کد خبر : 2222
تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 دی 1392 - 16:30

بیمارستان ۶۴ تخت خوابی و نوساز بستک بدون هیچ استحکامی / یادداشت دکتر زینل رنجبر

بیمارستان ۶۴ تخت خوابی و نوساز بستک بدون هیچ استحکامی / یادداشت دکتر زینل رنجبر

به گزارش جناح آنلاین گویا بیمارستان ۶۴ تخت خوابی بستک با اینکه نوساز بوده و باید طبق استاندارد بیمارستانها ساخته میشد، با زمین لرزه ۵.۵ ریشتری هفته گذشته، ترک های عمیقی در دیوارهای آن ایجاد شده است. از شما مخاطب گرامی تقاضا میشود علاوه بر مطالعه یادداشت منتسب به دکتر زینل رنجبر رئیس بیمارستان فکری

به گزارش جناح آنلاین گویا بیمارستان ۶۴ تخت خوابی بستک با اینکه نوساز بوده و باید طبق استاندارد بیمارستانها ساخته میشد، با زمین لرزه ۵.۵ ریشتری هفته گذشته، ترک های عمیقی در دیوارهای آن ایجاد شده است.
از شما مخاطب گرامی تقاضا میشود علاوه بر مطالعه یادداشت منتسب به دکتر زینل رنجبر رئیس بیمارستان فکری بستک، این مطلب را به بقیه مردم اطلاع رسانی کنید تا مسئولان تحت فشار پرسش مردم، اقدام عملی صورت دهند. همچنین از این به بعد شاهد ساخت سازه های غیرمستحکم به خاطر اندک صرفه جویی و سودبری بیشتر از سوی پیمانکارها نباشیم.

یادداشت دکتر زینل رنجبر، رئیس بیمارستان فکری بستک، از بازدیدش از بیمارستان ۶۴ تخت خوابی بستک :
« دوستان و عزیزان بزرگوارم
و مردم شریف شهرستان بستک
به استخضار مى رساند که دیروز چهارشنبه مورخ ۱۸/۱۰ ۹۲ساعت نه و بیست دقیقه صبح (۹/۲۰)
به اتفاق مدیریت حراست و مسئول روابط عمومى شبکه جهت بازدید از بیمارستان جدىد ۶۴تختخوابى بستک به محل مراجعه کردیم که با ممانعت و مخالفت شدىد پیمانکار مواجه شدیم و حتى ما را از محوطه و حیاط بیمارستان هم بیرون کردند و گفتند بازدید ممنوع است.
چیزى که در دو سه روز قبل که حقیر به اتفاق رئیس اورژانس کشور و معاونت درمان دانشگاه به محل رفتیم با چشم هاى خودم دیدم ترک و شکاف هاى بسىار زیاد دیوارهاى بیمارستان بود
که کارگران در حضور پیمانکار با شتاب و دست پاچگى مشغول گچ کارى بتونه و نقاشى شکاف و ترک ها بودند و وقتى خواستم عکس بگیرم با برخورد زشت و بی ادبانه پیمانکار مواجه شدم که عکس
بردارى ممنوع است و مانع گرفتن عکس شدند که من باهاشون دعوا کردم که
اگر ریگى در کفش ندارید
از چى مى ترسىد … !!! ؟؟؟
به نظر من خیانتى غیر قابل بخشش و گذشت در حق مردم
در حال انجام و شکل گیرى است
اىن حس و نظر شخصى من است
بنده کارشناس.عمران و ساختمان نیستم و کار کارشناسى را به مقامات مسئول محلى و کارشناسان امر واگذار میکنم.
من احساس وظیفه سنگینی را بر دوش و گرده خود احساس کردم که
اىن درد و زخمى که بوى خیانتى بزرگ میدهد و با سلامت و
جان مردم شهرم گره مى خورد را فریاد بکشم
و پاى هرگونه عوارض آن هم اىستاده ام حتى اگر به قیمت از دست دادن موقعیت شغلى ام باشد.
خداوند به ما و همگان وجدانى قوى و بیدار و حساس در برابر هر گونه ظلم و خیانت در هر شکل و لباسى عنایت فرماید.
دکتر زینل رنجبر
رئیس بیمارستان فکرى بستک
»

برچسب ها :

ناموجود