رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ديدار جمع كثيري از مردم در مخالفت با احداث كشتارگاه با بخشدار جناح
#1
به گزارش جناح آنلاين جمعي از جوانان به نمايندگي از جمع زيادي مردم شهر جناح به اتفاق مسئولين شهر با حضور در محل بخشداري جناح با بخشدار ديدار نمودند.

در اين ديدار بخشدار جناح ضمن استماع نظرات صريح مخالفان طرح، سخناني را در باب جوانب مختلف احداث كشتارگاه صنعتي، ابراز نمود. 

از نكات بارز  اين جلسه، حضور جوانان و معتمدين از طيف هاي مختلف سياسي و همچنين حضور يك نفر از بانوان درجلسه بود كه همه اين افراد به صراحت و تكرار به مخالفت با احداث كشتارگاه در نزديكي شهر جناح پرداختند.

جمع حاضر كه به نمايندگي از معترضين و مخالفان احداث كشتارگاه در جلسه شركت كرده بود بر نكاتي همچون: كمبود شديد آب در شهر و منطقه جناح، عواقب مخرب خشك شدن رودخانه درنتيجه تصفيه آب آن، آلودگي هوا و ايجاد بوي متعفن در منطقه، عدم روشنگري پيمانكار درمورد صرفه هاي اقتصادي و استانداردهاي پروژه ، مخالفت اكثر قريب به اتفاق مردم منطقه با احداث اين مجموعه در شهر و منطقه شان حتي روستاي كمشك بعنوان زادگاه پيمانكار، توسعه شهر و تفريگاه هاي شمالي جناح فاصله بسيار نزديكي با محل احداث دارند، روستاي گچ و شهرك صنعتي جناح در نزديكي محل پروژه قرار دارند، و... 

جمع حاضر تاكيد كردند با توجه به حساسيت افكار عمومي و لزوم حفظ آرامش در شهر و منطقه، مي بايد مسئولين محترم بخش بالاخص بخشدار جناح با استفاده از مسئوليت قانوني صدور مجوز، از صدور آن جلوگيري نمايند و پاسخي درخور به درخواست هاي قانوني، آرام و اخلاقي اكثريت قريب به اتفاق مردم بدهند. بخشدار جناح تاكيد كرد تمام نظرات و مخالفت هاي مردمي را به مسئولين مربوطه منعكس خواهد نمود. 


در پايان ديدار بخشدار جناح تاكيد كرد مسئوليت اعطاي مجوز ساخت نهاياتا بر عهده ي بخشداري مي باشد و تاكنون اين مجوز صادر نشده است. 
 سپاس شده توسط vahid
#2
ممنون از این که خبر ها را لحظه به لحظه به ما ومردم درمیان می گزارید.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان