رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرماندار شهرستان بستک در جمع نمازگزاران شهر جناح حضور یافت
#1
به گزارش جناح آنلاین پرتابیان فرماندار شهرستان بستک جمعه نهم مهرماه بعد از نماز جمعه در مسجد جامع جناح به نمایندگی از کل بخش جناح به ایراد سخنرانی پرداخت
 [عکس: IMG_1255.jpg] [عکس: IMG_1257.jpg]
مهندس پرتابیان ضمن تشکر از امام جمعه ، شورا ، شهردار ، بخشدار و همه مردم که نهایت تلاش خود را در ایجاد وحدت و همدلی نموده اند به ایراد مسائل روز جامعه پرداختند . 
ایشان ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ( نهم مهرماه لغایت پانزدهم مهرماه ) و تشکر از این نیروی انتظامی که مسبب اصلی امنیت حاکم در فضای کشور دانسته و این 13 مهرماه روز نیروی انتظامی را گرامی داشتند و همچنین از شورای تامین شهرستان که فضای 98 درصد امنیتی در سطح شهرستان را رقم زده اند تقدیر و تشکر نمود و از خانواده ها و مسئولین خواست تا نسبت به آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی اهتمام داشته باشند تا شاهد کم شدن هرچه بیشتر تصادفات که اکثرا بر اثر بی اطلاعی از قوانین رخ می دهد باشیم .
مهندس پرتابیان پاسخگویی و صداقت دستگاههای اجرایی را خواستار شده و گفتند نباید به بهانه مشکلات مالی کارها معطل بماند ایشان از دستگاههای اجرایی خاستند نسبت به رفع نیاز ارباب پرداخته و در صورت محدود بودن قوانین به اطلاع ارباب رجوع رسانیده شود تا منتظر و متضرر نمانند .
ایشان در قسمتی از سخنان خود از اولیا خواستند با توجه به بازگشایی مدارس همراه و همگام با مدرسه و آموزش و پرورش بوده و تا پایان سال تحصیلی به صورت مستمر ادامه داشته باشد . همچنین به پذیرفته شدگان آموزش عالی تبریک گفته برایشان آرزوی موفقیت نمودند و خواستار برنامه ریزی صحیح جهت ورود هرچه بیشتر به نظام آموزش عالی گردیدند .
فرماندار بستک حضور خیرین در جامعه را مایه مسرت و دلخوشی خود و همه مردم دانسته و از آحاد مردم خواستند نسبت به تشکر و دعای خیر برای ایشان اقدام نموده و با تشویق خیرین داخل شهرستان و خارج از شهرستان جهت خدمت هرچه بیشتر تلاش نمایند .
ایشان در قسمتی از سخنان خود هدف دولت از ایجاد اقتصاد پایدار براساس اقتصاد مقاومتی و پویا را عزت دار ملت ایران در خارج کشور و افزایش و بهبود شاخصای اقتصادی معیشتی مردم در داخل کشور دانستند .
ایشان از مسائل مهم بخش جناح مسائل و مشکلات بنیاد مسکن ذکر نموده که با دعوت مدیر کل بنیاد مسکن سعی در حل مشکلات مردم و بنیاد مسکن می باشند . همچنین درباره راه خور جناح گفتند که پیگیری مجدانه جهت تکمیل این راه داشته و روز گذشته با حضور مدیر کل راه استان بازدید داشتیم و با مکاتبه با استانداری پیگیر آسفالت 11 کیلومتر زیرسازی شده می باشیم .
در رابطه با محور بستک لارستان نیز به اطلاع مردم رسانده می شود که طی جلساتی که هفته گذشته با نمایندگان و فرماندار لارستان داشته و با رایزنی های انجام گرفته با استاندار هرمزگان طرح دو بانده نمودن این مسیر 120 کیلومتری با همکاری دو استان هرمزگان و فارس مورد مطالعه و بررسی قرار دارد و قول همکاریهایی را گرفته ایم .
مهندس پرتابیان همچنین اقتصاد مقاومتی را زمینه ساز اشتغال پایدار و اقتصاد پویا دانسته و اقتصاد مقاومتی را فراتر و متفاوت از اقتصاد ریاضتی یونان که با شکست روبرو شد دانسته و خودکفا شدن بخش خصوصی را از ثمرات این اقتصاد می دانم تا جایی که جشن خودکفایی گندم در هفته قبل را ثمره ی اجرای صحیح این مقوله در راستای برنامه های دولت می دانم .
در خصوص سرشماری نیز به مردم یادآور می شوم که هشتمین دوره سرشماری نفوس و مسکن که از سال 1335 شروع گردیده امری بسیار ضروری و مهم می باشد . امسال نیز با توجه به اینکه سرشماری در 2 مرحله اینترنتی و حضوری صورت می گیرد از همه مردم خواهانم تا با شرکت صد درصدی زمینه ساز پیشرفت شهرستان باشند .  شورا ، دهیاری ، شهرداری و کلیه دستگاههای اجرایی علی الخصوص آموزش و پرورش نقش بسزایی در این امر دارند .  نرخ ثبت نام ایترنتی در دفاتر خدمات ارتباطی مبلغ 3 هزار تومان ابلاغ شده شده است و شهرستان بستک تا کنون رتبه سوم استان در سرشماری را دارند و از شورا و دهیازی هایی که در این هفته صد در صد ثبت نام افراد را انجام داده اند تشکر می کنم . 
مهندس پرتابیان فرماندار شهرستان بستک در پایان بار دیگر از آحاد مردم تقدیر و تشکر نموده و خواهان ایجاد وحدت و همدلی بین خود و مسئولین گردیدند . 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان