیست؟

جواب: تاخیر در ساخت پل اتخان دلایل مختلفی داشت.از جمله تغییر در طرح پل،کمبود بودجه و .....
روند اجرایی بازسازی پل بدین صورت بود که ، پس از تشکیل جلسات کمیسیون ارزیابی و انجام مناقصه(ارزیابی قیمت ها) پروژه برای اجرا،به پیمانکار مربوطه واگذار شد.اعتبار اولیه مصوب پل 575 میلیون تومان بوده است که با تغییر در برخی مشخصات پل ، اعتبار آن به 900 میلیون افزایش پیدا کرد.به خاطر دیوارهای حائل و یک سری کارهای دیگر که خواستیم انجام دهیم
پیمانکار در شروع کار آزمایشات خاک شناسی را شروع کرد و اعلام کرد که 35شمع باید زده شود.اما برای عملیات حفاری آن هزینه هنگفت در حدود 400 تا 500 میلیون مورد نیاز بود و چونکه این طرح عملا امکان پذیر نبود رایزنی با گروه جدید آغاز و مطالعات بیشتر در این زمینه انجام گرفت تا اینکه نقشه جدید پل ارائه شد.بنابراین? قسمتی از وقفه به خاطر این موضوع اتفاق افتاد.پس از آن پیمانکار عملیات اجرای طرح را آغاز کرد که ناظر پروژه تا الان پیشرفت فیزیکی را 40 درصد اعلام کرده است.در این جریان تا فروردین کار به طور مرتب انجام شد اما از فروردین ماه به بعد یک سری مشکلات برای خود پیمانکار به وجود آمد که طبق آخرین مکاتبات انجام شده،شرکت بنا به دلایلی از قبیل گرمای هوا و احتمال افت مقاومت و چسبندگی بتن به دلیل دمای بالای هوا ، تا اول شهریور از شهرداری مهلت خواسته است.
قراداد پیمانکار به دلیل اینکه جذب اعتبار یکباره صورت نمی گیرد دوساله تنظیم شده است که با این حساب قرارداد اتمام طرح تا اردیبهشت 92 می باشد.از بعد هزینه های انجام شده نیز تا الان 373 میلیون تومان به حساب پیمانکار واریز شده است و برای تکمیل طرح ، بودجه 150 میلیون تومانی سال 91 در کمیته برنامه ریزی مصوب شده است.گفتنیست که در این مرحله طبق برنامه زمان بندی انجام شده سقف پل باید بتن ریزی شود.
مردم نگران این پل نباشند و ان شاالله در مورد مقرر پل به بهره برداری خواهد رسید.طبیعیست که انجام برخی پروژه ها زمان بر باشد.به عنوان مثال روشنایی بلوار ورودی شهر مصوب سال 84 شوراست و در سال 90 موفق به اجرای این طرح شدیم و یا پروژه خیابان پلی که واقعا یک کار مهم است اما فرسایشی شده و همچنان در دست اجراست و قسمتی از بلوار و آسفالت آن نیز احداث شده است اما برای تکمیل این طرح ، با وجود تخریب 6 منزل مسکونی ، 10 خانه دیگر باید تخریب شود که امیدواریم با همکاری همشهریان عزیز این پروژه به مرحله نهایی خود برسد.


سوال: چرا اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری جناح ضعیف است؟

جواب: بحث اطلاع رسانی از طریق سایت پورتال شهرداری بارها مورد تاکید بنده قرار گرفته است و اتفاقا برای اینکار هزینه هایی هم شده است.اما به دلیل کمبود نیرویی که کاملا در جریان خبرها و جلسات شهرداری باشد اطلاع رسانی در این پورتال به صورت پیوسته صورت نگرفته است.گرچه که گاها پورتال شهرداری جناح برای مدتی فعال نیز بوده است.اما به هر حال با توجه نقش تاثیرگذار اطلاع رسانی در دنیای امروز و به منظور برچیده شدن بساط شایعات و خبرهای نامستند ، مطمئنا پیگیری لازم جهت? اطلاع رسانی بهتر به مردم از طریق این درگاه انجام شود.

مدیران جناح آنلاین در طول جلسه بارها تاکید کردند که پیشنهاد ایشان تقویت روابط عمومی شهرداری جناح می باشد تا مردم و همچننین سایتها و رسانه های دیگر به طور مستند در جریان فعالیت های شهرداری قرار گیرند و از به وجود آمدن شایعات و مطالب نامستند جلوگیری به عمل آید.

شهردار جناح در پایان جسله و در تکمیل صحبت های خود عنوان کرد:هر کار و فعالیتی که در شهرداری انجام می شود باید مستند باشد و به همین منظور تمام اسناد،قراردادها و فراخوان های شهرداری از کوچک تا بزرگ به طور مستند در آرشیو شهرداری نگه داری شده و در صورت نیاز قابل ارائه می باشد.وی همچنین اضافه کرد:باقی اقدامات مهم صورت گرفته شهرداری جناح نیز در فرصت مناسب دیگر تشریح خواهد شد.
محمد سعید دستپاک همچنین از مردم درخواست کرد در صورت مشاهده مشکل در سطح شهر،به منظور همکاری با شهرداری جناح در رفع معضلات شهری با در میان گذاشتن مشکلات با مسئولین شهرداری در جهت رفع نواقص و مشکلات قدم بردارند.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای ارائه ی نظرات خود پیرامون دیدار مدیران سایت جناح آنلاین با آقای دستپاک، شهردار جناح، به تاپیک "نظرات شما پیرامون مطلب "شرح کامل دیدار مدیران سایت با شهردار جناح" " مراجعه نمایید . اینجا کلیک کنید.
 سپاس شده توسط vahid ، farshid.ahmadi ، مرد دانا ، free girl ، شهرام شجاعي ، armena ، yousof156 ، mohammad_p ، d.beckham ، janahdost ، abdollah_ahmadi ، abdollah_abi


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان