رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتمان حقایق شب قدر از ترس انتشار اسلام
#1
سازمان هوانوردی و فضایی ملی آمریکا (ناسا)، از ترس انتشار اسلام در جهان، از اعلام برخی تحقیقات خود در رابطه با نشانه ها و حقایق شب قدر خودداری کرده است.

به گزارش? "المسلم"، دکتر "عبدالباسط محمد السید"، رئیس مجمع اعجاز علمی قرآن و سنت مصر، ضمن اعلام این خبر، از کوتاهی ثروتمندان عرب در پخش این موضوع مهم در جهان به شدت انتقاد کرد.

طبق سخنان دکتر عبدالباسط، ناسا در آخرین تحقیقات خود به برخی از نشانه های شب قدر که در احادیث نیز به آنها تصریح شده است، از جمله دمای هوای معتدل، فرود نیامدن هیچ ستاره ای بر زمین در شب قدر و طلوع خورشید در صبح آن شب بدون هیچگونه شعاعی، دست حاصل کرده است که از ترس اینکه مبادا انتشار این خبر باعث گسترش گرایش به دین اسلام در جهان شود، از انتشار آن خودداری کرده است.

دکتر سید در تحقیقات خود در زمینه علایم لیلة القدر آورده است که در هر شبانه روز حدود 10هزار ستاره و 20 هزار شهاب بر روی زمین فرود می آیند، اما شب قدر از این قاعده مستثنی است، به طوری که خورشید در صبح این شب بدون شعاع طلوع می کند.

دکتر سید در ادامه به نقل از یکی از دانشمندان ناسا، به نام "کارنار" می افزاید: این یکی از اکتشافاتی است که "ناسا" حدود 10 سال قبل به آن دست یافته بود اما از ترس اینکه مبادا موجب گرایش غیرمسلمانان به اسلام شود از درج این خبر به دنیای خارج خودداری کرد.

دکتر سید این نکته را نیز خاطرنشان می کند که "کارنار" با مشاهده این مورد، مشرف به دین اسلام می شود که همین امر موجب می شود تا کارش را در سازمان "ناسا" از دست بدهد.

گفتنی است، این اولین بار نیست که ناسا حقایق مربوط به دین اسلام را از دید عموم مخفی نگه می دارد. چنان که "زغلول نجار"، یکی از دانشمندان زمین شناسی، اعلام کرده بود که؛ ناسا کشف این مطلب که "شعاع نورانی ممتدّی بین کعبه تا بیت المعمور قرار دارد." را نیز از روی صفحه اینترنتی خود حذف کرده است.

دکتر عبدالباسط سید در ادامه به بیان اعجازی از آیات قرآن کریم- که بیان همین اعجاز یکی از عوامل مسلمان شدن "کارنار" بوده است- می پردازد و می گوید: «در قرآن کریم به مسیر و مدار مشخصی که سفینه های فضایی در آن حرکت می کنند اشاره شده است، آنجا که می فرماید: « ولو فتحنا عليهم بابا من السماء فظلوا فيه يعرجون، لقالوا إنما سكرت أبصارنا بل نحن قوم مسحورون»? وی می افزاید: «دنیای بعد از مسیر حرکت سفینه های فضایی، دنیایی تارک و ظلمانی است که عبارت «سُکّرت أبصارنا» در این آیه به همین چیز اشاره دارد.»


"حجرالاسود نام حجاج را می نویسد"

در ادامۀ بیان اعجازات و حقایق شعائر دین اسلام، "کارنار" پس از اسلام آوردن خود نکته دیگری را افشا می کند و می گوید: «حجر الاسود نام تمام کسانی که او را می بوسند یا به طرف او اشاره می کنند، را می نویسد.»

وی در ادامه سخنان خود از سرقت قطعه ای از حجر الاسود توسط انگلیس پرده بر می دارد و می گوید: «دولت انگلیس به منظور دستیابی به ذراتی از حجرالاسود و تحقیق در خصوص آن، فردی را مأموریت می دهد. فرد مذکور پس از فراگیری زبان عربی طی مدت 10 سال و سفر به کشور مصر، موفق می شود تا در قالب کاروان حجاج مصری به مکه مکرمه? برود. وی در فرصتی مناسب به وسیله لیزر سه تکه بسیار کوچک از حجرالاسود را جدا کرده و برای تحقیق بر روی آن به بریطانیا می برد. بعد از 12 سال، یکی از موزه های معروف انگلیس اعلام می کند که «حجر الاسود از سنگهای متعلق به مجموعۀ شمسی نیست و مسلمانان بر چنین سنگی بوسه می زنند.»

این اعلام موزه انگلیس، "کارنار"، دانشمند سازمان هوانوردی و فضایی ملی آمریکا (ناسا) را بر آن می دارد تا به موزه مذکور رفته و تحقیقات و آزمایشات خود را بر روی تکه ای از حجر الاسود به اندازه «دانه نخود» آغاز نماید.

نکته جالب توجه اینجاست که این دانشمند ناسا پس از تحقیقات و آزمایشات متوجه می شود که در این تکه کوچک از حجرالاسود 20 شعاع نامرئی در جهات مختلف با موج کوتاه وجود دارد که هر کدام از آنها از 10هزار نفر عبور کند.

کارنار در ادامۀ تحقیقات خود در اثبات این گفته امام شافعی- رحمه الله- در مورد حجر الاسود که می فرماید: «أن الحجر الأسود يسجل اسم كل من زار الحرم المكي معتمرا أو حاجا، ويسجل اسمه مرة واحدة فقط ويضع علامات بعدد مرات الطواف» (حجرالاسود نام تمام زائران حرم مکه- حج فرض یا عمره- را یادداشت می کند؛ نام هر کدام از آنها را یک بار می نویسد و در دفعات بعدی به تعداد طوافهای صورت گرفته، جلوی نامشان علامت می گذارد.) می گوید: حجرالاسود این نامها را با گذراندن اشعه از حجاج می نویسد، که این نفوذ نورانی امکان نوشتن نام کسانی که از مسافت دورتر به سوی حجرالاسود اشاره می کنند را نیز فراهم می کند.


منبع :اخبار جهان اسلام
پاسخ
 سپاس شده توسط مرد دانا ، d.beckham ، vahid
#2
براي من خيلي مطلب جالبی بود،مخصوصا در مورد حجرالاسود که اسامی رو تو خودش مینویسه.
واقعا که جل الخالق.
آقای احمدی امیدوارم بیتر برامون از این مطالب جالب بزاری.
در کل مرسی
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
#3
Confusedmiley_confused1: :-\ :a102: :c029: :confuse: :-[ :o :-[
(هنگ ، تعجب ، سوال ،یعنی منظورکه ذهنم سوت کشید !!!!!!!!!!! )
پاسخ
#4
فکر کنم شما هم همانند روافض دارید یه چیزایی رو میگید که نه بشر و نه عقل بشر و نه ناسا و نه هیچ آیه و نشانه ای از اآن نیست? وفقط تراوش شده از ذهن یک مسلمان افراطیست.آقای احمدی اگر چنین چیزهایی که گفتید در جهان وجود دارد خیلی از دانشمندان مسلمان اختر شناس داریم.ولی هیچ کدام این موضوع را تایید نکرده اند.با وجودیکه می توانند مطالعاتی در این ضمینه داشته باشند.
پاسخ
#5
البته بهتر بود مطلب مستدل تر نوشته میشد. چون گفته های یک نفر ( حتی یکی از دانشمندان ناسا ) نمیتونه باعث اعتماد و قبولی مطلب بشه. ولی خوبیش اینه که باعث میشه جرقه ای بشه تا هر کسی علاقه منده پیگیر بشه.
به خاطر ایجاد اون جرقه ای که گفتم، از مطلبتون تشکر میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi
#6
سنگ اسم مینویسه؟
یعنی سنگ زندس؟
یعنی از حالا باید گفت حجر الاسود موجود میباشد؟
پاسخ
#7
البته اگر منبع آن را مشاهده نموده باشید نوشته"اخبار جهان اسلام".و در اخبارها احتمال هر صدق و کذبی وجود داره.
محمد بن جریر طبری(صاحب کتاب تاریخ الامم و الملوک) در مقدمه ی کتابش می نویسد که من هر چه شنیده ام را وارد کتابم کرده ام و اینکه کدام صحیح و کدامشان ضعیف السند هستند را به کسانی که کارشان جرح و تعدیل است و خبره ی این کار هستند وا می گزارم. راه شما باز هست تا اگر دوست دارید تحقیق بیشتری انجام دهید و از منابع موجود، راست بودن یا دروغ بودن مطلب را برایمان آشکار سازید.
بنده هم بنا به علاقه ای که به این موضوع داشتم، مطلبو گذاشتم و چون سایت اخبار جهان اسلام و رفرنسهایی که داده بود معتبرند از پیگیری بیشتر این مطلب خودداری کزدم.
البته مطلب دیگری را سال پیش در سایتی مطالعه کردم که کل دیوارها، ستون ها و سنگهایی که پیرامون ما هستند به سبکی عجیب صدای ما در آنها متوقف و ضبط می شوند و دانشمندان چینی پرده از این راز برداشته بودند تا جایی که حتی این صداها را استخراج کرده بودند ولی برای تفکیک صداها از هم هنوز به جایی نرسیده بودند.
خب ما در جهان پیرامون خودمون چیزای زیادی داریم که باورش سخته، اما وجود داره. مثلا وجود گروه خونی F باورش در ابتدا برای دانشمندان سخت بود اما چون وجود داشت پذیرفته شد.
به قول وحید، هر کسی علاقه داره می تونه بیشتر تحقیق کنه و ته و توی این مساله رو برامون در بیاره.
البته دکتر زغلول النجار یکی از بزرگترین اساتید زمین شناسی دنیاست و او را می شناسم، می توانید با مکاتبه با او هم سر از قضیه در آورد.
سایت دکتر نجار: http://www.elnaggarzr.com/
پاسخ
 سپاس شده توسط vahid


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان