کد خبر : 295
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 مهر 1388 - 16:42

دانشگاه پیام نور جناح افتتاح می شود

دانشگاه پیام نور جناح افتتاح می شود

رئيس دانشگاه پيام نور هرمزگان گفت: در راستاي بهره‌مندي و استفاده تمام شهروندان هرمزگاني از آموزش عالي در سال جاري دو واحد جديد دانشگاه پيام نور در هرمز و جناح از توابع هرمزگان افتتاح مي‌شود. محمد عامري ۱۶ مهر ماه ۱۳۸۸ در مراسم آغاز سال تحصيلي جديد دانشجويان دانشگاه پيام نور بيان كرد: دانشگاه پيام

رئيس دانشگاه پيام نور هرمزگان گفت: در راستاي بهره‌مندي و استفاده تمام شهروندان هرمزگاني از آموزش عالي در سال جاري دو واحد جديد دانشگاه پيام نور در هرمز و جناح از توابع هرمزگان افتتاح مي‌شود.

محمد عامري ۱۶ مهر ماه ۱۳۸۸ در مراسم آغاز سال تحصيلي جديد دانشجويان دانشگاه پيام نور بيان كرد: دانشگاه پيام نور يكي از مراكز آموزش عالي در سطح كشور است كه با تاسيس واحد در شهرستان‌هاي كوچك اقدام به گشترش علم و فرهنگ در تمام نقاط ايران كرده است.
وي در ادامه افزود: اين دانشگاه قبل از پيروزي انقلاب اسلامي با نام دانشگاه آزاد ايران شناخته مي‌شد.
رئيس دانشگاه پيام نور هرمزگان اظهار داشت: دانشگاه پيام نور هرمزگان بعد از انقلاب رشد چشمگيري داشته است كه در حال حاضر چه از لحاظ كمي و چه كيفي از وضعيت بسيار خوبي برخوردار است.
عامري ادامه داد: در حال حاضر مساحت اين مركز ۳ هزار و ۸۰۰ مترمربع بوده كه نسبت به سال‌هاي گذشته رشد مناسبي را در فضاي آموزشي داشته‌ايم.
وي اضافه كرد: با افزايش فضاي آموزشي امكان پذيرش و راهيابي افراد بيشتري به دانشگاه فراهم مي‌شود كه اين امر نقش بسيار مهمي در توسعه علم و دانش در سطح استان دارد.
رئيس دانشگاه پيام نور هرمزگان افزود: با تلاش و كوشش مسئولان و مديران عرصه علم و فرهنگ تعداد رشته‌هاي موجود در اين دانشگاه از ۱۵ رشته در سال تحصيلي ۸۳ به ۵۲ رشته در سال ‌جاري رسيده است.
عامري تاكيد كرد: افزايش رشته‌هاي تحصيلي در اين مركز دانشگاهي نشان از ارتقا در تمام زمينه‌هاي علمي و صنعتي است.
وي خاطر‌نشان كرد: يكي از عمده دلايل افزايش رشته‌هاي جديد نياز استان به نيروي متخصص و كارآمد در رشته‌هاي خاص است.
رئيس دانشگاه پيام نور هرمزگان بيان كرد: در حال حاضر بيش از ۲۰ هزار دانشجو در اين مركز دانشگاهي در سطح استان مشغول به تحصيل هستند.
عامري با اشاره به تعداد واحدهاي دانشگاهي پيام نور در سراسر استان گفت: در سراسر استان ۱۴ واحد دانشگاهي پيام نور وجود دارد كه تا پايان سال‌ جاري ۱۲ واحد جديد نيز به اين واحدها اضافه مي‌شود.
وي خاطرنشان كرد: ۲۹۰ نفر از اساتيد بسيار مجرب در اين دانشگاه مشغول به تدريس هستند كه دانشجويان به علت حجم فراوان كلاس‌ها و آموزش دانشجويان بايد همكاري لازم را با اساتيد و كادر آموزشي داشته باشند.
عامري اظهار داشت: تمام دانشجويان و كادر آموزشي دانشگاه پيام نور بايد با همدلي و يكپارچگي در راه رسيدن به جايگاه اين مركز در سطح كشور تلاش كنند.

منابع :
dof.ir/Nsite/FullStory/?Id=178
farsnews.com/newstext.php?nn=8807160138

برچسب ها :

ناموجود