رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نکته به جا مانده از سخنرانی تبلیغاتی حاج احمد جباری در مورد راه خور جناح
#1
در حالیکه آخرین روزهای تبلیغات انتخاباتی کاندادیداهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هیاهو و تب و تاب زیاد به سر می برد،به نظر می رسید که مردم به صحبت های کاندیداها کمترین توجه ها را نشان داده اند.
سخنرانی آقای مهندس نصوری که برای شهر جناح هیچ برنامه مشخصی نداشت.این به کنار،اما در سخنرانی حاج احمد جباری? وجود برنامه برای شهر جناح به چشم می خورد.اما مسئله قابل توجه جملات پایانی ایشان در مورد مسئله راه خور جناح بود.درحالیکه حدود دو هفته پیش ایشان در مسجد جامع شهر جناح حاضر شدند و خبر از قرار گرفتن بودجه 16 میلیاردی? احداث این راه در بودجه سال 91 داده بودند اما اینبار گفتند که هر نماینده ای پیشنهادی می دهد و بنده نیز پیشنهاد راه خور را داده ام به استناد نامه ای که دست ایشان بود.و جمله پایانی این بود که قول می دهم بودجه این راه را تصویب کنم.بر خلاف سخنرانی قبلی که گفته بودند بودجه این راه تصویب شده و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.
به نظر می رسد که که نقطه کور احداث این راه همچنان پابرجاست و همچنان باید دعا کنیم که بودجه این راه تصویب شود.
 سپاس شده توسط armena ، vahid
#2
شما اگر دقت كنيد آقاي جباري در سخنراني شان كه به صورت كوتاه در بهمن ماه و درباره راه خور? انجام شده هيچوقت صحبت از تصويب اين بودجه نكرده بودند و فقط گفتند با پيگيري از طريق دولت بودجه 16ميلياردي را "لحاظ" كرده اييم كه اين كلمه با تصويب تفاوت دارد
من دقيق يادم نيست ولي فكرميكنم كه حتي جباري اين را هم گفت كه بعد از لحاظ شدن دنبال تصويب هستيم
پس در سخنان اقاي جباري تناقضي به چشم نميخوره و بنظرم برداشت شما صحيح نبوده
 سپاس شده توسط armena ، vahid ، کدخدا
#3
فعلا با کسری شدید بودجه دولت بعید میدونم همچین بودجه ای واسه این پروژه قرار بگیره نظرا فعلا تو سال 91 در حد حرف و پیگیریه اگه تصویب بشه هم 94 اونم تیکه تیکه نه یکجا کلش
 سپاس شده توسط tv-janah
#4
بحث انتخابات دیگه تموم شد و رفت و وقت اونه که واقع بین بود.در مورد مسائل اساسی شهر نیازی نیست که ما تعصب به کار ببریم بلکه باید برای اجرای اونها با تمام توان کار کنیم و گره های کور پیش رو رو برداریم.تعصب هم که میگم به عنوان مثال در مورد خوشحالی غیر متعارف برخی از هواداران آقای جباری در شب اعلام نتایج ، شما به عنوان کسی که مطالبتان در صفحه اصلی سایت قرار میگیره صورت خوشی نداره که از اونها دفاع کنید.
و یا اینکه برای راه خور . در اون سخنرانی کوتاه معروف آقای جباری خبر از گنجانده شدن بودجه این راه در لایحه بودجه 91 داده بودن و گفتند که ان شاالله در یک سفر دیگری برای دادن خبر شروع عملیات اجرایی خدمت می رسم.وقتی چنین خبری داده شد کل شهر به استثنای چندین نفر محدود فکر کردند که بودجه این راه تصویب شده است و برداشت صریح از این سخنرانی نیز دقیقا همین بود.تا جایی که هواداران ایشان برای کری خوای هم که شده می گفتند تا یکی دو ماه دیگر کار شروع خواهد شد!!!(وگرنه می دانیم که لایحه بودجه 91 هنوز تصویب نشده است)اما در سخنرانی تبلیغاتی چیز دیگه ای گفته شد و دیگه تا آن شب تاثیری که باید میگذاشت گذاشته شد و خیلی ها به صحبت شب آخر توجه هم نکردند.

با این حال صورت مسئله واضح است و می گوییم که همچنان دعا می کنیم تا بودجه این راه تصویب شود.طبق سخنرانی آخر حاج احمد.
#5
در جای در پستی به این لینک http://www.janahonline.com/index.php?topic=2162.0 خود ابا عبدالله به این موضوع اشاره دارد که این بودجه گرفته شده نه اینکه تحت پیگیریه تا تصویب شه و این مراحل? سپری کرده

ابا عبدلله : آقای جباری نیامدند در مسجد جامع بگویند که "من مسائل شما را پیگیری میکنم و مطمئن باشید با شما ورزش میکنم!!" . این کلی گویی ها را جناب جباری نکرد و در عوض از برنامه ایی کلان صحبت کرد که بزودی ما از آن آگاه خواهیم شد . از راه خور صحبت کرد که ما سالهاست پشت این مانده اییم که آقای حسینی گفته بودند دولت برای این راه پول نمیدهد و الان آقای جباری 16میلیارد تومان برای این راه بودجه گرفته اند
از راه مهران به پدل و لمزان گفت که مسیر ما تا بندرعباس را 90کیلومتر کاهش میدهد .

البته این جمله آخری نمیدونم چه ربطی به پیگیری های آقای جباری داره قبل از روی کار اومدن ایشون راه لمزان در دست ساخت بوده که راه و ترابری استان داره پولشو میده .
 سپاس شده توسط tv-janah
#6
بالاخره هر چی باشه انشالله راه خور ساخته خواهد شد . حالا هم آقای جباری گفتند پس از اینکه در پیش نویس بودجه 91 دولت قرار داده شده است پیگیر تصویب نهایی و اجرایی شدن این پروژه می باشند اگر غیر از این است بگویید نه ؟ دیگه به کوته فکری و خراب کردن موضع یک رای اعتماد 80 درصدی دار هستند بعضی ها . مگر نه اینکه برای اداره آموزش و پرورش جناح هم سه سال قبلش قول دادند و در مهرماه 90 دستور آن را گرفتند که باور کردنش برای خیلی ها محال نبود و کارشان به بیمارستان کشید و بعضی غصه ی پول و سبیل خود را خوردند و رو به تخریب شخصیت آورده و گفتند که محال است و در حد کاغذ که با معرفی رییس اداره و تاسیس آن در بهمن ماه 90 مانند مشت محکمی فرود آمد و برای راه خور هم طبق این قضیه می باشد که اول باید در پیش نویس بودجه دولت قرار می گرفت که گرفته است و 4 میلیارد تومان آن از طریق اعتباراتی خاص به دست آمده که با پیگیری خاص نماینده محترم و شورای اسلامی جناح ( آقای مدنی ) 16 میلیارد تومان آن نیز به تصویب نهایی خواهد رسید و اگر به سخنان زیبای نماینده محترم اندیشیده باشید این بودجه در اصل 20 میلیارد تومان است جاده ای کاملا استاندارد با پول و تراشه ی مناسب و جاده ای کاملا شریانی که 16 میلیارد تومان آن به علاوه 4 میلیارد تومانی که از قبل گرفته شده است پس بهتر است این بودجه را 20 میلیارد تومان بگیریم .
البته اگه به یاری خداوند طوری می شد که آن همه حق مردم و جوانان از حلقوم باز هم بعضی ها در واگذاری زمین شهرک بابت این راه که قرار بود آسفالت شود نه فقط بریده شودگرفته می شد خیلی عالی بود .
تعیین تکلیف برای مدیران در اینکه چه بنویسند در خود سایت جالب نیست بهتر است خصوصی براشون بفرستید . هیچگونه خوشحالی غیر متعارفی در کار نبوده است بلکه یک شادی جانانه که فقط باعث رفتن م. . . . . .? و این حرف شما توهینی است فقط به همشهریان در همه جا شادی کردند هیچ جا نگفتند غیر متعارف حالا نوبت به جناح رسید می گویند غیر متعارف . بعضی ها حیفشان می آد که نتونستند با لوتی ها تا دو سه شب بزنند و برقصند و فشفشه های تعبیه شده را هوا کنند همین و بس .
پس اعلام برد قاطعانه حاج احمد بود که کارناوال شادی در شهر راه افتاد بعضی ها تو مسیر گیر افتادند و به برداشت اشتباه افتادند دنباله . . . .? صحبت هایم ویرایش می شود من انتظار ندارم برای کسی مشکلی پیش بیایدویرایش گردید
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
#7
اگه فک میکنی به یک1 شخص فرهنگی تهمت زده شده علنا تو تو متن فوق داری حداقل به 880 نفر رای دهنده توهین میکنی نگاه کن چندتا طعنه و توهین تومتن بالاس درجای دیگر هم عده ای از مردم دنبالرو و گولخورده چنتا آدم بزدل و مردم فریب میدونی حداقل به شعور سیاسی طرف مقابلت هم احترام نمیذاری? سپس دم از تخریب چهره میزنی شما عده ای رو به سخره گرفتید اما خودتان جنبه کوچکترین انتقادی ندارید تا جای که در مورد تذکر انتشار نادرست خبر توسط یک از نویسندگان سایت که گیری به حرفهای آقای جباری (که اصلا تناقضی در آن نیست) نداره آن را خراب کردن چهره ایشان و طرفدارانش میدانید و آن تذکر رو تعیین تکلیف برای نویسنده میدانید
 سپاس شده توسط tv-janah
#8
جناب کدخدا شما فوق العاده عصبی و البته تعصبی هستید.با اشخاصی مثل شما معمولا نمیشه حرف زد.اما چند کلام دوستانه صحبت خواهیم کرد و نمی دانم از چه اینقدر ناراحت شدید.لطفا قبل از اینکه چیزی بنویسید کمی آب بنوشید تا اعصابتان سر جاش بیاد.بگذریم.

همانطوری که گفتم انتخابات تمام شد و رفت و نماینده غرب استان نیز معلوم شد.حاج احمد جباری برای چهار سال دیگر نماینده ما هستند.ما خود را موظف می دانیم که از ایشان حمایت کنیم و ایشان نیز با رای اعتماد بالای 70 درصد(80 درصد تیتر اصلی سایت اشتباهه)که از مردم گرفتند خود را موظف می دانند که از همه مردم غرب استان حمایت کنند.حال چه موافقان و چه مخالفان.
اما مطلبی که بنده نوشتم فقط من باب یک تذکر بود و رفع شبهه اساسی که همه فکر کردند این بودجه تصویب شده و حالا می بینیم که این بودجه تصویب نشده و در انتظار تصویب هست.همانطور که می دانید لایحه بودجه 91 به احتمال قریب به یقین در اردیبهشت 91 به تصویب خواهد رسید.

ضمنا اگر کارهایی مثل انداختن ترقه در منازل مردم در نیمه شب غیر متعارف نیست که من واقعا برای کسانی که این طرز فکرو دارن متاسفم.
#9
جناب کدخدا حرف های شما را اگه درست بخونیم درسته ولی بعضی جاهاش تند رفتین بهتره به همشهریاتون کنایه نزنید آخه بدشون اومده .
من به شخصه مطلب شما را خوندم و اینطور که فهمیدم منظورتون اینه که بودجه راه خور 20 میلیون تومان می باشد . 4 میلیارد تومان آن که قبلا گرفته شده بدون اینکه زمینی جایی غصب بشه و منتظر بقیش هستند و چون من آن شب توی سخنرانی بودم و آقای جباری گفتند ما با بودجه ای که الان داریم می توانیم راه را آسفالت کنیم ولی ما راه را می خواهیم نه یه راه الکی که فقط روش اسفالت باشه و با اولین باران خراب بشه . راهی که دارای پل و تراش مناسب باشد تا اون رو باد نبره .
بالاخره اقای جباری با 80 درصد آراء مردم جناح انتخاب شدند و راه خور را از اقای جباری می خواهند . هر چند این راه به نفع کل منطقه خواهد بود .
جناب تی وی هم شما خیلی خوب نوشتید ولی خوب بعضی جاها کنایتون از جناب کدخدا شدید تر بود بهتره هر دو طرف رعایت کنند .
در ضمن مدیر محترم اگر امکانش است اون مصاحبه اقای مدنی رو دوباره اجازه نظر دادن بدید ما کلی سوال داریم اینطور که از سخنانشان پیداست ایشان تنها کسی هستند که در شورا دوست دارند با مردم صحبت کنند و حقایقی را روشن سازند . البته کسانی که در مصاحبه مورد انتقاد قرار می گیرند می توانند از خود دفاعیه اعلام دارند چون از نظر من سایت شما تا حالا کاملا بی طرفانه عمل کرده است .
البته میدانم مدیر محترم از طرف بعضی از اقوام نزدیکشان مورد سخره و تهدید هستند که برای حل موضوع البته زحماتتان قابل تقدیر است.
با ارزوی موفقیت و سربلندی برای جناحی ابادتر و تمام جناحی ها ی عزیز .
در ضمن شعر بالای سایت خیلی عالی است و البته من متن کاملش رو هم خوندم .
راستی تا یادم نرفته بگم من حدود نیم ساعت از فیلم برگزاری مراسم شادی خصوصا جلو خونه . . . . را دیدم و برخلاف شایعه سازی های انجام گرفته هیچ گونه تجاوزی نبود و حتی شخص محترمی که به ایشان توهین شده که مسبب این شادی هستند در این فیلم فقط به قضد جلوگیری اقدام می نمایند و سعی دارند جو را ارام نمایند . بهتر است کسانی که به ایشان بی احترامی می نمایند سریعا معذرت خواسته و نسبت به امری که در حین خشم و عصبانیت انجام داده اند و با فروخوردن خشم خود فاصله ها را بیشتر ننمایند . من به اقای . . .? بسیار احترام میگذارم و ایشان را مرد سال جناح می دانم .
 سپاس شده توسط tv-janah ، کدخدا
#10
نقل قول:در ضمن مدیر محترم اگر امکانش است اون مصاحبه اقای مدنی رو دوباره اجازه نظر دادن بدید ما کلی سوال داریم اینطور که از سخنانشان پیداست ایشان تنها کسی هستند که در شورا دوست دارند با مردم صحبت کنند و حقایقی را روشن سازند .
ببخشید یادم رفته بود بعد از بازگردانی مصاحبه نظرات رو فعال کنم. الان قسمت نظرات مصاحبه فعال است.

لطفا چنین نظراتی که به این تاپیک مربوط نیست در قسمت مربوطه در انتقادات یا پیشنهادات یا به صورت پیغام خصوصی به من اطلاع دهید. ممنون
 سپاس شده توسط tv-janah ، کدخدا


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان