کد خبر : 1558
تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 مرداد 1391 - 4:41

پایگاه های انتخاب رشته در استان هرمزگان / یک پایگاه در شهر جناح

پایگاه های انتخاب رشته در استان هرمزگان / یک پایگاه در شهر جناح

به گزارش جناح آنلاین پایگاههای انتخاب رشته در استان هرمزگان مشخص شد. پایگاه انتخاب رشته در شهر جناح در ایام انتخاب رشته فعال و آماده خدمت رسانی به داوطلبان ورود به دانشگاه می باشد. این پایگاه در اداره آموزش و پرورش جناح در ساعات ۸ الی ۱۲ صبح و ۱۶ الی ۲۰ عصر و در

به گزارش جناح آنلاین پایگاههای انتخاب رشته در استان هرمزگان مشخص شد.

پایگاه انتخاب رشته در شهر جناح در ایام انتخاب رشته فعال و آماده خدمت رسانی به داوطلبان ورود به دانشگاه می باشد.

این پایگاه در اداره آموزش و پرورش جناح در ساعات ۸ الی ۱۲ صبح و ۱۶ الی ۲۰ عصر و در اداره آموزش و پرورش بستک در ساعات ۸ الی ۱۳ صبح و ۱۷ الی ۲۱ عصر توسط آقایان ناصر نوری و نورالدین فوری نژاد آماده مشاوره و انتخاب رشته برای کنکوری های دختر و پسر می باشد.

اخبار تکمیلی در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع : وبسایت اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 13 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
مرد دانا یکشنبه , ۱۵ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۸

از آقای پناه خواستیم تاریخ دقیق این جلسه رو برای داوطلبین عزیز مشخص کنن که خبری نشد.
امیدواری آموزش وپرورش با مدیریت آقای ایرازه در مورد همچین مسئله مهمی سهل انگاری نکنه.
الان بستک علاوه بر مشاورهایی که بصورت خصوصی فعالیت میکنن،مشاوری هم از طرف آموزش وپروش به داوطلبان مشاوره میده،با وجود اینکه مشاوره خصوصی هزینه ای بیشتر از بیست هزار تومن داره ورفتن همه ی داوطلبان به بستک شدنی نیست امیدوارم آموزش وپرورش که بعد از کش وقوس های فراوان اداره شد این مسئله رو جدی بگیره وبرای داوطلبان حداقل یک جلسه مشاوره عمومی برگزار کنه.

vahid دوشنبه , ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ - ۸:۳۲

پیشنهاد هایی به اداره دادیم ولی متاسفانه از بس دست دست میکنن احتمال میدم شاید انجام هم نشه.
در صورتی که نه هزینه ای داره و نه امکانات زیادی میخواد.

abdollah_ahmadi دوشنبه , ۱۶ مرداد ۱۳۹۱ - ۹:۴۲

از قدیم گفتن خواستن توانستن است….! شاید …

abdollah_abi سه شنبه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۸:۰۴

متاسفانه با اینکه در اطلاعیه پی.دی.اف اداره کل آموزش و پرورش استان درباره پایگاه های انتخاب رشته, اداره جناح هم زیرنظر اداره ی بستک درنظر گرفته شده بود . این یک مشکل, دومین مشکل این بود که باوجود تعیین وقت برای زمان فعالیت پایگاه جناح ولی اداره ی بستک هیچ مشاوری از دونفر تعیین شده برای? جناح درنظر گرفته نشدن . البته اینطور که معلومه و از مسج های پخش شده برمیاد, پایگاه بستک طبق روال شروع بکار میکنه ولی مثل همیشه این جناحه که باید باوجود تواناییهاش حسرت بخوره!!

mohammad_p سه شنبه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۱

به عنوان پیشنهاداتی برای راهنمایی و مشاوره :
قرار نیست که مشاورها همیشه مستقرباشند مشاوران سیار هم خوب هستند . هر چند در اداره آماده هرگونه ارائه مشاوره چه مجازی و چه حضوری و معرفی رشته ها در خدمتتان هستم .

الان دیگه همه دانش آموزان می توانند برای خود تصمیم بگیرند بازه های قبولی مشخص شده است ظرفیت رشته ها مشخص است . فقط کافیست یک بار دفترچه را بخوانید بعد هر سوالی داشتید ما جوابگو هستیم . یک مشاور هیچ وقت به شما نمی گوید چه رشته ای برو بلکه فقط شما را هدایت و احتمال قبولی شما را مشخص می کند . شما باید این نکته را در نظر بگیرید که برای چه می خواهید به رشته ای بروید ؟ برای پول ؟ برای وقت گذرانی ؟ دوست داری بروی ؟ پدرت بهت گفته؟ دوستت این راگفته ؟ وکلی چیزهای دیگه ؟

اگر خانواده تان از نظر مالی وضعش توپه و یا خانم تشریف داریدو می دونید به کار رشته بعد از فارغ التحصیلی نیازی نداری خوب برو هرچی دلت میخواد بخون چون بعدش سرمایه میرسه برات و میزنی تو بازار آزاد و چون پشتوانه داری انشاءالله موفق میشی . اما اگه میدونی پشتوانه مالی نداری پس چهارسال و بیش تر از آن درس خوندنت را با رشته مورد علاقه بدون آینده شغلی تلف نکن برو درسی بخون که وقتی تموم کردی بیای با همون مدرک و همون رشته تو بازار کار تا بتوانی آینده ات را تامین کنی .
پس بهتره حتما این شرط را در نظر بگیری که پول و آینده برات مهمه یا نه ؟ همین وبس .
در ضمن حتما راجع به تمام رشته ها تحقیق کن در ادامه یه بازه هایی را براتون مشخص کردم که امیدوارم مفید شود .

الان برای بچه های انسانی که بهترین انتخاب معلمی و دبیری است . هم ظرفیت بالا رفته و هم شرط نمره ۶۰۰۰ به بالا برداشته شده یعنی همه می توانند برای آن در اولویت ها بنویسند . ( کسانی که مجاز هستند ) پس از آن می توانند برای حسابداری و روانشناسی حساب باز کنند . اگر رتبه تان طوری است که روزانه قبول نمی شوید پس قید غیر انتفاعی و شبانه را بزنید بچسبید به آزاد و پیام نور . چون در این دو دانشگاه می توانید همراه با تحصیل کار کنید و خودتان را جلو بندازید . تازه اگر پیام نور رفتید می توانید دو ترم مرخصی بگیرید و بخونید و کنکور بدهید تا شاید روزانه رشته بهتری قبول شوید و از معافیت تحصیلی هم استفاده می کنید . رشته های مدیریت هم فراموش نشود .

رشته تجربی هم که امسال برای زیرگروه ها خصوصا زیرگروه ۱ سنگ تمام گذاشته : ۱۰۸ نفر پزشکی استان ، ۳۳ نفر دندانپزشک بومی بومی ، ۷۷ پرستار ( ۳۱ نفر ترم مهر بندر ، ۳۱ نفر ترم بهمن بندرعباس ، ۱۵ نفر ترم مهر بندرلنگه ) . دیگه انتظار دارم حداکثر تا رتبه ۲۵ هزار پرستاری حداقل قبول بشن . فقط توجه داشته باشن اونایی که بالای ۱۰ و ۱۵ هزار میشن در انتخاب رشته کداولویت اول ترم بهمن بزنید بعد بچسبید به کدهای دیگه .

بچه های ریاضی هم که تکلیفشون مشخصه با این باز بودن انتخاب رشته هر کسی مجاز باشد می تواند به رشته دلخواه خود برود . فقط بهتره با کسانی که رشته هایی رفتند مشورت نماید . با توجه به رتبه ها رشته هایی مثل مهندس شیمی پیشنهاد میکنم البته همه نرن شیمی . دو نفر داریم الان دوسه تا دیگه هم برن بد نیست و . . .

و اما زبان کمترین حق انتخاب را دارند چون فقط سه رشته است که تقریبا امیدی به آن است اول دبیری که امیدوارم دوستان قبول بشن . دوم زبان و ادبیات انگلیسی است که از گزینه سومی یعنی مترجمی زبان بهتر می باشد و البته شانس قبولی و انتخاب بسیار محدود است .

رشته هنر هم نداریم و البته زیاد در بعد اطلاعاتی من هم نیست . چون نه هنرستان هنر داریم و نه به جز یکی دونفر کسی تا حالا از این منطقه در هنر ادامه تحصیل داده اند .

و آخرین خبر هم اینکه طبق اصلاحیه پذیرش آموزش ابتدایی ۱۳۲ نفر مرد و ۷۱ نفر زن برای همه رشته هاست و نه فقط انسانی .
اگه چیزی دیگه یادمان آمد برایتان می نویسم .

مرد دانا سه شنبه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۷:۲۲

آقای پناه با تمام احترامی که برای شما قائل هستم میگم نوشته های شما هیچگاه جای یه مشاور را نمیگیره.مگر اینگه بگویید یک نفر که چهار سال در رشته مشاوره تحصیل میکند با شما برابر است وچیز خاصی در دانشگاه به این عزیزان یاد نمیدهند.
مشاوره صرفا انتخاب یک رشته خاص برای داوطلب نیست بلکه کمک کردن به داوطلب برای رسیدن به یک جمبندی درست با در نظر گرفتن تمام معیار ها برای انتخاب رشته است .
همچنین اطلاعاتی که در مورد دانشگاه ها ورشته ها گفته میشود میتواند به داوطلب در یافتن رشته ی مورد علاقه خود در دانشگاهی خوب کمک کند.
یه مثال میزنم:در این چند ساله هر کدوم از خواهران رتبش خوب شد سریع رفت پزشکی والان شاهدیم چندین نفر دارن پزشکی میخونن،ما حتی یه بیمارستان نداریم وجمعیت شهری ما هم به این همه پزشک نیاز نداره،در حالی که فیزیوتراپ ودندانپزشک ودارو ساز وخیلی رشته های خوب دیگه رو نیاز داریم ومطمئنا انتخاب این رشته ها به سود این داوطلبین هم خواهد بود.

باید قبول کنیم آموزش وپروش ما در حال حاضر کارایی نمایندگی سابق رو هم نداره،چون پارسال حداقل یه مشاور برای کنکوری ها آوردن.با طرح این مسائل وبی اهمیت جلوه دادن حضور مشاور نمیشه از عملکرد ضعیف آموزش وپروش چشم پوشی کرد.
شاید بنده یا چند نفر دیگه در انتخاب رشته مشکلی نداشته باشیم اما تکلیف کسایی که فرق رشته روزانه وشبانه رو نمیدونن وشخص خاصی رو هم برای پاسخگویی ندارن چی میشه؟آیا نباید یک مشاور جوابگوی این عزیزان باشه؟

شاید باید این عملکرد ضعیف اداره آموزش وپروش رو در تغییر مدیریت جستجو کنیم.
شاید خدمات آقای چمن پیرا به عنوان سرپرست نمایندگی در نبود ایشون بهتر داره مشخص میشه.

پرستار سه شنبه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۹:۱۹

با عرض سلام در جواب دوست عزیزمون آقای مرد دانا
حضور مشاور در سال قبل دقیقا ۲شب پیش از پایان انتخاب رشته بود بهر حال ایشون کمک چندانی نکردن شما باید خودتون هم بپرسید آینده خودت دست خودته نه مشاور که این نظر منه بهر حال هرشخصی نطری دارد کسانی که در اداره هستند هم نیز می توان مشاور یاد کرد
گفتید ما پزشک زیاد داریم تا اونجایی که من اطلاع دارم این عزیزان می خوان به امید خدا برای تخصص بخونن نه برای عمومی تازه پرشک خانوده هم هست که می توان تا حدودی نیرو به کار برد پس از این لحاظ تا حدودی مشکل نداریم
همانطور که آقای پناه گفتند رشته پزشکی ۱۰۸نفر دانشجو می پذیرد خب این گفته دکتر شکاری هستش هر چند که خیلی بد هستش با اون کلاسهای کوچک و یاد نگرفتن دانشجو
اما در رشته پرستاری که به حمد و قوه الهی امسال برای آقایون خیلی خوب می شود چون با رتبه بالا هم قبول می شود مثلا۲۵هزار خب دانشجوی جناح یا اطراف باید استفاده کند ما الان در رشته پرستاری با اینکه تعداد دانشجو به ۱۰ نمیرسد فقط ۲نیروی مرد داریم و واقعا کم هستش که یکی ترم آخرشه و من هم ترم ۱هستم مشکل این است اسم پرستاری به بد رفته است و کسی نمیخواد و از دوستان عزیز خواهشمندم به این رشته رو بیاورید اگر مزایای این رشته می دونستید هیچ موقع به دنبال پزشکی نمی رفتید بهر حال سوالی باشه در مورد پرستاری من در خدمتتون هستم .
ما هم از آقای پناه تقاضا داریم که استفاده از مشاورین حضوری در اداره هر چه سریعتر به دانشجویان معرفی کنند تا کسی گلایه نداشته باشد

mohammad_p سه شنبه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۲۰

پایگاه انتخاب رشته فعال است فقط مشکل اینجاست که وقتی فعاله که دوستان در خواب صبحگاهی به سر می برند یعنی ساعت ۸ تا ۱۴ که اگه مرحمت بشه و زحمتی نیست در این وقت تشریف بیارن اداره .
یک مشاور وقتی مشاور خوبی است که به روز یاشد و از رشته ها شناخت کاملی داشته باشد یعنی یک دانش آموز توانمند هم می تواند مشاور خوبی باشد . شما می گویید حرف های من مشاوره نیست ولی اگه مقداری دیدتان را باز کنید و واقعیت جامعه را بنگرید می بینید من کاملا درست گفتم مگه حرف بدی زدم که گفتم کسی که پول ندارد حدااقل رشته ای بخواند که آینده اش بهتر معلوم باشد هرچندآینده مشخص نیست ولی پیش بینی هم تا حدودی خوب است . اتفاقا حرف های من با توجه به رشته ها و رتبه های موجود در شهر بهترین نوع مشاوره است چون دقیقا همان حرف هایی را زدم که بقیه دوست دارند بشنوند و بقهمند مثلا وقتی می گویم برو دانشگاه و رشته ای که بتونی ازش استفاده کنی بهتر از دانشگاهی است که اسم و آوازه دارد اما رشته ای که قبول میشی به درد آینده ات نمی خورد حوب مگر غیر از این است وقتی دانشگاه شیراز مثلا مهندسی شیمی قبول میشی چرا بری ریاضی کاربردی دانشگاه تهران ؟
حرف هایم درست چون دارم وضعیت دانش اموزان و رشته ها را درک میکنم و می بینم که چه کسی به چه چیزی احتیاج دارد .
راجع به پزشکی ها صحبت کردید خئب کسانی که خوندن و دارن می خونن میدونن اگه تخصص نگیرن باید با دانششون تو خونه بنشینن پس میخونن الان ۲۰ تا داریم بگو بشه سی تا خیلی هم خوبه . خوب بگو فیزیوتراپی هم بخونن دندانپزشکی هم بخونن ولی کسایی که رتبشون خوب شده علاقه مندی خودشون رو در نظر گرفتند یعنی بین پزشکی و دندانپزشکی و دارو سازی رشته ای انتخاب کردند که هم احتمال قبولیش بیشتر می رفت و هم با روحیاتشون سازگار بود پس اگر در جریان نیستید بدانید ایشان هم مشورت کردند و بعد نتیجشون رو گرفتند .

مرد دانا سه شنبه , ۱۷ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۰:۴۲

آقای پناه کسی نگفت حرف های شما اشتباه است.
همه چی رو مسخره فرض کردین مگه؟
من میگم شهر جناح به این بزرگی وعظمتی که شما میگین باید یه مشاور برای داوطلبان کنکور بیاره.
گفتم کسی که مشاوره خوانده باشد ودر رشته ی خودش مهارت کافی را داشته باشد،نگفتم کسی که اطلاعات داشته باشد.
اگر همه بتوانند مشاوره بدهند که دیگه مشاورها برای چی درس میخونن؟
با خوندن دوتا دفترچه میشه مشاوره داد.
شما هم میتونی خیلی به داوطلبان کمک کنی اما جای یه مشاور با تجربه رو نمیتونی پر کنی

mohammad_p چهارشنبه , ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۰:۴۵
همه چی رو مسخره فرض کردین مگه؟

کجای حرف های من بوی مسخرگی میداد که فکر می کنید همه چی رو مسخره فرض می کنم ؟
اتفاقا رشته هایی که دانش آموزان قبول میشن برای من خیلی مهم تر از شما و یا هرکس دیگه ای است . در ضمن من ادعای مشاور بودن که نکردم فقط اطلاعاتی که داشتم را نوشتم حالا اگه خواستین استفاده می کنید نخواستین خیر و سلامت . از قدیم گفتن علف جلو در سهاره . همین هم است که فقط باید مشاور بیاری حالا چیزی بدونه یا ندونه مهم نیست فقط مشاور بیاری در حالی که ما مشاوران تحصیلی خوبی مثل آقای خسته جان در جناح داریم که فکر نکنم تا حالا بهش مراجعه کرده باشین . به زودی لیست کلیه کسانی که قادر به مشاوره دادن هستند در وبلاگ خودم و در همین سایت گذاشته می شود و مطمئن باشین همه بومی بومی هستند و این ها هستند که به درد دانش آموزان می خورند نه کسی که حتی یکی از دانش آموزان را نمی شناسد . در ضمن ما در آموزش و پرورش سعی داشتیم امکانات لازم را فراهم کنیم ولی اگه دوست نداشتن استفاده کنند می توانند به نزدیکترین پایگاه یعنی بستک مراجعه کنند .
در ضمن مشاور یعنی کسی باهاش مشورت می کنند حالا هرکسی می خواهد باشد مشاور تحصیلی با مشاور فرق می کند بالاخره انسان قدرت تفکر ، تعقل ، اراده و اختیار دارد اگر دوست نداشتی حرف کسی رو قبول کنی خوب کن .

vahid چهارشنبه , ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۲:۵۹

آقای پناه از مطلب مشاوره ای خوبی که نوشتید متشکر.
گرچه در بعضی از قسمت ها مخصوصا مشاوره انتخاب رشته به نظرم یکم محدودیت به کار بستید و شاید خیلی ها به شک بیفتند که آیا با داشتن علاقه به یک رشته نباید اون رو انتخاب کنند و رشته هایی که توصیه میشه رو انتخاب کرد؟ در صورتی که در مورد هر رشته باید اطلاعات کامل از معرفی رشته گرفته تا بازار کار برای داوطلب توضیح داده بشه و خودش انتخاب کنه. که اینکار معرفی? رشته توسط اداره آموزش و پرورش جناح با همکاری جناح آنلاین انجام میشه و فکر کنم کمک زیادی به داوطلبان بکند.

از یک نظر با مرددانا موافقم که به مشاور مجرب نیازمندیم، چرا که مشاوره به صورت نوشتاری هیچ وقت نمیتونه کارایی لازم رو داشته باشه. چون هر چقدر هم بگیم فلانی با این وضعیت این رشته خوبه و فلانی با این وضعیت فلان رشته، هستند کسانی که نمی دونند در چه وضعیتی هستند. ضمنا به نظرم مشاور بهتره به جای معرفی رشته، سعی کنه استعداد فرد رو کشف کنه. این کار یه مشاور مجربه.

مگر غیر از این است وقتی دانشگاه شیراز مثلا مهندسی شیمی قبول میشی چرا بری ریاضی کاربردی دانشگاه تهران ؟

به نظر من غیر از این است. به نظر من این دو رشته هیچ سنخیتی با هم ندارند. و اگه خوب استعداد یابی و علاقه فرد بشه کشف کرد، خیلی نادر پیش میاد که به هر دو رشته علاقه داشته باشه. و به نظرم اگر با علاقه به یک رشته وارد بشی و بازار کارش میگن بده در آینده موفق تر خواهی بود از اینکه به رشته ای وارد بشی که علاقه نداشته باشی و بگن بازار کارش خوبه.

۱۰۸ نفر پزشکی استان ، ۳۳ نفر دندانپزشک بومی بومی

این ظرفیت ها از کجا اومد؟ تو دفترچه تا جایی که من دیدم ۹۸ و ۲۳ بود.

mohammad_p چهارشنبه , ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۰
این ظرفیت ها از کجا اومد؟ تو دفترچه تا جایی که من دیدم ۹۸ و ۲۳ بود.

بنابر اعلام دکتر شکاری رییس دانشگاه علوم پزشکی می باشد که گفته است برای این دو رشته ده نفر ظرفیت افزوده ایم اما در دفترچه ثبت نشده است .

گرچه در بعضی از قسمت ها مخصوصا مشاوره انتخاب رشته به نظرم یکم محدودیت به کار بستید و شاید خیلی ها به شک بیفتند که آیا با داشتن علاقه به یک رشته نباید اون رو انتخاب کنند و رشته هایی که توصیه میشه رو انتخاب کرد؟ در صورتی که در مورد هر رشته باید اطلاعات کامل از معرفی رشته گرفته تا بازار کار برای داوطلب توضیح داده بشه و خودش انتخاب کنه. که اینکار معرفی? رشته توسط اداره آموزش و پرورش جناح با همکاری جناح آنلاین انجام میشه و فکر کنم کمک زیادی به داوطلبان بکند.

من گفتم انتخاب رشته بکنید علاقه را در نظر بگیرید و آینده شغلی همچنین . حالا اگر رشته ای که علاقه مند هستید آینده شغلی خوبی هم داشته باشد که فبها و در غیر این صورت بهتر است مقداری واقعیت نگر باشید همین و بس . راجع به معرفی رشته ها هم دنیایی داریم به نام اینترنت که تمام اطلاعات راجع به رشته ها است فقط در آموزش و پرورش سعی نموده ایم گلچینی از کاربردی ترین رشته ها را جمع آوری و معرفی نماییم .

به نظر من غیر از این است. به نظر من این دو رشته هیچ سنخیتی با هم ندارند. و اگه خوب استعداد یابی و علاقه فرد بشه کشف کرد، خیلی نادر پیش میاد که به هر دو رشته علاقه داشته باشه. و به نظرم اگر با علاقه به یک رشته وارد بشی و بازار کارش میگن بده در آینده موفق تر خواهی بود از اینکه به رشته ای وارد بشی که علاقه نداشته باشی و بگن بازار کارش خوبه.

بله این هم حرفیه ولی من فقط میگم علا.ه بر دانشگاه تهران که از شیراز بهتره رشته را هم در نظر بگیرید . فقط اسم دانشگاه به تنهایی مهم نیست .

از یک نظر با مرددانا موافقم که به مشاور مجرب نیازمندیم، چرا که مشاوره به صورت نوشتاری هیچ وقت نمیتونه کارایی لازم رو داشته باشه. چون هر چقدر هم بگیم فلانی با این وضعیت این رشته خوبه و فلانی با این وضعیت فلان رشته، هستند کسانی که نمی دونند در چه وضعیتی هستند. ضمنا به نظرم مشاور بهتره به جای معرفی رشته، سعی کنه استعداد فرد رو کشف کنه. این کار یه مشاور مجربه.

و البته این برمیگرده به دوره راهنمایی و دبیرستان و حتی ابتدایی . مثلا قرار نیست هرکس معدلش بهتر شده بره رشته ریاضی شاید با رفتن به رشته تجربی پزشک آینده باشد و حخانواده ها باید توجیه بشوند که همه اینها برمیگردد به آموزش و پرورش که باید کاملا در این امر تلاش کند .

مرد دانا چهارشنبه , ۱۸ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۴۵

آقای پناه من کنکوری نیستم که به انتخاب رشته نیاز داشته باشم ولی نیاز بچه های کنکوری برای من هم مهمه.
به عقیده من اموزش وپرورش داره ضعیف عمل میکنه.فقط همین.
اگه باورش سخته که آوردن مشاور برای اموزش وپرورش کار مشکلی این دیگه گناه بنده نیست.
من قبلا هم گفتم مشاوره کنکوری های سال قبل وبزرگان جدا ومشاوره مشاورین هم جدا.همینطور که آقا وحید هم گفت مشاور مجرب نه کسی که صرفا مشاوره خونده باشه.

نظرات بسته شده است.