رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[/table]
عقیل مدنی از ابتدا به شهردار شدن محمدسعید دستپاک رای نداده بود
#1
به گزارش جناح آنلاین اخیرا با کسب اطلاع از افراد مورد وثوق به اطمینان معلوم شد که آقای مدنی از ابتدای انتخاب آقای دستپاک بعنوان شهردار جناح, به انتخاب وی رای نداده است .

[table]
? ? ? ? ? [عکس: aghil-madani-1390.jpg]? ? ? ? ? ?
مدتی قبل در بعضی سایت ها و وبلاگ ها مطالبی از این قبیل مطرح شده بود که عقیل مدنی که در حال حاضر تنها عضو مخالف دستپاک در شورای جناح لقب گرفته است, بهتر بود از همان ابتدا به انتخاب وی رای نمیداد . یعنی به عقیده ی مطرح کنندگان این نظر, عقیل مدنی از ابتدای انتخاب شهردار با وی مخالف نبوده است .

لذا جناح آنلاین ضمن پیگیری این موضوع و اینکه آیا آقای مدنی به انتخاب آقای دستپاک رای داده است یا خیر, به این نتیجه رسید که آقای مدنی از همان ابتدا به انتخاب محمدسعید دستپاک رای نداده است.


آقای مدنی در حال حاضر از معدود اعضای شورای شهر است که با ادامه ی کار محمدسعید دستپاک موافق نیست لذا با پیگیری جناح آنلاین مشخص شد که آقای مدنی از همان ابتدا با انتخاب آقای دستپاک بعنوان شهردار موافق نبوده و به انتخاب او رای نداده است .
? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?
 سپاس شده توسط mohammad_p
#2
Confusedorry:
#3
نقل قول:برادر اول درست تحقیق کن بعد بنویس،آقای مدنی اول رای مثبت داده مدارکش هم موجوده

خب ما حرفی نداریم که . از چند نفر سوال کردیم به اطمینان معلوم شده که عقیل مدنی صورت جلسه ی انتخاب شهردار جناح یعنی آقای دستپاک رو امضا نکرده و این رو هم اصرار داریم مگر اینکه خلافش ثابت بشه

شما اگه بر خلاف نظر ما اعتقاد دارید یا شنیدید برا مدارکی که میگید موجوده رو نشون بدید تا قبول کنیم وگرنه حرفی که جناح آنلاین گفته موثق هست و خواهشا اون رو بدون مدرک رد و تکذیب نکنید

منتظر مدارکی که میگید موجوده هستیم درغیر اینصورت قطعا این نوشته جناح آنلاین صحیح هست و شکی داخلش نیست
#4
اقایان عزیز شرمنده
این نظر قبلی نظر من نبود
حرف شما درست
#5
(۷ام بهمن ۱۳۹۰، ۱۶:۳۶)فرشید link نوشته: اقایان عزیز شرمنده
این نظر قبلی نظر من نبود
حرف شما درست
حالا چرا ویرایش کردی و جاش? Confusedorry: گذاشتی؟ اشکال نداره که . البته اباعبدالله تیز بوده و متنش رو نقل قول کردن
موفق باشی? :039:
#6
موید باشید
#7
امضا نکردن آقای مدنی که مشهود بود و حتی دکتر درخشنده نیز شاید ولی در کل وقتی یکی در شورا در اقلیت 4 به 1 باشد و ائتلافی وجود نداشته باشد امکان تغییر نیز میسر نمی باشد .
#8
(۱۰ام بهمن ۱۳۹۰، ۱۱:۲۸)کدخدا link نوشته: امضا نکردن آقای مدنی که مشهود بود و حتی دکتر درخشنده نیز شاید ولی در کل وقتی یکی در شورا در اقلیت 4 به 1 باشد و ائتلافی وجود نداشته باشد امکان تغییر نیز میسر نمی باشد .

آقای مدنی اگرچه مشهود بود که امضا نکردن ولی این شایعه که ایشان حکم رو امضا کردند خیلی در افکار عمومی القا میشد . گویا در متن صورتجلسه نوشته که با اتفاق 5 نفر اعضا شهردار شدن آقای دستپاک تایید شد ولی امضای آقای مدنی در زیر صورتجلسه وجود نداره.
در مورد دکتر درخشنده با اینکه گویا آقای دکتر با این انتخاب موافق نبودن ولی با اصرار برخی از بزرگان ایشون امضا کردن و امضاشون در زیر صورتجلسه وجود داره.
« قدیمی‌تر | جدید تر »


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان