رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرتون رو در مورد قطعی همیشگی آب در جناح و واکنش بستکی ها به قطعی 1 روزه بگید
#1
به گزارش جناح آنلاین در حالیکه قطعی آب شهر مشکل همه روزه مردم شهر جناح در یک سال اخیر بوده است , با قطعی یک روزه آب در شهر بستک , تعجب برخی شهروندان این شهر برانگیخته شد .


این قطعی آب که گویا در یکی از روزهای اخیر اتفاق افتاده است با تلاش مسئولان شهرستان به سرعت برطرف شده است .


در این مورد بیان یک نکته ضروری بنظر میرسد : بدیهیست که رفع مشکل آب و جلوگیری از قطعی آب وظیفه مسئولین نهاد مربوطه بوده و قطعی یک روزه آب در بستک نیز نوعا میتواند مورد انتقاد قرار گیرد و همچنین سرعت عمل مسئولین در رفع این مشکل مورد تقدیر , اما صحبت ما در اینجاست که چرا قطعی و افت فشار که با زندگی مردم شهرجناح بعنوان مرکز بخش و دومین شهر منطقه ما عجین شده حساسیت مسئولین امر را به این عجله بر نمی انگیزد؟ . چرا مدتها از قول وعده مسئولین میگذرد و وضعیت آب جناح بهبودی به خود نمیبیند؟ . بنظر ما حق مردم جناح نیز هست که حتی از یک روز قطعی آب هم متعجب شوند .


حالا اینی که من شنیدم :گویا یکی از روزهای گذشته آب بستک چن ساعتی قطع میشه بعد از همین قطعی بوده که چند نفر میرن پیش اونهایی که دارن خط شهر جناح رو از خط الانی جدا میکنند و بهشون میگن اگه آب بستک وصل نشه با چوب و چماق طرفید حالا یه سوال : بنظر شما چرا اینقدر بین جناح و بستک فرق قایل میشن؟ کلا نظرتون درباره آب شهر جناح چیه؟
#2
مشکل اینجاست که مردم جناح اونوقت که قطعی آب شروع شد چیزی نگفتن و این قطعی ها به چند روز هم کشیده شد و الان هم وضعیت آب شهر جناح خیلی وخیمه.
مردم فکر کردن منتظر موندن دردی رو دوا می کنه در صورتی که نمی دونن باید رو مسئولین فشار باشه تا کاری بکنن.
#3
حالا گفتن خط لوله جدید وصل کردن، ولی فعلا که خیری ندیدیم. ببینیم در آینده چی میشه. به نظرم که بهتر میشه چون از خط لوله از بستک جدا میشه و...


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان