رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کسانی که منکر خدمات سیدعبدالله حسینی هستن منطقه ی ما را با شرق استان مقایسه کنن
#1
سوال: عزیزشمابه عنوان یک همشهری محترم میگویید حسینی بیست سال کارهای زیادی انجام داد میشه موردی بگید حتی اگر در سطح سه شهرستان باشه

جواب:
دوست عزیز.مطلبی که شما نوشتید برگرفته از جوی است که چهار سال پیش علیه آقای حسینی راه افتاد تا هرجوری هست ایشان را پایین بکشند.به امید اینکه غرب استان گلستان شود.بنده خودم هم از جمله کسانی بودم که این طرز فکر را داشتم.چیزی که هیچ وقت اتفاق نیفتاد و نشانی از اون هم دیده نشد.به هر حال این موضوع نشان داد که گرفتن بودجه برای این منطقه که غالبا هم سنی هستند کار راحتی نیست.هر چقدر هم که دولت یا وزرا پای به منطقه بگذارند.

اما باز جای سوال اینجاست که اگه هیچ کاری انجام نشده پس چرا آقای حسینی این همه سال رای آوورد.یعنی مردم منطقه ما در هر دوره چه فکری می کردند که هر بار به ایشان رای می دادند.جواب سوال واضحه.مسلما مردم از کارهایی که آقای حسینی در منطقه انجام دادن راضی بودن.

من نمی دونم شما چند سال سن دارید اما حدس می زنم سن شما تنها با تعداد سالهای نمایندگی آقای حسینی برابری کنه.
شما باید این نکته را در نظر بگیرین که زمانی که آقای حسینی نمایندگی مجلس را در اختیار گرفتن ما حدود 8 سال بدون نماینده بودیم.ایشون در حالی اومدن که رد صلاحیت های گسترده ای هم انجام میشده.خیلی گسترده تر از الان.و ایشون در حالی اومدن که منطقه غرب استان تنها یک شهرستان داشته(بندرلنگه).و باز هم در حالی اومدن که هنوز جنگ تحمیلی تموم نشده بوده و پس از تموم شدن جنگ نیز بودجه کشور صرف بازسازی مناطق جنگ زده کشور میشدن.

حالا با این اوصاف منطقه ما نیز حال و روز خوشی نداشته.در اون زمان خبری از امکانات رفاهی،آموزشی،عمرانی الان نبوده.مردم ما اون زمان در مرکز شهرستان نیز با خاموشی برق روبرو بودن.شهر بستک با 17 ساعت خاموشی روبرو بوده.وضعیت جناح نیز به همین منوال.خبری از جاده های روستایی و... نبوده.وضعیت آب و تلفن که دیگه معلومه.مدارس ما هم در اون زمان وضعیت جالبی نداشتن.حتی خیلی از روستاها مدارس کپری داشتن.و بسیاری از موارد دیگه که مجال باشه در موردش بحث خواهد شد.

شاید گفته بشه خوب همه اینها با پیشرفت کشور خود به خود انجام میشده.اما نه ، این فکر اشتباهیه.چون هر کدوم از طرح هایی که انجام شده چه ریز و چه درشت با پیگیری های شخص نماینده مجلس انجام شده.کافیه یه مقایسه ای با شرق استان داشته باشین تا حساب کار دستتون بیاد. و دیگه گفته نشه که غرب استان وضعیتش خرابه.تازه اونها شهرهای بزرگ خیلی بیشتر از ما دارن.تا منطقه ما که اغلب جمعیت روستایی هستن.پس به همین خاطر هست که مردم در هر چهار سال کارهایی که انجام میشده رو دیدن که به آقای حسینی رای دادن.

خلاصه اینکه میخوام نتیجه بگیرم که ما هر چه از سازندگی که در منطقه انجام شده میبینیم مرهون زحمات سید عبدالله حسینی هست.از آب گرفته تا برق و تلفن و راه و آموزش و درمان و گرفتن امتیاز شهرستان ها و بخش های جدید و . . . . . .
و کسی که بگه که هیچ کاری انجام نشده با توضیحاتی که داده شد (با عرض معذرت)باید به سطح فکر و شعور خودش شک کنه و شاید چشم های اینها با چشم های ما چیزهای متفاوتی رو میبینه!!
#2
ببخشید, میتونید شهر جناح رو بدون خیرین? تصور کنید؟? من منکر هیچ کدومشون نیستم ولی کارهایی که خیرین کردن خیلی بیشتر از کار هایی بوده که نماینده ها واسه ما کردن. ضمنا همش مرهون ایشون نیستیم? ولی از ایشون به خاطر کارهای مفیدی که واسه مون انجام دادن ممنونیم .
#3
این درسته .ما هرچه داریم از خیرین است.خدا حفظشان کند وهمیشه دست خیرشان بازباشد.ولی چیزی که اینجا مهم است این است که یکی باید باشد تا به این منابع جهت دهدیا نه؟؟؟فقط پول خیرین نیست که می سازدوآباد میکند.بلکه باید کسی باشد که بتواند مجوزهای لازم را بگیرد.مسئله ای که برای آقای جباری اتفاق افتاد همین مسئله بود.خیرین با آقای حسینی نهایت همکاری را دارند ولی آقای جباری از این امتیاز برخوردار نیستند.وشاید نتونسته باشه به خیرین جهت بدهد ونظر مثبت انان را به طرف خودش جلب نماید.خدمات خیرین در منطقه قابل وصف نیست ولی آنچه که مهم است گرفتن مجوز برای کارهااست.که اقای حسینی از توانائی این کار برخوردار هستند.
#4
lkwt میگن.سختی مجوزگیری به خاطر این هست که هزینه های بلندمدت رو باید دولت پرداخت کند.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان