کد خبر : 149
تاریخ انتشار : یکشنبه 6 اردیبهشت 1388 - 16:36

عكس از اون اتار در جناح(غار عطار)

عكس از اون اتار در جناح(غار عطار)

به نام خدا سلام اين عكسه را من چند ماه پيش گرفتم? ? و جديد نيست? اون اتار در اطرا ف سد اتاردنه قرار دارد? و جالب بودن ان به اين است كه در جلوش كه ميشيني باد سردي مياد — گويا هنگام باران اب به درون ان وارد? و مي ايستد? و به دليل

به نام خدا

سلام اين عكسه را من چند ماه پيش گرفتم? ? و جديد نيست? اون اتار در اطرا ف سد اتاردنه قرار دارد? و جالب بودن ان به اين است كه در جلوش كه ميشيني باد سردي مياد — گويا هنگام باران اب به درون ان وارد? و مي ايستد? و به دليل اينكه از طرف ديگر تنب چند راه دارد باد وارد شده به سطح اب ميخورد و خنك ميشود? به خاطر اين است كه? اتار يا كفتار در ان زندگي ميكند

? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? حتما نظر بدين? كاربران— هر كي نظر نده بي خيرت است

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
جمسي ته بحرين یکشنبه , ۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۸:۰۳

ان شا الله اگه امدم چش اکنم

m-y-p چهارشنبه , ۹ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۹:۲۷

سلام می خواستم بپرسم چرا جدیدا” هیچکدوم از عکس ها باز نمیشن ؟

و دیگه اینگه کمی تنبل شدید موضوع تموم کردید ؟ کمتر آپ میکنید ؟
هر روز سر میزنم بعضی روزها موضوع جدید می بینم و مرتب مثل اول نیست? ۸)
باز هم خیلی خوبه و موفق باشید .

من هم باز آپ کردم خوشحال میشم سر بزنید? ;)!

vahid چهارشنبه , ۹ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۵۷
و دیگه اینگه کمی تنبل شدید موضوع تموم کردید ؟ کمتر آپ میکنید ؟

سلام. اگه منظورتون همگی هست ، چون سايت خراب شد و الان بيشتر بازگردانی مطالب كارمون شده، مطلب جديدی ديده نمی شه. و همچنين با نزديك شدن فصل امتحانات ، فعاليت سايت كاهش پيدا می كنه، مسلما. ولی سعی می كنيم مطالب قبلی رو ابتدا بر بگردونيم ، و بعد مطالب جديد رو بذاريم. و يه مژده بدم كه به زودی بخش جديدی در سايت راه اندازی خواهد شد. البته اگه همه چي خوب پيش بره. فعلا قول صد در صد نمی دم.
ولی سعی می كنم اگه خبری در جناح بود، حتما بنويسم.
و كمبود مطلب نداريم، الحمدلله. الان مثلا عكس ها و فيلم هایی رو از بارندگی های نوروز گرفتم كه اگه سايت خراب نمی شد ، می تونستم حتی چندتایی فيلم هم آپ كنم. ببينيم چی می شه.
در ضمن شيخ اگه بياد و به اين عكس هایی كه بالا نمی آد رسيدگی كنه خيلی خوب می شه.

m-y-p چهارشنبه , ۹ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۲۳:۲۲

سلام
ممنونم جواب دادید .
ما هم منتظر آپ جدید و عکس و فیلم از هر چی که مال جناح عزیز باشه هستیم .
ببخشید من قصدی نداشتم جسارت و قدر نشناسی نمی کنم ( یعنی گربه کوری نمیکنم? ::)) دستتون هم درد نکنه خیلی برای سایت زحمت می کشید از همه جناب شیخ و گردو و میلاد و ……………………… و خود شما وحیدخان تشکر بی کران داریم !
موفق و سربلند باشید.

خدانگهدار

نظرات بسته شده است.