رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض احمد جباری خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان در جلسه علنی مجلس
#1
احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان در نطق میان دستور خود در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی، به مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان به دلیل تصمیمات چند روز پیش انتقاد کرد و از آن به عنوان بی تدبیری نام برد.

گفتنیست شنبه این هفته 10 آبان 94 دو عزل و نصب بنیادی در کرسی مدیریت اداره آموزش و پرورش بستک و اداره آموزش و پرورش منطقه جناح توسط مدیرکل آموزش و پرورش استان هرمزگان انجام شد. این اتفاق که به تعبیر برخی سایت های خبری ناگهانی و عجولانه بوده توسط برخی از فرهنگیان مورد انتقاد قرار گرفت. از عجولانه بودن این تصمیم می توان به عزل و نصب دو مدیر در یک جلسه چند نفره و بدور از پوشش خبری مناسب و بدون هیچ تشریفاتی که در فرمانداری بستک انجام شد، نام برد.

[عکس: 1892584.jpg]

احمد جباری نماینده مردم غرب هرمزگان که این بی تدبیری را مستقیما به مدیرکل اداره آموزش و پرورش استان هرمزگان نسبت می دهد از مسئولین بالاتر و حتی ریاست جمهوری می خواهد در این مورد مستقیما ورود پیدا کنند. وی از رای همگرای مجلس به وزیر آموزش و پرورش سخن می گوید و آن را مسئولیتی برای وزیر در جهت پاسخگویی می داند.

نماینده مردم غرب هرمزگان در نطق خود گفت:
"... در ساختار آموزش و پرورش کشورمان که زیربنای تعالی انسانیست متاسفانه معضلات فراوانی دیده می شود و متاسفانه برخی بی تدبیری ها آن هم در اولین ماه های آغاز سال تحصیلی سبب نگرانی مردم و جامعه فرهنگیان شده است. بی تدبیری و ناکارآمدی در مدیریت آموزش و پرورش استان هرمزگان مشکلاتی را در شهرستان های حوزه انتخابیه اینجانب به وجود آورده است که در سرمایه عظیم نیروی انسانی و خیّرین عزیزی که پا به پای دولت و پا به پای جامعه فرهنگیان در حرکت هستند، دچار نگرانی ساخته است و این امر سبب بروز مشکلاتی در شهرستان های حوزه ام شده است. اهمیت دارد تا رییس جمهور محترم با توجه به رای همگرای مجلس به وزیر آموزش و پرورش برای دومین بار در خصوص برخی نگرانی های اساسی در ساختار این وزارتخانه مستقیما طریق رهنمون فرماید. ..."

فایل صوتی نطق میان دستور احمد جباری در اعتراض مدیریت آموزش و پرورش استان هرمزگان را دانلود کنید.
 سپاس شده توسط vahid ، mohammad_p


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان