رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گلايه از جناحي ها
#1
من خيلي متاسفم كه بعضي افراد در سايت جناح آنلاين اين همه متعصب هستند و جناحي و غير جناحي مي زنند ؟ در مورد گزينه يوسف آگاهي براي رياست مخابرات بخش جناح ايشان هم فردي كاري با تجربه زياد است و هم اهل منطقه و بومي و اهل بخش جناح هستند واقعا كه بعضي از شماها خيلي ديد تنگي داريد و تنگ نظريد واقعا كه براي شما بايد افسوس خورد كه چه آدمهايي هستيد؟ :73: :73: Confusedmiley_confused1: :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
#2
از ابراز لطف شما به جناحی ها ممنونیم !

اتفاقا ما هیچ تعصبی رو بکار نبردیم برادر عزیز . شما نتایج رو ببینید حرف ما رو قبول میکنید . نتیجه کارکرد اداره برق جناح رو ببینید که کادر غیر جناحی چه بلایی رو بر سر این اداره و ارباب رجوع آن آورده و در مقابل شما ببینید سطح رضایت از اداره مخابرات جناح که کادر بومی دارد در چه سطحی هست .

بنظرم نتیجه کار این عزیزان معلوم میکند که بازده کدام گروه مسئولین ادارات بیشتر بوده . مخابرات یا اداره برق؟ بنظرم نباید اجازه داد که مخابرات هم به سرنوشت اداره برق جناح دچار شود .

ضمن آنکه هیچکس به جناب آقای آگاهی که حقا از کارمندان خوشنام و از بخش جناح هستند و? به نوعی همشهری ما بحساب می آیند گوشه چشم نامبارکی نشان نداده که شما ناراحت شده ایید .
حرف ما فقط این بود که بهتر این است که وقتی همسطحی و هم سابقه ایی جناحی هم وجود دارد همان بهتر که جناب آقای حامدی انتخاب شوند تا استفاده از مزیت کادر جناحی ( که در بالا در مقایسه با اداره برق گفته شد ) مطالبه مردم نیز پاسخ داده شده باشد
#3
من میگم اونی که کارش بهتره رئیس بشه
دیگه کاری ندارم جناحی باشه یا کوخردی یا از جای دیگه
مهم اینه که کاراش بازده بیشتری داشته باشه.


موفق و پیروز باشید
#4
دوست عزيز مطمئنا اشخاص لايق زيادي در منطقه برا انجام وظيفه در اين نقش وجود دارد ولي مطمئنا بايد شخصي انتخاب شود كه شرايط بهتري داشته باشد. مطلب نوشته شده "گمانه زنی ها درباره گزینه ریاست مخابرات بخش جناح / خواسته مردم , انتخاب یک جناحی" تنها پيشنهاد مناسبيست براي اين منصب و تاكيد شده تا از ريسك كردن دوري كنيم و به دنبال گزينه اي مطمئن بگرديم تا قضاياي اداره برق جناح اين بار براي مخابرات جناح تكرار نشود. ضمنا بومي بودن نه تنها بر اهل بخش جناح بودن تاكيد دارد بلكه تاكيديست بر كساني كه خود سالها در همان محل به فعاليت مشغول بوده اند و مطمئنا با جوانب كار آشناترند.
توجه كنيد كه اداره برق بخش جناح نيز مسئولين آن از بخش جناح است، اما چون انتخابي سنجيده نبوده چنين مشكلاتي را براي شهر جناح به وجود آورده است. ما هم به همين خاطر از شورا و مسئولين درخواست كرده ايم تا اين قضيه را كم اهميت نشمرند و سعي كنند از كساني كه به آنها شناخت بهتري دارند و مردم نيز از عملكرد آنان راضيند استفاده شود. و پيشنهاد دوست ما هم پيشنهادي مناسب است و مردم نيز با شناخت كامل ميتوانند به عملكرد خوب ايشان در اين پست اطمينان كنند. حال شما بفرماييد چرا پيشنهاد ما رئيس آينده مخابرات بخش جناح نباشد؟
#5
براي جناحي ها چه كساني بومي هستند ؟
براي جناحي ها فقط افرادي كه در جناح زندگي مي كنند بومي بحساب مي آيند . چه جالبه آن وقت شما مديران محترم سايت مي گوييد ما تعصب نداريم !!! واقعا شما كه دست به نوشتن برده ايد برايتان زيبا نيست چنين بنويسيد .
دوست عزيزمان آرمنا زيبا و خوب نوشته بودند((((? اونی که کارش بهتره رئیس بشه )))) كاش شما هم چنين مي گفتيد ......كمي شما هم به نوشته هايي كه در تاپيك نوشته ايد دقت كنيد .
بومي يعني كسي كه اهل آن منطقه? يا استان باشد نه اينكه اهل آن شهر باشد . در مورد گزينه اداره برق بنده خدا مگه چكار كرده سالها تلاش كرده و زحمت كشيده حال بايد اينجوري ازش تشكر كنين ؟ واقعا كه شكرگزار هستيد . به يك نقطه اي هم توجه كنين كه همه كساني كه چه در بستك و چخ در جناح زندگي مي كنند به اوضاع? و احوال منطقه آگاهي دارند .
مهم رياست و گزينه رياست نيست اما مهم مطالب و تعصب هاي محض شماست كه چه نازيبا بر سايتتان مي نويسيد
#6
اصلا مخابرات که مساله مهمی نیست کلا برنامه مخابرات نوشته شده برای بیست و هر رییس یا مدیری که بیاد همان سیاست ها را ادامه خواهد چه به فایده مردم باشد و چه به ضرر فقط اگه آقای حامدی باشد حداقل ما جناحی ها راحت تر خواهیم بود
#7
نقل قول:"براي جناحي ها چه كساني بومي هستند ؟"

برای جواب به این سوال میتوان گفت حتی واسه بعضی از جناحی ها تمام کسانی ک در جناح زندگی میکنند هم جناحی به حساب نمی آیند!!!
انصافا چنین افرادی هستند که فقط به اصطلاح خودمون جمسی ها جناحی هستند!! در اطراف خود من هم این افراد هستند که جای تاسف دارد !!
#8
نقل قول:براي جناحي ها چه كساني بومي هستند ؟
براي جناحي ها فقط افرادي كه در جناح زندگي مي كنند بومي بحساب مي آيند . چه جالبه آن وقت شما مديران محترم سايت مي گوييد ما تعصب نداريم !!! واقعا شما كه دست به نوشتن برده ايد برايتان زيبا نيست چنين بنويسيد .
دوست عزیز مثل اینکه شما فقط آمده اید حرف خودتان را بزنید و نظرات دیگران هم اصلا اهمیتی برایتان ندارد. سعی کنید جوابی که به گلایه شما داده ایم را به دقت بخوانید تا ما هم چند بار یک مطلب را تکرار نکنیم.
من در جواب به شما یک بار دیگر هم گفته ام که ما یک گزینه مناسب را پیشنهاد داده ایم و نفی مناسب بودن کسان دیگری که شما در نظر دارید نبوده ایم چون که اصلا شناختی نسبت به ایشان نداریم. من هم در پایان جوابم به شما یک سوال پرسیده ام که امیدوارم اینبار پاسخ دهید :
نقل قول:حال شما بفرماييد چرا پيشنهاد ما رئيس آينده مخابرات بخش جناح نباشد؟
-----------
نقل قول:دوست عزيزمان آرمنا زيبا و خوب نوشته بودند((((? اونی که کارش بهتره رئیس بشه )))) كاش شما هم چنين مي گفتيد ......كمي شما هم به نوشته هايي كه در تاپيك نوشته ايد دقت كنيد .
بومي يعني كسي كه اهل آن منطقه? يا استان باشد نه اينكه اهل آن شهر باشد .
شما هم اگر با آقا آرمین موافق هستید پس بحث بومی بودن افراد مطرح نکنید. ممنون میشویم. اگر بهتری تنها مهارت و تخصص فرد است پس بومی بودن چه گزینه ایست که شما مطرح میکنید.
اما ما موافقیم که هر کسی که گزینه بهتری بود رئیس شود. حالا تعاریف از بهتری متفاوت هست که کسانی که مسئول تصمیم گیری اند باید این تعاریف را برای ما روشن سازند. کل گفته های ما هم بر مبنای همین "بهترین گزینه" بوده و بر همین مبنا هم فردی را پیشنهاد دادیم که شناخت تقریبا کاملی از عملکردشان داریم.
نقل قول:در مورد گزينه اداره برق بنده خدا مگه چكار كرده سالها تلاش كرده و زحمت كشيده حال بايد اينجوري ازش تشكر كنين ؟ واقعا كه شكرگزار هستيد . به يك نقطه اي هم توجه كنين كه همه كساني كه چه در بستك و چخ در جناح زندگي مي كنند به اوضاع? و احوال منطقه آگاهي دارند .
شما دو عبارت متناقض را کنار هم آورده اید. شما که میگویید همه کسانی که در بستک و جناح زندگی میکنند (که شما هم یکی از آن ها هستید ) از اوضاع و احوال منطقه آگاهند، پس چطور از اوضاع و احوال اداره برق جناح باخبر نیستید؟ شما که آگاهید پس نگویید که بنده خداها مگر چه کار کرده اند؟
و باید برایتان بگوییم که متاسفانه نه من و نه شما از اوضاع و احوال نقاط مختلف منطقه آگاه نیستیم و هر فردی از اوضاع شهر خود به نسبت دیگران آگاهتر است و ما نیز از همین منظر دوست داریم در مورد شهر و بخش خود به همان اندازه که سهیم هستیم نظراتمان را بگوییم. شما که از اوضاع منطقه بی خبرید چطور اینقدر راحت نظرات را قبول یا رد میکنید؟
راستی یک نکته خیلی جالب :
نقل قول:بومي يعني كسي كه اهل آن منطقه? يا استان باشد نه اينكه اهل آن شهر باشد
ما هم دوست دار اتحاد و یکپارچه شدن مردم هستیم و اولین هدفمان هم از شهر خودمان است، اما متاسفانه در حال حاضر اگر واقع بین باشیم در این زمینه مشکلاتی وجود دارد و یا شما ادعا دارید این اختلافات بین مرکز شهرستان و شهر جناح وجود ندارد؟ اگر چنین چیزی وجود ندارد ما خیلی خوشحال میشویم.
اما شما متاسفانه تمام واقعیات را کنار گذاشته اید و با ایده آل دیدن ( که کاملا غیرواقعیست) حرف میزنید و تهمت "تعصب محض"(!) را به ما میزنید.


نقل قول:برای جواب به این سوال میتوان گفت حتی واسه بعضی از جناحی ها تمام کسانی ک در جناح زندگی میکنند هم جناحی به حساب نمی آیند!!!
انصافا چنین افرادی هستند که فقط به اصطلاح خودمون جمسی ها جناحی هستند!! در اطراف خود من هم این افراد هستند که جای تاسف دارد !!
همشهری عزیز ما سعی به بهبود این وضعیت داریم و اتحاد هر چه بیشتر مردم جناح، واقعا هدف ماست. و کاملا میبینید که همه جناحی ها پیشنهادشان همین شخصیست که من هم پیشنهادم همین است. در صورتی که میدانید که من جمسی نیستم ولی کاملا خود را جناحی میدانم و مردم میدانند و خوشبختانه کم کم این تعصبات رو به کاهش است که ما با فعالیت در این سایت باید در حد توانمان این تعصبات را کاهش دهیم.
#9
این برادر عزیز ما که هی عادت کرده اند که ما را به تعصب متهم کنند خدا هدایتشان کند و خیرشان بدهد انشالله.
بنظر من اینکه مطالبه مردم یک شهر و مرکز یک بخش این باشد که همشهریشان مسئول یک نهاد مستقر در همان بخش شود طبیعی هست و حق اون مردم هست که چنین مطالبه ایی داشته باشند .
شما مدام تکرار میکنید که جناحی ها بر گزینه جناحی زوم کرده اند . خب زوم کرده اییم و محقیم . شما چرا بر گزینه غیر جناحی زوم کرده ایید؟ چرا نمیخواهید قبول کنید که حق و دلایل ما برای اصرار بر گزینه جناحی بیشتر هست؟
شما بسنجید که در مقابل درخواست ما چقدر دلیل متقن دارید که گزینه شما از گزینه جناحی بهتر بتواند به انجام وظیفه بپردازد . ما حرفمان این هست که دلایل ما برای اصرار بر این گزینه بخاطر کارآیی بیشتر ایشون هست و آگاهی ایشون به مشاکل و خواسته ها و امکانات و جو عمومی شهر و ....? . ولی شما یک دلیل بگویید که مزیت گزینه غیر جناحی بر گزینه جناحی باشد . اگر مزیتی دارید که در گزینه جناحی نباشد , سلمنا . سمعا و طاعتا

تعصب اتفاقا شما دارید که نمیخواهید حرف منطقی و مدلل را بپذیرید . اینکه از اول کار فقط بر روی گزینه غیر جناحی تمرکز کرده ایید و مدام به اتهام زنی مشغولید و به دلایل و سوالات ما توجه نمیکنید تعصب نیست؟
تعصب شما دارید که نمیخواهید قبول کنید که گزینه معرفی شده ما اگر همه خوبی هایش با گزینه شما برابر باشد یک مزیت بخصوص دارد که همان جناحی بودن اوست . اگر جناحی رییس شود مطالبه مردم هم پاسخ داده شده است و دیگر مزیتهایی که در بالا ذکر شد .در مورد اداره برق هم به جناحی ها مراجعه کنید تک تک شان یک سینه سخن دارند از نقصان های این اداره .
خدمت بنظر شما چیست عزیز من؟
اینکه هر روز بر سر کار خورد حاضر نباشید؟
اینکه وضعیت ظاهری اداره تان به انبار یک کارگاه تعمیر وسایل نقلیه شبیه باشد و پرونده های آن در پیاده رو پهن باشند؟
اینکه برای کوچکترین کار شما را به اداره بستک ترانسفر کنند؟
اینکه برای وجود پست برق و گرفته شدن آن همه زمین مردم جناح هیچ امتیازی پیگیری نشود؟
اینکه یکی از معدود شهرهای منطقه بستک و لنگه که یکی از بزرگترین و استراتژیک ترین پستهای برق کل منطقه جنوبی کشور را دارد هنوز بلوار وردوی اش لامپهای بتونی دارد؟
اینکه اخلاق کارکنان اداره با ارباب رجوع همانند امیر و مامور باشد؟
اینکه انشعاب دادن با مشکلات و سنگ اندازی های عدیده مواجه باشد؟
اینکه اعطا و تهیه کنتور و دیگر ملزومات وصل کردن انشعاب طبق وظیفه تعریف شده به مردم تقدیم نشود؟
اینکه آنقدر در تعویض چراغهای فرسوده سطح شهر تعلل صورت گیرد تا همه چراغها سوخته و از رده خارج شوند؟
اینکه چراغهای سطح شهر با هزینه خیرین و مردم عادی تعویض شوند و در عوض چراغها در صحراهای کمشک نصب شوند؟
به این سوالات پاسخ دهید تا مجاب شوند این مردم متعصب جناح !

البته این را هم عرض کنم که بنده تا قبل از این تعریف فرسوده شما از "خدمت" میل به پاسخگویی به نظراتتان را داشتم ولی حال اصلا میلی ندارم که پاسخی بدهم چون فهمیدم تعاریف موجود در ذهن شما مع الاسف در چه سطحیست


نقل قول:اصلا مخابرات که مساله مهمی نیست کلا برنامه مخابرات نوشته شده برای بیست و هر رییس یا مدیری که بیاد همان سیاست ها را ادامه خواهد چه به فایده مردم باشد و چه به ضرر

نه عزیز دل برادر . در منطقه ما که نظارت ها ضعیف هست و درخواستهای مردم کم , هر مدیری به نتیجه خدمتگزاری کامل و صادقانه نمیرسد !

نقل قول:برای جواب به این سوال میتوان گفت حتی واسه بعضی از جناحی ها تمام کسانی ک در جناح زندگی میکنند هم جناحی به حساب نمی آیند!!!
انصافا چنین افرادی هستند که فقط به اصطلاح خودمون جمسی ها جناحی هستند!! در اطراف خود من هم این افراد هستند که جای تاسف دارد !!

متاسفانه مشکل جناح افراد متعصبی مثل شمایند که باورشان نمیشود که دیگر جو باند بازی و قومیت گرایی در حال رنگ باختن است .
بنظر من نسل جوانی که سر بر آورده و در حال رشد هست کوچکترین باوری به مسئله قومیت گرایی ندارد و بالتبع هم نظران شما هم کم هستند .
بنظرم ما همشهریان باید دست به دست هم بدیم و این فضا که هنوز خود را در بعضی جاها نمایان میکند بخوابانیم . اولین های این دست در دست هم داده ها من و شما !


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان