رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک تذکر >> چراغهای خیابانهای جناح خاموش , صحراهای اطراف کمشک از چراغها پر نور
#1
جناح آنلاین : بنابر برخی گلایه های شنیده شده , مدتهاست که کادر چندساله اداره برق جناح که از روستای کمشک در این اداره فعالیت میکنند , کمتر التفاتی به اعتراضات و مشکلات برق شهر جناح نشان نمیدهند .


درحالیکه مشکلات چراغانی معابر جناح از مدتها قبل وجود داشته و در بسیاری موارد به همت خیرین جناحی مشکلات مرتفع گردیده است , با این وجود مسئولین اداره برق از وظیفه نگهداری چراغها هم سرباز میزنند و حاضر به رفع مشکلات نگهداری چراغهای معابر عمومی نیستند . اما همه اینها در حالیست که در روستای کمشک که زادگاه و محل اقامت رییس و کادر اجرایی اداره برق جناح است , چراغانی معابر نصیب صحراها و بیابانهای اطراف روستا نیز شده است .


این گلایه ها مختص جناحی ها نیست . واضح و گیرا همین اعتراضات را از مردم روستاهای فرامرزان نیز شنیده اییم . عدالت چنان حکم میکند که اموال و بودجه بیت المال چنان که حق است توزیع شود .


اینکه چرا در حالیکه چراغهای خیابانهای جناح با نوسان و خاموشی شدیدی دست به گریبان اند , صحراها و پشته های اطراف روستای کمشک چراغانی میشود جای بحث و سوال اساسی دارد .


البته باید عرض کنیم که مشکلات در چراغها خلاصه نمیشود . نصب و تعویض ترانسها و انشعابها و مسائل روزمره برق مردم بسیار با مشکلات عدیده ایی روبروست .

چه شده است که این مسئولان اداره برق جناح سالها بدون دغدغه اینکه مورد سوال و بازخواست قرار گیرند چنین نامطلوب به کارهای خود ادامه میدهند؟
آیا نصیب و بهره مردم جناح از پست 400 کیلوولتی شهر همین است؟ شورای شهر جناح تا چه اندازه پیگیر این مسائل بوده است؟


چرا درحالیکه چراغانی بلوار ورودی جناح به چنین وضع اسفباری منتج شده مسئولین اداراه برق ما به فکر زمین صحراهای روستای کمشک اند؟


×× از شورای شهر جناح و شهرداری , درخواست پیگیری سریع این مشکلات را داریم و از آنان تقاضامندیم که نگذارند در حقوق مردم شهر ما بیش از این اجحاف صورت گیرد
#2
جان من شما الآن باخبر شدی . جلو خونه ی ما الآن دو ساله که دیگه کسی بهش کاری نداره و چراغای برقش خاموشه
من شنیده بودم شهردار گفته هر کی می خواد چراغ برق جلو خونش روشن بشه به چراغ بخره تا ما براش نصب کنیم
این وضع شهردار ماست .
#3
این چیه میگی ما چراغش هم خریدیم کی میاد حالا نصب کنه تا حالا بیش از پنج شش بار رفتم اداره برق ولی کو آدم زنده اونجا :laugh:
#4
در جواب به جنابان دوستان باید نکاتی رو عرض کنم :

این مشکلات تازه به گوش ما نرسیده و از مدتها پیش با مشکلاتی که برای خودمان و محله خودمان هم پیش آمده بسیار ملموس در حال تجربه کردن دسته گلهای آقایان هستیم .

متاسفانه مشکلات فراون هست و هدف من هم از انتشار این مطلب در حالیکه بسیار وقت کمی دارم و مشغول هستم , فقط این بوده که درخواست پیگیری سریع این معضل را بکنم . اداره برق جناح متاسفانه بسیار وضعیت نامناسبی دارد .

مثلا وقتی به اداره برق مراجعه میکنیم انگار از آدم طلبکارند .اصلا مروج اصلی بنام تکریم ارباب رجوع نیستند .? در دلم میگفتم که اگر آقای پورفولاد نبود احتمالا با چوب کتک مفصلی هم به آدم میزدند این مسئولین محترم اداره برق .

همین کافی است که دوستان همین امشب دوری در شهر بزنند و ببینند که چقدر وضع چراغهای خیابان و بلوار ورودی اسفبار است . همه اینها درحالیست که دل آدم از چراغهای داخل صحراهای کمشک درد میگیرد

من اینبار واقعا از سر امیدواری این مطلب را منتشر کرده ام و پیگیر آن نیز خواهم بود .
#5
اقای کد خدا? راه حل شما کافی است که یک بار برید فرمانداری بستک و شکایت کنید سریعا به کار شما رسیدگی خواهد شد .حدود یک سال پیش من برای انشعاب برق به اداره برق رفتم و پول واریز کردم و هی میگفتند امروز فردا وهی میگفتن کابل نداریم تا چند روز پیش که به فرمانداری رفتیم شبش اومدن و برق رو وصل کردن .شما فقط برید و یک شکایت کنید سریعا میان .در ضمن به نظر من این رو به موضوتان اضافه کنید :از چراغانی بیابان های جناح تا خاموشی لامپ در معابر ! شاید چند تا عکس گذاشتم که ببینید چگونه بیایان های ما روشن و خیابان اصلی و کمر بندی ما خاموش !


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان