رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شهردار عزیز و شورای اسلامی محترم. مشکلات فضای شهری با رنگ کاری حل شدنی نیست!!!!!
#1
با اجازه از محضر دوست عزیز استاد بهرام فولادچنگ
مطلب ایشان در سایت گازال جناح نوشته شده بود که البته بنده کپی آن را در سایت جناح آنلاین قرار میدم :


شهردار عزیز و شورای اسلامی محترم. مشکلات فضای شهری با رنگ کاری حل شدنی نیست!!!!! ….

به چه دلخوش باشیم . به اینکه در شهرمان سند زمین خدا را با قراردادی به نام طومار به نام می زنند؟….. به یکی از اولین پارک های ترافیک کشورمان که در جناح دارد خاک می خورد؟…. به پول خیر عاشقی که مالش را در راه خدا و برای خدمت به خلق خدا داد تا داخل انبار پارک ترافیک بپوسد؟…. به دکل نوری پارک ترافیک که خاموش است؟….. به گله سگ های ولگردی که یا می کشیمشان یا به امان خدا ولشان می کنیم؟……به پل اتخانی که حالا مردم به نبودنش عادت کرده اند؟……به پارک زیبای جنوب غرب جناح؟!!!….به چمن های پوسیده و خشک شده ی پارک انصاری؟….. به پروژه ی عظیم خیابان پلی؟.خیابانی که از اولین شهردار تا الآن ره به هیچستان دارد……به بوستان چراغانی شده ی جناح؟به این اولین بوستانی که اول چراغش را آماده کرده اند نه گل و گیاهش را؟….به خیابان زیبایی که از جلو مدرسه احمد مربوطی بار ترافیک سنگین و خسته کننده خیابان های جناح را کاهش داده؟…. به بولوار زیبای ورودی شهرمان؟…..و حالا به رنگ کاری سنگ های خیابان؟…. به چه دلخوش باشیم؟

این پروژه ی اخیر که معلوم نیست باعث و بانی اش کیست و از کجا آب می خورد ، آه هر دلسوزی را در می آورد. آقایان شورا….شهردار محترم….. همه ما می دانیم که تاریخ مصرف این سنگ ها خیلی وقت پیش تمام شده بود. همه ما می دانیم این سنگ ها برای پارک وسایل نقلیه ی خلایق مشکل درست کرده و مانع باز شدن درب اتومبیل می شوند. همه ما می دانیم این سنگ ها پوسیده اند. این سنگ ها را همه می دانند که باید در موزه نگهداری کرد. پس چرا رنگ کاری می کنید؟؟؟ با رنگ کاری ، کار، شدنی نیست.

مردم جناح و حومه جناح و میهمانان جناحی ها و خلاصه هر رهگذری می داند که پول بی زبان را برای چندمین بار است که با عنوان? رنگ ترافیک و . . . . روی این سنگ های پوسیده می پاشند. این سنگ ها را چندمین بار است که رنگ می کنند. و مردم و شورا و ….. باز هم مهربانتر از همیشه. همه می دانند و بی خیالند!!!. این تأتر مرگ بار ما جناحی ها تا کی ادامه خواهد یافت؟ در این تأتر بی تفاوتی، همه مردم ماسک خوب بودن و مهربانی را به صورت زده اند. در پشت این ماسک مهربانی و لبخند اما آتشی برپاست. آتش کینه ها و عقده ها? از پشت ، میزند….می سوزاند…. بدجور هم می سوزاند.

کار را باید ریشه ای کرد. سنگ بولوار ورودی بستک را ببینید. ما هم اگر نه بهتر و زیباتر از آن که حداقل باید کاری بکنیم که در حد آن باشد. اگر بودجه ندارید اشکال ندارد. فاز اولش انجام بدهید. خدا که بخیل نیست. مسئولین شهرستان و استان هم مثل همیشه حمایت خواهند کرد. بودجه هم جور می شود………نگران نباشید.

امیدواریم تا درآینده از این پروژه های رنگ کاری کمتر ببینیم. انشاءالله…..

نویسنده: بهرام فولادچنگ
 سپاس شده توسط abdollah_abi ، mohammad_p
#2
آقا بهرام? انتقادات تند شما را پذیراییم تا کی مردم نرم نرم بیان جلو خوب کاری میکنی.... بتاز تا بتازیم


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان