کد خبر : 2648
تاریخ انتشار : جمعه 27 آذر 1394 - 19:46

مربی دروازه بانان جناحی، مدرس فدراسیون فوتبال شد/خاطراتی خواندنی ازاین پیشکسوت فوتبال

مربی دروازه بانان جناحی، مدرس فدراسیون فوتبال شد/خاطراتی خواندنی ازاین پیشکسوت فوتبال

به گزارش جناح آنلاین عبدالله ناصری پیشکسوت فوتبال جناح به عنوان مدرس دروازه بانی فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شد. [attachment=38]  این دروازه بان قدیمی جناح که دارای مدرک مربیگری سطح یک دروازبانی آسیا،مدرک مربیگری cآسیا و مدرک داوری درجه ۲ می باشد با پشت سر گذاشتن آزمون فدراسیون با درجه عالی به عنوان مدرس دروازه

به گزارش جناح آنلاین عبدالله ناصری پیشکسوت فوتبال جناح به عنوان مدرس دروازه بانی فدراسیون فوتبال ایران انتخاب شد.

[attachment=38] 

این دروازه بان قدیمی جناح که دارای مدرک مربیگری سطح یک دروازبانی آسیا،مدرک مربیگری cآسیا و مدرک داوری درجه ۲ می باشد با پشت سر گذاشتن آزمون فدراسیون با درجه عالی به عنوان مدرس دروازه بانی فدراسیون فوتبال ایران انتخاب گردید.

این پیشکسوت فوتبال که اولین مربی دروازه بان هرمزگانیست که به این افتخار نایل شده است دوران بازیگری خود را در تیمهای مختلف غرب هرمزگان و تعدادی تیمهای اماراتی گذراند و پس از خداحافظی از فوتبال به کسوت مربیگری رو آورد و با علاقه و پشتکار ، پله های ترقی خود در بخش مربیگری را پیمود و امروز در عالی ترین سطح فوتبال کشور مشغول به فعالیت شده است.

عبدالله ناصری خاطراتی جالب و خواندنی از دوران بازیگری و مربیگری خود دارد:

“بنده دوران کودکی خودم را مثل همه بچه های دیگر با دویدن دنبال توپ پلاستیکی درکوچه پس کوچه های جناح شروع کردم .از دوران راهنمایی استاد منوچهر شرفایی که پدر نسل طلایی فوتبال ما هستند راه و روش صحیح فوتبال را به من و دیگر دوستان آموختند وباعث شکوفایی فوتبال جناح شدند.
بنده درابتدا دفاع آخر بودم و برحسب اتفاق دروازبان شدم؛ یک روز مسابقه داشتیم بین تیم ما که معروف به تیم منوچهر بود با تیم آقای عبدالله آذرپیکان . دروازبان ما محمدیوسف خردمند زخمی شد ومن بجای ایشان ازدفاع رفتم داخل دروازه و آن روز خیلی درون دروازه خوب کار کردم وما یک برصفر پیروز شدیم ناگفته نماند که زننده تنها گل مسابقه خودم بودم که از روی ضربه کاشته راه دور به ثمر رساندم!! بعداز مسابقه آقای عبدالله نظیفی به من گفتند که از فردا شما گرمکن و لباس آستین بلند بپوش چون برای دروازبانی بهترهستی و بعضی ازدوستان مخالف این جابجایی بودند ولی من پذیرفتم وازآن روز به بعد رسما دروازه بان شدم...
بازیهای زیادی درتیمهای مختلف انجام دادم ازجمله مهران جناح،نبردبستک، شهید بهزادی بستک،شاهین بندرلنگه،صدف بندرخمیر،بهزیستی جناح،منتخب جناح،منتخب بستک،منتخب بندرلنگه ،منتخب بندرخمیر و منتخب استان .
دوباربا تیم جناح قهرمانی استان،یک مقام سومی ویک مقام چهارمی با منتخب جناح دراستان بدست آوردم . بعدازآن راهی امارات شدم ودرآنجا یک سال باتیم عجمان یک سال درتیم الذید و شش سال درالعین امارات بازی کردم وپس ازبازگشت روبه مربیگری آوردم ازجمله مربی بهزیستی جناح، مربی دروازبانهای شهرداری پارسیان،مربی دروازبانهای شاهین بندرلنگه دربازیهای کشوری وبعد ازآن مربی دروازه بانهای البدربندرکنگ وسرمربی جوانان وامیدهای البدر بندرکنگ شدم ودرحال حاضر مربی دروازه بانهای شهرداری بندرعباس ومدرس فدراسیون فوتبال قسمت آموزش دروازبانی فعالیت دارم.”

برای این مربی و مدرس فوتبال بهترین ها را آرزومندیم.

[attachment=39]

[attachment=40]

[attachment=41]

[attachment=42]

برچسب ها :

ناموجود