رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حسینی همچنان به دنبال تایید صلاحیت...!
#1
شنیده شده علیرغم خبرهایی مبنی بر تایید صلاحیت آقای حسینی در هیئت اجرایی،اما دیروز مشخص شد همون خبر اول درست بوده وایشون برای انتخابات تایید نشده اند.طرفداران حسینی منتظر تصمیم نهایی شورای نگهبان هستند که 21بهمن ماه اعلام میشود.حال معلوم نیست نبود آقای حسینی در انتخابات به نفع جباری است یا نصوری؟
#2
گویا اول در بندرلنگه ایشون رو هیئت اجرایی حوزه بندرلنگه رد میکنه
بعد از این کار هیئت اجرایی شهرستان بندرلنگه حضرت آیت الله رکنی امام جمعه لنگه به روند کار هیئت اعتراض میکنه و میگه جایی که من هستم چنین کاری نمیکنید و بخاطر همین هیئت اجرایی میاد و سیدعبداله حسینی رو تایید میکنه
الان باز در بندرعباس او رو به همراه ذوالقدر از طرف هیئت نظارت استانی رد کردن که دیگه فکر نکنم هیچ شخصیتی بتونه برا تایید صلاحیتش کاری بکنه
#3
منبع معتبری هم است که? ایشان را به طور رسمی رد صلاحیت کرده باشن ؟
#4
دوستان عزیز
حسینی رد صلاحیت نشده ! همش شایع است و دروغ
مدیران سایت لطفا بر خبر های گزارش شده توسط سایت شما حساسیت بیبشتری خرج دهید
با تشکر
#5
نقل قول:دوستان عزیز
حسینی رد صلاحیت نشده ! همش شایع است و دروغ
مدیران سایت لطفا بر خبر های گزارش شده توسط سایت شما حساسیت بیبشتری خرج دهید
با تشکر

این خبر رو یکی از کاربران نوشتند و ما اون رو مورد تایید یا تکذیب قرار ندادیم پس خبر گزارش شده از طرف جناح آنلاین بحساب نمیاد.
#6
خبر گزارش شده در جناح انلاین هستش و به نظر من باید مورد تایید باشد زیرا اگر مورد تایید نباشد از اعتبار سایت کاسته میشود (البته این رو فقط و فقط جهت سایت گفتم )
#7
(۳ام بهمن ۱۳۹۰، ۱۵:۳۰)فرشید link نوشته: خبر گزارش شده در جناح انلاین هستش و به نظر من باید مورد تایید باشد زیرا اگر مورد تایید نباشد از اعتبار سایت کاسته میشود (البته این رو فقط و فقط جهت سایت گفتم )

انجمن تریبون آزاد انجمنیست برای نوشتن مطالبی که می تواند تحلیلی، خبری و هر مطلب دیگری باشد که بر طبق قوانین انجمن تریبون آزاد نوشته شده باشد و هر نوشته ای نظر شخصی آن نویسنده است و به هیچ وجه نظر سایت جناح آنلاین نیست ( مطالبی که با قوانین انجمن مخالفت دارد هم با گزارش شما به آن رسیدگی خواهد شد). ضمنا تنها اخباری که در قسمت بالا و صفحه اول سایت قرار میگیرند در اکثر موارد مورد تایید است و بقیه مطالب نظر شخصی نویسنده آن مطلب است و از نظر ما همین که کسی خبری بنویسد و شخص دیگری مثل شما آن را تکذیب یا تایید کند، هدف سایت محقق شده است. و اگر ما بخواهیم هر مطلبی را با توجه به نظر و عقاید خودمان تایید یا تکذیب کنیم، باید مطالب تکذیب شده را حذف کنیم که مخالف آزادی در بیان و مخالف اهداف انجمن تریبون آزاد است.

ولی به هر حال ممنون از اینکه به این نکته اشاره کردید و باعث شد ما هم در این مورد توضیحاتی داده باشیم.
#8
وحید جان
خبر اشتباه رو حذف کردن? مخلافت با? ازادی بیان نیست
به هر حال سلیقه شخصی خودتان است که با همجین موضوعی چطوری برخورد کنید
#9
(۳ام بهمن ۱۳۹۰، ۱۶:۲۵)فرشید link نوشته: وحید جان
خبر اشتباه رو حذف کردن? مخلافت با? ازادی بیان نیست
به هر حال سلیقه شخصی خودتان است که با همجین موضوعی چطوری برخورد کنید
اتفاقا ما سلیقه ای بر خورد نمی کنیم. قوانین انجمن تریبون آزاد مشخص است و واقعا این نوشته با قوانین انجمن تریبون آزاد مخالفتی ندارد. ( ولی به عنوان خبر درست است که در انجمن اخبار ننوشته اند و ما نیز در تیتر قرار ندادیم )
ضمنا این خبر اشتباه نیست چرا که ایشان نوشته اند "شنیده شده" و خود نویسنده هم معترف اند که منبع موثقی برای این مطلب ندارند و فقط بر طبق شنیده هاست که حال شاید شایعه و شاید هم واقعیت داشته باشد و ما هم چنین خبری را شنیده ایم البته دقیقتر آن، چیزی شنیده ایم که meeeeaaa نوشته اند.
موفق باشید.
#10
نقل قول:خبر گزارش شده در جناح انلاین هستش و به نظر من باید مورد تایید باشد زیرا اگر مورد تایید نباشد از اعتبار سایت کاسته میشود (البته این رو فقط و فقط جهت سایت گفتم )
نقل قول:وحید جان
خبر اشتباه رو حذف کردن? مخلافت با? ازادی بیان نیست
به هر حال سلیقه شخصی خودتان است که با همجین موضوعی چطوری برخورد کنید

شما اگه در بخش نظرات یه وبلاگ یا سایت چیزی بنویسید, مسئولیت احیانا صحیح یا غلط بودنش برعهده مدیر وبلاگ است؟ وقتی کاربری نظری میدهد یا مانند جناح آنلاین مطلبی درست میکند درست کرده و فقط و فقط از فضای سایت استفاده کرده. اگه در انجمن اخبار بود یه چیزی ولی این کاربر محترم اومدن در انجمن تریبون آزاد گذاشتن که حقشونه

من حس میکنم حسابی موضوع این تاپیک منحرف شده و از وحید وفرشید میخوام ادامه ندن تا تاپیک به موضوع اصلیش برگرده . باتشکر


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان