رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارش خبری-تصویری از پایگاه انتخاب رشته کنکور 93 جناح
#1
به گزارش جناح آنلاین؛ پایگاه مشاوره ای انتخاب رشته کنکور 93 در حال برگزاری است.
جلسه ویژه سخنرانی سه شنبه شب ( 14 مردادماه 93) با حضور داوطلبین کنکور 93 که مجاز به انتخاب رشته بودند، در این جلسه حاضر شدند و به صورت کلی راهنمایی های لازم را ذریافت کردند. این جلسه به همت اداره آموزش و پرورش منطقه جناح، موسسه اندیشه جناح و وبسایت جناح آنلاین برگزار شده بود.

[img width=400]http://vahidupload.persiangig.com/image/janahonline/1393/entekhab-reshte-93.jpg[/img]

در ابتدای جلسه ناصر چمن پیرا ، رئیس اداره آموزش و پرورش جناح ضمن خیرمقدم به بیان دیدگاه های خود پرداخت.

در ادامه? مشاور اختصاصی این جلسه آقای شیخی ، مدرس دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس، به صورت اجمالی مشاوره هایی در راستای وضعیت دانشگاه و نکات مربوط به انتخاب رشته ارائه کرد.

همچنین دانشجویان و رتبه های برتر منطقه در رابطه با انتخاب رشته و معرفی رشته های خود پرداختند. روزبه شریفیان دانشجوی مهندسی برق دانشگاه تهران، مروان افسرده دانشجوی مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران، یعقوب پاک نیا دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس، عیسی کهتویی دانشجوی حقوق دانشگاه شیراز و وحید پوریوسف دانشجوی مهندسی کامپیوتر-نرم افزار امیرکبیر تهران به نمایندگی دیگر دانشجویان به ارائه دیدگاه پرداختند.
همچنین محمد پناه یکی از مسئولان اداره آموزش و پرورش منطقه از فرصت های جدید قبولی در رشته های آموزش ابتدایی جناح و بستک توضیحاتی را ارائه داد.
در انتهای جلسه نیز داوطلبان سوالات خود را به صورت کتبی مطرح کردند . پس از جلسه نیز نشست و گفتگویی بین دانشجویان و داوطلبان برگزار شد.

در روزهای آتی جلسه های مشاوره انفرادی، با حضور دانشجویان رشته های مختلف و آقای محمدیان، کارشناس مشاوره، درحال برگزاری است و داوطلبان از راهنمایی برای انتخاب رشته و همچنین انتخاب رشته مجازی بهره مند می شوند.

برنامه روزانه تا 20 مردادماه در دو بازه 10 تا 13 صبح و 18 تا 21 ادامه دارد. البته در روزهای 20 تا 23 ام و در صورت تمدید مهلت انتخاب رشته، داوطلبان می توانند به صورت شخصی با دانشجویان و کارشناسان ارتباط برقرارنمایند.

جا دارد از مساعدت های بی شائبه خیراندیش گرامی آقای محمدعقیل مدنی در این زمینه? قدردانی گردد.

تصاویری از جلسه مشاوره ای کلی :
عکس 1
[عکس: entekhabreshteh-janah-93-6-14%20%281%29.jpg]

عکس 2
[عکس: entekhabreshteh-janah-93-6-14%20%282%29.jpg]

عکس 3
[عکس: entekhabreshteh-janah-93-6-14%20%283%29.jpg]

عکس 4
[عکس: entekhabreshteh-janah-93-6-14%20%284%29.jpg]


تصاویری از مشاوره انفرادی روزانه بهمراه تصاویر بازدید آقای چمن پیرا رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه و آقای عقیل مدنی خیر اندیش و نائب رویس شورای شهر جناح از پایگاه مشاوره :
عکس 5
[عکس: entekhabreshteh-janah-93-6-16%20%281%29.jpg]

عکس 6
[عکس: entekhabreshteh-janah-93-6-16%20%282%29.jpg]

عکس 7
[عکس: entekhabreshteh-janah-93-6-16%20%283%29.jpg]

عکس 8
[عکس: entekhabreshteh-janah-93-6-16%20%284%29.jpg]

عکس 9
[عکس: entekhabreshteh-janah-93-6-16%20%285%29.jpg]
 سپاس شده توسط vahid ، A.J ، d.beckham ، yousef_sh ، ekhlas ، armena ، abdollah_ahmadi ، محمد جویبار ، mohammad_p ، محمد جباری ، نازنین
#2
پایگاه انتخاب رشته ؟ Smile Smile یاد جبهه افتادم،یادش بخیر دوران سختی بود? ;D
ولی جدا از شوخی حرکت خوبی کردین راه انداختین : )
 سپاس شده توسط vahid ، armena ، abdollah_ahmadi ، محمد جباری
#3
در عکسایی که گذاشتین....تعداد نفرات کم هست!
تو عکس در نیومده یا کلا کم بودین؟
 سپاس شده توسط محمد جباری
#4
چنین جلسه ای برای کنکوریها خوبه ولی کاش مشاور ها بیشتر بودن? مثلا یکی برای دندانپزشکی یکی برای معماری یکی برای حسابداری و ..... اینجوری از کسی که اون رشته رو خونده مشاوره میگرفتن و خیلی خوب آشنا میشدن
 سپاس شده توسط ekhlas ، armena
#5
نقل قول:در عکسایی که گذاشتین....تعداد نفرات کم هست!
بلاخره مشاوره انفرادی امری زمان بره و اینجا مثل مشاوره های دیگه تو یه ربع سر و تهش به هم نمیاد و برای هر نفر کلی وقت گذاشته میشه. چون خیلی ها هستند که حتی دقیق نمیدونن چه رشته ای میخوان که دانشجو رشته های مختلف در مورد رشته هاشون راهنمایی می کنند. ضمنا این مشاوره و وقت و زمانی که گذاشته میشه تماما رایگان است بر خلاف جاهای دیگر که علاوه بر غیررایگان بودن، در حد چند دقیقه مشاوره میدهند که شاید درک زیادی به داوطلب داده نمیشه.


نقل قول:چنین جلسه ای برای کنکوریها خوبه ولی کاش مشاور ها بیشتر بودن? مثلا یکی برای دندانپزشکی یکی برای معماری یکی برای حسابداری و ..... اینجوری از کسی که اون رشته رو خونده مشاوره میگرفتن و خیلی خوب آشنا میشدن
تقریبا به همین صورت هم بوده. البته نه اینکه تمام دانشجویان هر روز حضور داشته باشند، چون تعداد مراجعه کنندگان هم زیاد نیست، ولی لا اقل رشته های پرطرفدار که بیشتر هم در مورد آن پرس و جو می شود معمولا حضور دارند و همواره تعداد دانشجویان حاضر بیشتر از تعداد مراجعه کنندگان و داوطلبان است. به نسبت تعداد مراجعه کنندگان و رشته های لازم، از دانشجویان هم دعوت شده و تقریبا از این نظر داوطلبان به جواب سوالات خود ( در صورت امکان حضوری و در غیر این صورت تلفنی ) می رسند. از این نظر جای نگرانی نیست.

کلا فکر میکنم کیفیت خیلی بالاتر از پایگاههای مشابه باشه.
 سپاس شده توسط d.beckham ، محمد جویبار ، ekhlas ، mohammad_p ، محمد جباری ، armena ، نازنین


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان