رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج اولیه کنکور سراسری 97 اعلام شد / اسامی برترین های شهرستان بستک
#1
به گزارش جناح آنلاین، نتایج اولیه کنکور سراسری 97 دقایقی پیش اعلام شد.


نکات مهم :
1- تمامی رتبه های زیر همانند سال های گذشته منطقه سه بوده و رتبه کشوری مطرح نمی باشد.

2- با توجه به اینکه در چندین سال اخیر شاهد افزایش رقابت در گروه علوم تجربی و کاهش رقابت در سایر گروه های آزمایشی (چه در کشور و چه در منطقه سه) بوده ایم، امسال نیز همچون سال گذشته سقف رتبه های گروه علوم تجربی که در سایت درج میشود تا 20 هزار افزایش داده ایم و سایر گروه ها مانند سال های گذشته خواهد بود. گروه ریاضی و گروه انسانی تا سقف 10 هزار، گروه هنر و زبان تا سقف 3 هزار.

3- درگروه تجربی از آنجایی که بین زیرگروههای مختلف، تفاوت رتبه بسیار زیادی وجود دارد و رقابت در زیرگروه 1 ( پزشکی، دندان پزشکی و... ) بیشتر است، علاوه بر رتبه کلی رتبه زیر گروه برای رتبه های زیر 3 هزار نیز در صورت اطلاع درج می شود. این اطلاعات برای کنکوریها در آینده مفید خواهد بود ( زیر گروه 2 : داروسازی و... - زیر گروه 3 : زمین شناسی و... ). برای رشته زبان نیز زیرگروه 1 مربوط به زیرگروه زبان انگلیسی است.



نتایج برترین های شهرستان بستک


گروه آزمایشی ریاضی و فنی گروه آزمایشی علوم تجربی گروه آزمایشی علوم انسانی
شهر و بخش جناح:
منصور تدو (از کهتویه)                 6347
زلیخا خرمروز (از جناح)                 7123
زینب افسا (از جناح)                   9080

شهر و بخش مرکزی (بستک):
مریم شیروانی (از بستک)            372
عرفان براکوه (از هرنگ)                770
عبدالرحیم خطیب زاده (از بستک)  1267
مسعود غفوری (از دهتل)             1739
مصطفی صالحی (از بستک)         3581

امیر عبدالله احمدی (از ...)           107
محمد رفیعی (از ...)                   1176
زینب کشاورز (از ...)                   2582

شهر و بخش کوخردهرنگ:
ابراهیم یعقوبی (از کوخرد)            4200
 
دیگر شهرستانها:


شهر و بخش جناح:
سلمان تموک (از جناح)                1120 - زیرگروه یک 1058
خالد محمود پور (از هنگویه)           2322 - زیرگروه یک 2189
یوسف متحدی (از کمشک)           3177
محمد شبانی (از کمشک)            3573
نرگس زمانیان (از کمشک)            4275
سمیه پلوی (از گچویه)                 4323
سروش شیخی (از جناح)              4611
سیاوش انصاری (از ...)                4641
نسرین زمانیان (از کمشک)           5130
مصعب آسال (از جناح)                 6124
علی جاجرمنه (از جناح)               6338
عفاف مبارکی (از گچویه)              8787

یوسف خرم (از ...)                      3151
ایوب احمدی (از ...)                     5136
عایشه مهران راد (از ...)               6404

شهر و بخش مرکزی (بستک):
عبدالرحمن فربودی (از بستقلات)    642
سیدعلی افتد (از دهتل)               907
ماریه دودمان (از کوهیج)               1203
مرجان ارژه (از بستک)                  2409
عامر برزیگر (از بستک)                 2518

فاطمه افرا (از ...)                       1268

شهر و بخش کوخردهرنگ:


دیگر شهرستانها:
فرشید محمودی (از بیدشهر)         1674 - زیرگروه یک 1593
- محل تحصیل جناح

شهر و بخش جناح:
حسین خیر (از هنگویه)                1970
عاطفه تیمناک (از کمشک)           4222

زهرا پرخیدگان (از ...)                  2765
شمسی فرج (از ...)                   3395

شهر و بخش مرکزی (بستک):
پریا غنایی (از بستک)                  1040
مریم مولا (از کوهیج)                   1907

نعمان تارم (از ...)                        907

شهر و بخش کوخردهرنگ:
شیلا محمدی (از فتویه)               445
فاطمه رهروان (از هرنگ)              673
مریم داموغی (از کوخرد)              1090
شیدا محمدی (از فتویه)               1715
اسامه جعفری (از هرنگ)             5151



گروه آزمایشی زبان گروه آزمایشی هنر
شهر و بخش جناح:
خالد محمودپور (از هنگویه)     670



شهر و بخش مرکزی (بستک):


شهر و بخش کوخردهرنگ:

شهر و بخش جناح:

شهر و بخش مرکزی (بستک):

شهر و بخش کوخردهرنگ:

پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad_p


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان