رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام زمین شروع شد+اطلاعیه ثبت نام متقاضایان زمین مسکونی در دفتر خدمات ارتباطی
#1
به گزارش جناح آنلاین به نقل از وبلاگ شورای اسلامی شهر جناح :

بنام خدا? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? (? اطلاعيه شماره? 91/30 )? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? تاريخ:30/1/91به اطلاع شهروندان عزیز می رساند متقاضیان زمین مسکونی که تا به حال جهت تقاضای زمین ثبت نام ننموده اند ، می توانند با مراجعه به دفتر خدمات ارتباطی فرمهای مربوطه رادریافت وتکمیل نموده وبه آدرس اداره بنیاد مسکن شهرستان بستک پست نمایند لازم بذکر است لیست مدارک مورد نیاز و شرایط ثبت نام در دفتر خدمات ارتباطی موجود می باشد.

مهلت ثبت نام 20/1/91 لغایت 15/2/91

شوراي اسلامي شهر جناح


ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اطلاعات تکمیلی

مدارک مورد نیاز :

1 - تکمیل فرم شماره 1 ( موجود در دفتر خدمات ارتباطی )

2 - تکمیل فرم شماره 2 ( موجود در دفتر خدمات ارتباطی )

3 - کپی شناسنامه خود افراد تحت تکفل که برابر با اصل شده باشد ( جهت برابر با اصل نمودن می توانید به محضر و یا خود دفتر خدمات ارتباطی مراجعه نمایید? )

4 - کپی کارت ملی برابر با اصل شده

5 - کپی کارت پایان خدمت برای متقاضیان متولد 1336 به بعد

6 - داشتن حضانت دادگاه توسط سرپرست خانوار مؤنث دارای فرزند

7 - داشتن نامه از بهزیستی ، بنیاد شهید و سایر سازمان های ذینفع برای افراد مربوط به این ارگانها


البته لازم به یادآوریست این مساله برای بار دوم است که نام نویسی می کنند و کسانی که دفعه اول در حول و حوش ماههای مهر تا آذر ثبت نام نموده و پرونده شان مشکلی نداشته نیازی به ثبت ندارند .

شرایط سنی در نظر گرفته شده برای مجردین 25 سال و برای متاهلین سن خاصی در نظر گرفته نشده است .
 سپاس شده توسط vahid ، محسوس ، yousef_sh ، star
#2
البته طبق اخبار واصله از روستاهای اطراف بدون هیچ شزایط سنی بهشون زمین دادند
یک سوال دیگر هم باقی می ماند آیا در جناح زمینی برای واگذاری باقی مانده است؟
#3
این طور که من اطلاع دارم فعلا فقط دارن ثبت نام می کنن و روستا های اطراف نیز همین طور . یعنی الان زمین ندادن .البته تو جناح هم خیلی ها دارن بدون اینکه شرایط بخونن ثبت نام می کنن و بعضی ها مجرد زیر 25 سال نیز ثبت نام کرده اند .
البته منظورتان که می گویید آیا در جناح زمینی برای واگذاری باقی مانده است؟ را نمیفهمم ! اگر میگویید که در جناح زمین نیست خیلی حرف اشتباهی میزنید چون جناح به این کوچکی و دور اطراف ان همش ول است .
تو تهران به اون بزرگی هم زمین گیر میاد چه برسه به جناح
#4
نقل قول:این طور که من اطلاع دارم فعلا فقط دارن ثبت نام می کنن و روستا های اطراف نیز همین طور . یعنی الان زمین ندادن .البته تو جناح هم خیلی ها دارن بدون اینکه شرایط بخونن ثبت نام می کنن و بعضی ها مجرد زیر 25 سال نیز ثبت نام کرده اند .
البته منظورتان که می گویید آیا در جناح زمینی برای واگذاری باقی مانده است؟ را نمیفهمم ! اگر میگویید که در جناح زمین نیست خیلی حرف اشتباهی میزنید چون جناح به این کوچکی و دور اطراف ان همش ول است .
تو تهران به اون بزرگی هم زمین گیر میاد چه برسه به جناح

خوب شما شنیدین من رفتم سوال کردم حدود چند ماه قبل در هنگویه 500 قطعه زمین 500 متری بین جوانان توزیع شد که قیمت هرکدام هم 500 هزار تومان می باشد و هیچگونه شرایط سنی هم مدنظر نبوده است و جوان 18 ساله تا بزرگترش زمین گیرشون اومده . این که گفتم زمین نیست هم منظورم حداقل در فاصله شعاع یک کیلومتری شهر جناح می باشد وگرنه زمین اوزا و لاور گادن و خره که خالی است و بدون صاحب البته خدا کنه جدیدا کسی سند نزده باشد . از طرف شرق که محدود به پست برق و ایلو و بعدش هم طرح فضای سبز و . . . هستیم از شمال تا بادی و دروای ایلو که صاحب دارن? از غرب که زمین کارگاه و کشتزاری و پارک و کلی صاحب دیگر از غرب که صحرای خو تا لاور کلا همش سند دار پس میمونه دروای اتخان که مسیر آبرو هستش و صحرای اوزا که فعلا خیلی فاصلش زیاده . بغل پست برق هم ده تکه زمین مونده کسی آدم دوست نداره مریض بشه . البته برای اونایی که دوست دارن زمین ده میلیون به بالا بخرند زمین هست ولی برای واگذاری اگر جایی سراغ دارید مثال بزنید تا بنیاد مسکن هم به خودش بیاد حالا ما شامل نمیشیم حداقل به اونا که شامل میشن برسه . پس در جناح زمین است ولی برای واگذاری زمین نیست .
 سپاس شده توسط پرهام ، mohammad ، کدخدا


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان