رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جشن پاییزان یا گردهمایی توهین به مردم وبه نمایش گذاشتن بی نظمی ها در جناح؟ + عکس
#1
به گزارش جناح آنلاین مراسمی که اخیرا با تبلیغات گسترده و با اسم "جشن بزرگ پاییزان" در مرکز بخش جناح برگزار شد , به صحنه بی احترامی به مردم , توهین به حاضران و همچنین نمایش بی نظمی های بی پایان برگزار کنندگان این مراسم تبدیل شد .

این مراسم که قرار بود از ساعت 8 شب کاملا شروع شود , در راس ساعت 12.30 بامداد آغاز شد !
علی عبدالمالکی که بعنوان حاضر اصلی این مراسم به مردم وعده داده شده بود با ساعتها تاخیر در میان مردم حاضر شد .

علاوه بر اینکه این تاخیر توهینی به شعور مردم و حضار در مراسم تلقی میشود , بی نظمی های بی شمار این مراسم مورد انتقاد جدی قرار دارد .

بی نظمی های از قبیل نبود هیچ کنترلی بر دارا بودن یا نبودن بلیط , نبود هیچ حفاظی در محوطه مجریان مراسم , نبود صندلی به اندازه لازم , اختلاط بسیار زننده برخی پسران با زنان حاضر در برخی بخشهای مراسم و .... بارها موجب توهین به شعور مردمی شد که با شوق در این مراسم حاضر شده بودند .

در بخشی از این مراسم و طبق روال برنامه , شخصی برای خواندن یک لطیفه به روی سن رفت و علی رغم اینکه از ابتدا همچنانکه آن شخص از حاضران از یک قوم کشور ما خواست که از لطیفه اش ناراحت نشوند! , و همچنین از آنجا که با جمیع ظواهر معلوم بود که لطیفه ی او به توهینی بدل خواهد شد , اما مجری این مراسم غفلت نموده و از خواندن این لطیفه جلوگیری ننمود تا توهینی دیگر در این مراسم ,? اینبار به یکی از اقوان غیور کشور عزیز ما و همچنین حضار در مراسم رقم بخورد .


البته ناگفته نماند که این موضوع نافی توانایی و تبحر جناب سید ابراهیم کوخردی نیست .

شهردار جناح و هیئات همراه که از حاضران همیشگی مراسمات هستند نیز تنها چند دقیقه قبل از ورود خواننده به مراسم وارد شد و متاسفانه باعث شد که عده ایی از حاضران بر این ظن باشند که جناب شهردار از تاخیر جناب خواننده باخبر بوده اند . قطعا وقت جناب شهردار از وقت گرانبهای دیگر مردم حاضر مهم تر و با ارزش تر نیست .

در هر حال این مراسم تنها به محل تبلیغات برخی افراد , توهین به شعور و امور مردم حاضر و غیر حاضر در مراسم و بی نظمی های بسیار زننده تبدیل شد? که منشا همه اینها , بی مسئولیتی افراد برگزار کننده این مراسم بود .

[عکس: DSC08168.jpg]
#2
غیر از همه چی و همانطور که در عکس پیداست نور هم ناکافی بود و همین نور کم هم با مشکل مواجه بود و هی قطع میشد
#3
اینا فکر کردن که فقط با اومدن خواننده دیگه کافیه
ولی نمیدونن که همه عوامل باید خوب کار کنن تا بهترین نتیجه رو بگیرن!
بعدشم این مراسم کجا اجرا شد؟
#4
نقل قول:ولی نمیدونن که همه عوامل باید خوب کار کنن تا بهترین نتیجه رو بگیرن!
بعدشم این مراسم کجا اجرا شد؟
نتیجه؟ به نظر من که خیلی جنبه تبلیغاتی داشت تا صرفا مراسمی برا سرگرمی مردم. البته خب حرفتو قبول دارم، چون برا جنبه تبلیغاتی باید بیشتر دقت می کردن چون مهمتر بوده مطمئنا از نظرشون. ولی حتما خیلی سرعتی کار کردن با توجه به اینکه ماه محرم در پیش بوده.
من که نبودم ولی از عکس پیداست که باید دبیرستان دخترانه مربوطی باشه. معمولا مراسما رو اونجا میگیرن


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان