رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین انجمن "تریبون آزاد"
#1
هدف از این انجمن (" تریبون آزاد") : بحث و گفتگو در مورد مسائل مختلف شهر و بخش جناح و انتشار انتقادات و پیشنهادات سازنده شما.

برای راحتی آن دسته از کاربرانی که در سایت عضو نیستند و یا با مراحل عضویت آشنا نمی باشند، انجمنی به نام "تریبون آزاد" در نظر گرفته ایم. و از امروز(1390/5/25) این دسته از کاربران که "مهمان" خطاب می شوند می توانند در مورد موضوعات مختلف تاپیک ( بحث ) ایجاد کنند یا در بحث های مختلف نظرات خود را ارسال نمایند. بدیهیست که امکان ویرایش مطالب ارسال شده برای کاربر مهمان وجود ندارد و باید از مدیران برای ویرایش درخواست شود. (البته می توانید با عضویت در سایت امکان ویرایش مطالب خود را داشته باشید )

اما برای نظم و رعایت حقوق دیگران قوانینی در نظر گرفته شده است که در صورت عدم رعایت این قوانین مدیران حق ویرایش و یا تذکر به کاربران را دارند.

قوانین :
قوانین عمومی سایت که در توافق نامه سایت آمده است برای تمام کاربران الزامیست. ( برای مشاهده کلیک کنید )

قوانین اختصاصی انجمن "تریبون آزاد":
1- در صورت انتقاد از افراد حقیقی تا حد امکان از نام بردن مستقیم اسامی خودداری شود و با پست و سمت فرد نام برده شود.
2- انتقادات یا پیشنهادات باید به دور از توهین و الفاظ نادرست و نامناسب باشد و تنها هدف گرهگشایی و چاره یابی در مورد مسائل مختلف شهر و بخش جناح باشد.
3- مطالب باید در قالب موضوع انجمن ( فعلا شهر و بخش جناح ) باشد و محدوده فراتر از این خلاف عنوان انجمن مربوطه است.
4- با گزارش کاربران در مورد تخلف از قوانین، بنا بر تشخیص مسئولین سایت، اقدام لازم صورت می گیرد. مدیران سایت در قبال تخلفات گزارش نشده، هیچ گونه مسئولیتی ندارند.

توضیحات تکمیلی : به کرات مشاهده میشود که در سایتهای مختلف انتشار نظرات در چنین بخشهایی به گردانندگان همان سایت نسبت داده میشود . لذا لازم است تذکر دهیم که با وجود اینکه هدف از راه اندازی این قسمت مشارکت کاربرانی است که در سایت عضویت ندارند اما از نظر ما انتشار نظرات کاربران محترم سایت بدون نام کاربری و با عنوان "مهمان" هیچ مانعی ندارد

با تشکر از همکاری شما
مدیریت جناح آنلاین
 سپاس شده توسط abdollah_ahmadi ، armena ، محسوس ، ابراهیم77


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان