رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درگذشت یک کنکوری دیگر بر اثر تصادف / اینبار در شهر جناح استان هرمزگان
#1
به گزارش جناح آنلاین درحالیكه یك دختری كنكوری بهمراه برادرش از محل ازمون خود در مركز شهرستان بستك به شهر جناح  بازمیگشت، دچار سانحه شده و جان خود را از دست داد. 

این حادثه پیش از ظهر امروز جمعه نرسیده به پل ورودی شهر جناح و در دشت خلوص رخ داد و بر اثر خروج از جاده و برخورد با یك تل خاك در حاشیه جاده، خودرو دچار واژگونی شده و یكی از سرنشینان آن از دنیا رفت.

[عکس: fot-dokhtar-konkoori-janah-95-4-25.jpg]

این همه در حالیست كه جاده های روستایی در بخش جناح و بالاخص دهستان فرامرزان بدلیل واقع شدن در مسیر اتصال شهرستان بستك و بخش جناح استان هرمزگان به بخش اشكنان شهرستان لامرد و بخش بیرم شهرستان لارستان استان فارس، دارای ترافیك خارج از ظرفیت هستند و كیفیت پایین جاده ها و عرض كم آن ها، جوابگوی حجم تردد ها نیست. متاسفانه هفته قبل نیز به همین دلیل یكی از راكبان نوجوان موتور سیكلت در دهستان فرامرزان بخش جناح دچار حادثه شده و جان خود را از دست داد.

هرساله تعداد زیادی از این قبیل حوادث منجر به از دست رفتن تعداد زیادی از افراد می شود كه اكثر این حادثه دیدگان را جوانان تشكیل می دهند.

[عکس: fot-dokhtar-konkoori2-janah-95-4-25.jpg]

ویرایش 95/4/28:
پیام تسلیت سازمان سنجش آموزش کشور در این خصوص:
[عکس: fot-konkoori-janah-payamsanjesh-95-4-28.jpg]
 سپاس شده توسط mohammad_p ، vahid ، javan.janahi
#2
انا لله و انا الیه راجعون . درگذشت مرحومه خدمت خانواده گرانقدرشان تسلیت عرض میکنم .

نکته ای در این خصوص که در متن اشاره شد متاسفانه مسئولین هیچ تلنگری در خصوص وضع نابسامان جاده ها در خود احساس مس کنند بارها از رده بالایان خواسته ایم با ماشین ساخت ایران خصوصا پراید یک بار این مسیر را طی کنند ولی دریغا از اندک توجهی در این خصوص
#3
در خصوص عرض خیابان فرمودید که بنده میتوانم پیشنهاد بدهم که چنان چه مسئولین محترم توانایی عریض کردن خیابان ها ندارند میتوانند حاشیه جاده ها رو درست کنند و اسفالت ها را روکش کنند و این دو مورد تاثیر بسزایی در کاهش تلافات دارد.


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان