رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج پذیرفته شدگان دانشگاه فنی و حرفه ای اعلام شد / قبول شدگان شهرستان بستک
#1
به گزارش جناح آنلاین؛ نتایج دوره کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای و موسسات عالی غیرانتفاعی-غیردولتی اعلام شد.

جناح آنلاین به تمامی عزیزان پذیرفته شده در دانشگاه فنی و حرفه ای تبریک می گوید.

نتایج اعلام شده مدارس: 
1- هنرستان پسرانه عباسی جناح
2- هنرستان پرفسور حسابی هرنگ
3- کاردانش پسرانه کاظمی جناح
4- هنرستان دخترانه احمد مربوطی جناح
5- هنرستان حاج عبدالله حاج حیدر فاریاب
نتایج تکمیل نشده:
1- هنرستان دکتر فکری بستک


دوره کاردانی دانشگاه فنی و حرفه ای- آموزشکده های فنی دولتی

گروه ساختمان: (هنرستان عباسی جناح)
علیرضا پاکروان (از جناح)                                 ساختمان بتونی                  آموزشکده فنی امام علی یزد - روزانه
عبدالرحمن پشت پری (از جناح)                       ساختمان بتونی                  دانشکده فنی و حرفه ای شهید صدوقی یزد - روزانه
علی دامن افشان (از جناح)                            راه سازی                            دانشکده فنی و حرفه ای شهید صدوقی یزد - روزانه
عیسی عبداللهی (از جناح)                            حمل و نقل و ترافیک شهری  آموزشکده فنی شهید باهنر شیراز - روزانه
امین ایاز (از جناح)                                          حمل و نقل و ترافیک شهری  آموزشکده فنی شهید باهنر شیراز - روزانه
یونس توانچه (از جناح)                                   ساختمان بتونی                    آموزشکده فنی شهید باهنر شیراز - شبانه
محمد زراعتی (از جناح)                                  کارهای عمومی ساختمان      موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی اصفهان

گروه کامپیوتر: (هنرستان احمد مربوطی جناح)
مریم جناحی زاده (از جناح)                             آموزشکده فنی انقلاب اسلامی بجنورد
افنان زینی (از جناح)                                       آموزشکده فنی دختران بندرعباس
سیما صدیق (از جناح)                                    آموزشکده فنی دختران بندرعباس
مریم خویشکار (از جناح)                                 آموزشکده فنی دختران بندرعباس
فرحناز کهوری (ز جناح)                                   موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی قشم

گروه کامپیوتر: (هنرستان پرفسور حسابی هرنگ)
عبدالله بویه (از ...)                                        نرم افزار                             آموزشکده فنی شهید باهنر شیراز - روزانه
علی باقری (از ...)                                        فناوری اطلاعات و ارتباطات    آموزشکده فنی شهید باهنر شیراز - روزانه
علی صابر (از ...)                                          سخت افزار                        دانشکده فنی شهید چمران کرمان - روزانه
عبدالرئوف دژآهنگ (از ...)                              فناوری اطلاعات و ارتباطات    دانشکده فنی شهید چمران کرمان - روزانه
محمد کبیری (از ...)                                      فناوری اطلاعات و ارتباطات    دانشکده فنی شهید چمران کرمان - روزانه
عبدالله بازیار (از ...)                                       نرم افزار                             آموزشکده فنی لارستان - شبانه
مصطفی خسروی (از ...)                               نرم افزار                             آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - شبانه

گروه برق: (هنرستان دکتر فکری بستک)
محمد پاسلاری (از پای تاوه)                           الکتروتکنیک                        آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه
عبدالله حسن نیا (از خلوص)                           الکترونیک                           آموزشکده فنی لارستان - شبانه

گروه برق: (کاردانش کاظمی جناح)
عارف فولادچنگ (از جناح)                               دانشکده فنی و حرفه ای شهید صدوقی یزد - روزانه
کیوان عبدی (از کمشک)                                دانشکده فنی و حرفه ای شهید صدوقی یزد - روزانه
موسی شبانی (از جناح)                                آموزشکده فنی امام خمینی میبد یزد - روزانه
مسعود رزمجو (از جناح)                                  آموزشکده فنی لارستان - روزانه
محمد کریمی زاد (از کمشک)                          آموزشکده فنی پسران تفت یزد - شبانه
امید عبدی (از کمشک)                                   آموزشکده فنی پسران تفت یزد - شبانه
محمد رستمی (از کمشک)                             آموزشکده فنی پسران تفت یزد - شبانه
یونس مرادی پور (از جناح)                                آموزشکده فنی لارستان - شبانه
مصعب کشاورز (از جناح)                                 آموزشکده فنی لارستان - شبانه
هدایت وطن پرست (از جناح)                           آموزشکده فنی لارستان - شبانه
عارف ریزپوران (از جناح)                                   آموزشکده فنی لارستان - شبانه

گروه مکانیک خودرو: (هنرستان پرفسور حسابی هرنگ)
حافظ آهوزرین (از جناح)                                   دانشکده فنی و حرفه ای انقلاب اسلامی تهران - شبانه
عبدالرئوف مظفری (از ...)                                دانشکده فنی و حرفه ای شهید صدوقی یزد - روزانه
محمدصالح عبداللهی (از جناح)                        آموزشکده فنی شهید باهنر زاهدان - روزانه
عمران خارج ره (از ...)                                      آموزشکده فنی شهید باهنر زاهدان - روزانه
محمد خارج ره (از ...)                                      آموزشکده فنی شهید باهنر زاهدان - روزانه

گروه صنایع فلزی: (هنرستان پرفسور حسابی هرنگ)
حسن علی پور (از ...)                                    آموزشکده فنی شهید باهنر شیراز - روزانه
حسن سوزنده (از ...)                                     آموزشکده فنی شهید باهنر شیراز - روزانه
مرتضی پاسلاری (از ...)                                  آموزشکده فنی شهید باهنر شیراز - روزانه
علی بزرکار (از ...)                                          دانشکده فنی شهید چمران کرمان - روزانه
محمود بانوانها (از ...)                                      آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه
سعید آبیار (از ...)                                           آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه
محمد بنام (از ...)                                           آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه
محمود پذیرفتگی (از ...)                                  آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه

گروه تاسیسات (تاسیسات تبرید): (هنرستان پرفسور حسابی هرنگ)
محمود پاسلاری (از ...)                                   آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه
احمد قصابی (از جناح)                                    آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه
حسین آبرفت (از جناح)                                   آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه
عبدالله پیش بار (از ...)                                    آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه
مسعود دیمر (از ...)                                        آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - روزانه
محسن پاسلاری (از ...)                                 آموزشکده فنی ارزوئیه کرمان - روزانه
حامد آراسته (از ...)                                       آموزشکده فنی ارزوئیه کرمان - روزانه
علی آسوییان (از ...)                                      آموزشکده فنی ارزوئیه کرمان - روزانه
محمد بارجان (از ...)                                       آموزشکده فنی ارزوئیه کرمان - روزانه
علی آسوییان (از ...)                                      آموزشکده فنی شهید کرانی بندرعباس - شبانه

گروه حسابداری (بازرگانی): (هنرستان حاج عبدالله حاج حیدر فاریاب)
زهرا آبین (از ...)                                            موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی ارم شیراز
مریم خوخشه (از جناح)                                 موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی ارم شیراز
فاطمه انجیرزاده (از ...)                                  موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی قشم
فرزانه انجیرزاده (از ...)                                  موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی قشم
فریبا پالیز (از ...)                                           موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی قشم
 سپاس شده توسط ترنم ، javan.janahi


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان