رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سید عبدالله حسینی رد صلاحیت شد ! رقابت اصلی بین احمد جباری و محمد نصوری
#1
سید عبدالله حسینی نماینده سابق مردم بستک و بندرلنگه رد صلاحیت شد
[عکس: 220px-Husine.jpg]

پس از زمزمه های مبنی بر رد صلاحیت شدن ایشان به نظر میرسد این خبر به واقعیت پیوسته است.

سید عبدالله حسینی که در دوره قبل در رقابت با احمد جباری کرسی نمایندگی مجلس را پس از بیست سال به احمد جباری تحویل داده بود .با انتقاد های فروانی از سران بستک و بندرلنگه مواجه بود به نحوی که
پس از ثبت نام ایشان در این دوره با انتقاد فروان روبه رو شد .
[عکس: 23.JPG]
به هر حال با رد صلاحیت شدن ایشان رقابت اصلی در حوزه بستک و بندر لنگه و پارسیان بین احمد جباری نماینده فعلی ومحمد نصوری از گاوبندیست
به نظر میرسد با توجه عملکرد احمد جباری در این دوره کرسی نمایندگی این حوزه برای احمد جباری
رزرو شده بماند

منبع خبر: انجمن تخصصی تیک تاک فروم
http://www.tiktakforum.com/thread36166.html
#2
مسخره است،به تمام معنا.در این ا.ن.ت.خ.ا.ب.ا.ت رو باید گل گرفت.ا.ن.ت.خ.ا.ب.ا.ت.ی که ص-ن-د-و-قش از قبل آماده باشه شرکت نکردنش بهتره.فقط باید متاسف بود فقط.
#3
حالا شما از کجا میگی از قبل صندوقش اماده است .البته این حرف شما هم دنباله رو همون فرقه سبز و حسینی هستش Wink
اگه منظورت رد صلاحیت شدن حسینی که معلوم بود رد میشه .وقتی اومد و با موسوی هم پیمان شد و براش ستاد زد و خیلی چیزای دیگه که نمیشه گفت

حالا من متاسفم که یه بستکی که? بیست سال نمایینده مجلس بوده? میاد و با نصوری? از گاوبندی هم دست میشن که به قول نصوری 24 سال کرسی نمایندگی مجلس رو از بستکی ها بگیرن? .
یه دوستی یه جا یه جمله قشنگ گفته بود .هر بستکی که به نصوری کمک کنه یعنی خودش این شعارو میده و خائن هستش
#4
نه به نصوری رای میدم نه هم به جباری.چه سید باشه یا نباشه رای به اسم ایشون می نویسم
#5
دوست عزیز 123asd هیچ وقت حسینی و نصوری هم دست نشدند و حتی دیدم که گفته اند که به نفع ایشان کنار نمی رود و رقیب هستند برای همدیگر. اگر حسینی با نصوری هم دست بود بعد از رد صلاحیت شدنش نمی آمد و دو سه بار اعتراض کند که رد صلاحیتش را بررسی کنند تا شاید تایید شوند.
ضمنا حرف نصوری که نمایندگی رو از بستکی ها بگیرن هم به عدم محبوبیتش می انجامد و ربطی به حسینی هم ندارد.
اون دوستی که نقل کردین که گفتن : یه دوستی یه جا یه جمله قشنگ گفته بود .هر بستکی که به نصوری کمک کنه یعنی خودش این شعارو میده و خائن هستش. باید بهشان عرض نبود که انتخاباتی که با صفت دادن به بقیه سعی در جذب رای داشته باشیم فایده ای نخواهد داشت. این حرف هم به نظر من اصلا قشنگ نیست که با صفت خائن به کسی دادن بیاییم و حق رای و انتخابی که حق مسلم اوست را اینگونه ضایع کنیم.

مخلص کلام اینکه واقعا حیف شد با رد صلاحیت حسینی انتخاباتی که انتظارش را داشتیم دیگر شاهد نخواهیم بود، اما امیدواریم باز هم بین همین گزینه های باقی مانده که چندان گزینه های زیادی هم نیستند با سخنرانی های خوب نمایندگان و توضیح توانایی هایشان و دیگر اطلاع رسانی ها یک انتخابات نسبتا سالمی را شاهد باشیم.
و تکرار بکنم بد نیست که از الان با صفت دادن به این و آن حق انتخاب دیگران را ضایع نکنیم.
#6
در جواب دوست عزیزمون که این حرفها رو زدن باید بگم که اولن از اونجایی که من مستقیما با مهندس نصوری دیدار داشتم و حرفهای ایشون رو شنیدم هیچ وقت همچین نظری نداشته اند و همیشه صحبت از شایسته سالاری داشتند و همونطور که قبل از ثبت نام در انتخابات از مردم نظر خواهی کردند و همیشه گفته اند که اگر کسی بهتر از خود رو? در هر جایی چه گاوبندی چه یستک و چه بندرلنگه از صحنه خارج میشوند نشان دهند این است که این حرف که به ایشان منتسب شده اشتباه بوده و فقط برای جو سازی می باشد.
مهندس نصوری در دوره تصدی خود در دیواره مدیریتی دولت بارها خدمات ارزنده ای به ما بستکی ها و تمامی نقاط استان انجام دادند که شاید در دید گاوبندی ها هم این باشد که این کارها در آنجا انجام نشده با اینکه ایشون اهل گاوبندی بودند،پس نشون ئمیده که خدمت به مردم شهر و مذهب نمیشناسه..
دوما هر کسی عقیده خودش رو داره و با توجه به حمایت سید از مهندس نصوری که نشون از لیاقت مهندس داره پس منم به ایشون رأی میدم
#7
بحث برل ثر این است که باید با فکر انتخاب نمود نه با احساس و توهین وقتی کارهای آقای جباری را می بینیم و وقتی برنامه های سال 86 که در بروشور تبلیغاتیشون نوشته بودند را مطالعه می کنیم می بینیم که ایشان حدود 80 درصد از برنامه هاشون را به نحو احسن انجام دادند پس از نظر شایسته سالاری در اولویت قرار دارن و وقتی برخورد ایشان با مردم را می بینیم واقعااز حس هم نوع بودن و خود را برتر ندانستن ایشان پی می بریم
بقیش برای بعد . . .
#8
سلام. نماینده یعنی کسی که میره و برای شما جون میکنه و این حق ملته که یه نماینده خوب واسه خودشون انتخاب کنن . این دیگه دست کسی نیست که بخواد به فکر کسی جهت بده .و آخرش هم پای صندوق به اونی که به نظر خودش بهتره رای میده و خلاص.? خلاصه زیاد خودتونو خسته نکنید و باید ببینی جامعه ما چقدر به نفع و ضرر خودشون آگاهن.
#9
الحق امروز مردم خیلی فهمیده تراز اونی هستن که فکر میکنید ما هرکی بهتر بتون عمل بکنه به همون رای میدیم
#10
بهتره از قول کسی حرف نزنیم و حرفای خودمون رو? با نقل قول از دیگران موجه جلوه ندیم
? ? ? ? ? ? ? ? انچه عاقل بیند اندر خشت خام? ? ? ? می نبیند عاقل انر آینه


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان