کد خبر : 2253
تاریخ انتشار : جمعه 2 اسفند 1392 - 11:16

مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال جام فرهاد برگزار شد+گروه بندی مسابقات

مراسم قرعه کشی مسابقات فوتبال جام فرهاد برگزار شد+گروه بندی مسابقات

جناح آنلاین: مراسم قرعه کشی نهمین دوره مسابقات فوتبال جام نوروزی فرهاد جناح برگزار شد. در مراسم قرعه کشی این مسابقات جمعی از مسئولین و معتمدین و علاقمندان به ورزش منطقه حضور داشتند که تیم های حاضر در این دوره رقیبان و زمان دیدارهای خود را شناختند. جام فرهاد همه ساله به همت باشگاه فرهنگی

جناح آنلاین: مراسم قرعه کشی نهمین دوره مسابقات فوتبال جام نوروزی فرهاد جناح برگزار شد.

در مراسم قرعه کشی این مسابقات جمعی از مسئولین و معتمدین و علاقمندان به ورزش منطقه حضور داشتند که تیم های حاضر در این دوره رقیبان و زمان دیدارهای خود را شناختند.

جام فرهاد همه ساله به همت باشگاه فرهنگی ورزشی بهزیستی جناح گرامیداشت یادوخاطره شادروان مهندس فرهاد قادری و در ایام نوروز و با شرکت تیم هایی از استان هرمزگان و فارس برگزار می گردد.

تیم های شرکت کننده در مسابقات امسال از رشد چشمگیری نسبت به سال گذشته برخوردار بوده است به طوریکه سال گذشته ۱۶ تیم در دوره حضور داشته اند اما این تعداد به ۲۴ تیم افزایش یافته است.

پوشش لحظه به لحظه مراسم قرعه کشی در وب سایت باشگاه بهزیستی از نکات جالب این مراسم بود.

گروه بندی این مسابقات به صورت زیر می باشد(برگرفته از وب سایت باشگاه بهزیستی)

گروه ۱:توحید کوهیج(تیم اول) – جنوب بسنک(تیم سوم) – سبزپوشان پاس(تیم دوم)
گروه ۲:شهرداری اهل(تیم اول) – استقلال کوهیج(تیم دوم) – بهزیستی جناح(تیم سوم)
گروه ۳:زد ام بی زنگارد(تیم سوم) – نصر کهتویه(تیم اول) – یارمند دهتل(تیم دوم)
گروه ۴:سهند ارمک(تیم سوم) – وحدت شناس(تیم اول) – سیبه کوخرد(تیم دوم)
گروه ۵:لاخوری زنگارد(تیم اول) – اتحاد بندرپل( تیم دوم) – هلال احمر گراش(تیم سوم)
گروه ۶:شهدای اشکنان(تیم اول) – دهیاری بلعسکر(تیم سوم) – مهر جناح(تیم دوم)
گروه ۷:تلاش جناح(تیم دوم) – نخل چاه مسلم(تیم اول) – ملوان بندرکنگ(تیم سوم)
گروه ۸:شهاب کنارسیاه(تیم دوم) – اتحاد جوان خمیر(تیم سوم) – هلال هنگویه(تیم اول)

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 9 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۹
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
armena شنبه , ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۷:۲۱

گازال شرکت نکرده؟

محسوس شنبه , ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۷

نه گازال شرکت نکرده

استاد طوفان شنبه , ۳ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۰

گازال سطحش خیلی [b]بالاتر از این دوره است که بخواد تو این دوره شرکت کنه[/b]

انسان یکشنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۱

من گازالی ام …. ولی بنظرم خیلی اشتباهه که تصور کنیم سطح گازال از (بازی در جام فرهاد) خیلی بالاتره و در شان گازال نیست که با فلانیها بازی کنه. کاشکی حرفمان و فکرمان را اصلاح کنیم. حتی اگر سطح بازی گازال خیییییلی هم بالاتر باشه. دقیقاً مثال شما با این جمله صدق می کنه که بگیم در یک جلسه ۱۰ تا دانش آموز درحال مسابقه یا نشستی و یا … هستند . قطعاً سطح فکر و شان یک معلم بالاتر از یک دانش آموز می تواند باشد ولی معلم باتوجه به حسن نیت و شخصیت خود در آن جمع شرکت خواهد کرد. من اهل شعار نیستم وگرنه با اسم ستعار وارد نشده بودم. متاسفانه اکثر ما چنین ذهنیتی داریم.

kaka یکشنبه , ۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۱۳

گازال واقعا سطحش خیلی بالاتر است که بخواد در این دوره شرکت کنه.ما در لیگ استانبم و شرکت در این دوره های محلی به شخصیت گازال ضربه میزنه.حتی چند نفر از بهزیستی ها هم این حرف رو قبول دارند.

محسوس دوشنبه , ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۰:۰۴

ولی من فکر میکنم دلایل شرکت نکردن گازال اینها نیست و دلایل محکم تری داره که به نظر من قانع کننده هم هست حالا اگه کسی خواست بدونه بره از مسئولین گازال بپرسه من که قانع شدم

janahi57 جمعه , ۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۳:۲۷

من به عنوان یک گازالی? دوست داشتم گازال هم در این دوره شرکت میکرد
اولش فکر کردم از گازال دعوت نشده,بعدا که پرس و جو کردم دیدم که از گازال هم دعوت کردند
به قول دوستان اگه گازال سطحش خیلی بالاتر از این دوره هست? بهتر بود تو این دوره شرکت میکرد و قدرت خودشو نشون میداد و با اقتدار قهرمان میشد
شاید یکی از دلایل شرکت نکردن گازال مربوط به دعوت نشدن در چند دوره اول جام بود
در هر صورت دلیل اصلیش رو باید از مسولین گازال پرسید.
پیشاپیش از دوستان عزیز هم خواهشمندم به احترام فرهاد از نوشتن پست های سطحی و متعصبانه خودداری کنن

روح فرهاد عزیز شاد باد

andi garcia پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۵:۴۷

من به عنوان یک گازالی فکر میکنم که از دلایلی که گازال در جام فرهاد شرکت نمیکنه ۱- جلوگیری از رویارویی با تیم مهر به دلیل مسائل ما بین و احتمال درگیری و … ۲- توهین عده ای ……….. در فضای مجازی به مدیریت کادر فنی و هواداران گازال هست.

محسوس پنجشنبه , ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۹

اندی گارسیا خیلی کم نوشتی ؟البته دلیل اولت زیاد درست نیست

نظرات بسته شده است.