کد خبر : 1393
تاریخ انتشار : جمعه 18 فروردین 1391 - 16:27

احمد جباری: از رای یکپارچه شما صمیمانه سپاسگذارم / پیگیری ویژه برای راه خور جناح

احمد جباری: از رای یکپارچه شما صمیمانه سپاسگذارم / پیگیری ویژه برای راه خور جناح

به گزارش جناح آنلاین حاج احمد جباری نماینده مردم شهرستانهای بندرلنگه , پارسیان و بستک در مجلس شورای اسلامی امروز در میان مردم شهر جناح در محل نماز جمعه حاضر شد. احمد جباری که پس از قرائت پیام تبریک امام جمعه محترم جناح , حاج آقا عالیان در پشت تریبون قرار گرفته بود, در ابتدای

به گزارش جناح آنلاین حاج احمد جباری نماینده مردم شهرستانهای بندرلنگه , پارسیان و بستک در مجلس شورای اسلامی امروز در میان مردم شهر جناح در محل نماز جمعه حاضر شد.

احمد جباری که پس از قرائت پیام تبریک امام جمعه محترم جناح , حاج آقا عالیان در پشت تریبون قرار گرفته بود, در ابتدای سخنان خود ضمن عرض سلام و ارادت خدمت مردم حاضر در نمازجمعه , سخنان خود را با عبارت “ان صلاتی و نسکی و محیای و مماتی” آغاز کرد.
او ادامه داد: ضمن کسب اجازه از یکایک شما عزیزان , بزرگان , علما, ریش سفیدان و دانشجویان و همه ی عزیزان حاضر در این جمع و همچنین خواهران گرامی ما که صدای ما را از طریق بلندگو میشنوند میخواهم که دقایقی را مصدع اوقات عزیزان بشوم.
احمد جباری تاکید کرد: در عرض ۴-۵ دقیقه برای یک عرض تشکر ویژه? خدمت رسیده ام.
نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: در ابتدا از سرور بسیار گرانقدرم جناب آقای عالیان که حضور هم ندارند و از اینکه بنده را مورد لطف و محبت خود قرار دادند تشکر میکنم.
او ادامه داد: از بیانات بسیار خوب استاد گرانقدرم جناب آقای درزند استفاده بردیم و انشالله که خداوند توفیق عنایت فرماید به همه ی این رهنمودها جامه ی عمل بپوشانیم و آنها را در زندگی مان به کار ببندیم.

حاج احمد جباری ضمن تبریک سال جدید خدمت همه ی مردم جناح تاکید کرد: انشالله که سالی بسیار خوب و سرشار از لطف و برکت و رحمت الهی چه در کار و چه در زندگی و امور مختلفتان پیش رو داشته باشید. انشالله که تا پایان این سال و برای همیشه لبخند بر لبان شما جاری باشد. خیلی خودمانی بگم که انشالله “خم به ابروی هیشکی نیاد”.

او ادامه داد: انشالله در سال جدید رحمت و باران الهی بر ما نازل شود و سرزمین خشک ما را که سالهای پی در پی از خشکسالی رنج میبریم انشالله که نجات دهد.

احمد جباری گفت: اینجا نیامده ام که سخنرانی کنم . فرق امروز که پشت تریبون مقدس قرار گرفته ام با دفعات قبل حضورم در جناح در این است که اینبار آمده ام برای دستبوسی شما. اینبار برخلاف دفعه قبل علاوه بر اینکه کاندید بودیم, نماینده هم بودیم لذا بعد از انتخابات بر خلاف میلمان باید برای بررسی بودجه سال ۹۱ در کمیسیون? و ارائه پیشنهادها , در مجلس حضور می یافتیم . لذا توفیق نشد که خدمت شما برسیم.

احمد جباری ادامه داد: خدا را شاکرم که اینبار این توفیق نصیبم شده است و هرچند که دوست دارم برای عرض تشکر خانه به خانه حضور یابم, ولی مجال و فرصت آن وجود ندارد و عذرخواهی میکنم.

نماینده مردم در مجلس ادامه داد: قبل از هر چیز تشکر و قدردانی ویژه? دارم از همه ی مردم عزیز, خوب, باوفا و قدرشناس شهر و بخش جناح که از من حمایت کردند. مخصوصا شهر جناح که امروز به خدمت آنها رسیدیم , اول بخاطر حضورشان در انتخابات با هر گرایش و سلیقه ایی , و دوم تشکر بسیار ویژه? و صمیمانه ایی از همه کسانی که به بنده رای اعتماد مجدد دادند.

حاج احمد جباری که از رای مردم بعنوان اعتماد دوباره ی آنها به خادم خود یاد میکرد , گفت: ببینید دوستان , رای شما با من حرف میزند. شب و روز, در نهان و آشکار پیش روی بنده هست و دارد با بنده حرف میزند هرچند که در ظاهر رای شما نمیتواند صحبت کند.

نماینده مردم در مجلس ضمن توصیف جناح به شهری فرهنگی و فرهنگ پرور ادامه داد:بنده چندین و چندبار که خدمت شما رسیده ام, از فرهنگ و خوبی های جناح با شما صحبت کرده ام. لذا رای یکپارچه, رای آگاهانه و رای پاک شما چنین مردم با فرهنگی برای من افتخاری بسیار بزرگ است و یقین داشته باشید که بنده در آینده مصمم تر از گذشته در قبال مردمی چنین خوش فکر , آگاه و با فرهنگ , نجیب و قدرشناس احساس مسئولیت خواهم کرد. از خدا میخواهم که توفیق پاسگویی به این رای را نصیبم کند.

احمدجباری گفت: در زمانی که دعای پدران و مادران مهربان را میدیدم, در جای جای منطقه با استقبال مردم روبرو میشدم و نای صحبت کردن نداشتم و بیشتر اشک در چشمانم جاری میشد, دست خداوند را در بالای سر خود به عینه دیدم.

نماینده مردم خاطرنشان کرد: حدود چهارروز بعد از انتخابان اخیر به دیدار یکی از وزرا رفته بودم. او گفت که فلانی چرا نگران به نظر میرسی؟ معمولا افراد بعد از رای آوردن خوشحالند . من در جواب به او گفتم که دوره قبل ما آمدیم و رای اوردیم و خوشحال که برویم خدمت کنیم. اما اینبار در عمق موضوع هستم و نگرانم و میترسم از اینکه در پاسخ به این اعتماد عظیم مردمی موفق نشوم. لذا از همه دوستان و همراهان میخواهم که این خادم خود را دعا کنید تاانشالله در ادامه راه که چهارسال پیش رو میباشد در خدمت به مردم و بهره گیری از اتاق فکر که همه شما هستید, موفق باشم.

او تاکید کرد: برای دوره جدید برنامه ی جدیدی را در نظر داریم که انشالله از اتاق فکر و نظرات همه ی شما استفاده ببریم.

احمد جباری از حسن نظر علما بزرگوار و کسانی که حافظ و مروج وحدت و اتحاد در جامعه اند, بالاخص حاج آقا حسن عالیان که پیشگام و محور این راه در شهر جناح هستند تشکر و قدردانی کرد.

نماینده مردم ادامه داد: از همه عزیزان از شورا و خیرین گرفته تا بزرگان شهر جناح میخواهم که همچون گذشته همراه و یاری گر ما در خدمت به مردم باشند.

احمد جباری گفت: از همه مسئولین شهر و بخش جناح , از شهردار و بخشدار و … که انشالله در راه خدمت در کنار ما قرار خواهند گرفت سپاسگذارم.

احمد جباری ادامه داد: موضوعی هست و اینکه الان وقت رفاقت است و رقابت تمام شده است ولی این موضوع مختص جایی است و باید آن را در جایی گفت که چنین یکپارچگی که در شهر جناح برای انتخابات وجود داشت, موجود نباشد. در شهر جناح که بحمدلله یک نوع یکپارچگی و وحدت عملی نسبت به خادمشان وجود داشت که انشالله با رفاقت بتوانیم فصل همکاری , عمران , سازندگی و پیشرفت را آغاز کنیم تا بتوانیم فرصت بیشتر و بهتری برای خدمت به مردم شریف و قدرشناسمان داشته باشیم.

احمد جباری ضمن تبریک به تیم گازال ادامه داد: اینها انشالله افتخاری هم برای شهرستانمان , هم شهرمان و هم بخشمان بوده , هست و انشالله که خواهد بود.

احمد جباری در خاتمه ی سخنانش گفت: انشالله سفر آقای رییس جمهور در هفته آینده به شهرستان بستک خواهد بود و امیدوارم که باز هم حضوری یکپارچه و بزرگ را شاهد باشیم.

احمد جباری گفت: بنده به نیابت از شما مخصوصا راه خور جناح را که در دستور بودجه و سفر دولت وجود دارد را به طور ویژه? پیگیری خواهیم کرد و انشالله که با کمک همدیگر آن را به جایی خواهیم رساند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 8 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۸
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
مرد دانا جمعه , ۱۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۸:۱۲

ماامسال به آقای جباری رای داده ایم واز ایشان انتظار داریم به قول خود وفاکنند وراه خور را که قبل از انتخابات هم قولش را داده بودند به اتمام برسانند.
مابه خاطر ارتقا نمایندگی به اداره از ایشان بسیار سپاسگزار وممنونیم اما این طرح مربوط به دوره ی ۴ساله اول ایشان بوده وبا این کار خود را در دل مردم جناح جا کرده اند ومسلما مردم جناح در دوره ۴ساله دوم از ایشان هیچ انتظاری جز اتمام راه خور که آرزوی دیرینه همه هست ندارند.
درکل از این که زیاد به شهر ما سر میزنند باید از ایشان ممنون بود ولی پاسخ اعتماد مردم جناح تنها راه خور است.

abdollah_abi جمعه , ۱۸ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۷

چند نکته قابل ذکر است:
۱. اینکه مردم به آقای جباری رای یکپارچه و تاریخی دادند یکی از دلایل ان همین روحیه ارزش قائل شدن برای رای مردم در آقای نماینده بود که هر از گاهی در میان مردم حضور می یافت و همچنین وقتی به او رای دوره قبل داده شد هیچوقت برای کاری مثل ارتقا نمایندگی که برای ما امری محال تلقی میشد, نگفت که گفته اند نمیشود . چون واقعا هم طبق قانون نمیشد و اینجا بود که گفته ی ما مردم جناح رو ایشون قبول کردند که قرار نشده قانون همیشه درست باشد. بلکه ارتقا نمایندگی جناح مصداق مواردی بود که قانون, بروز شایستگی را از مردم صلب کرده بود.

۲. الان هم که آقای جباری در دو حضورشان در جناح کامل بر این رای یکپارچه تمرکز کرده اند و مدام و بارها از آن تشکر میکنند, معلوم هست که به درستی درک میکنند که پیام این رای قاطع اولا تشکر از کارهای قبلی او برای جناح, دوما روحیه در بین مردم بودن او و سوما انتظار برای انجام یک کار “نشد” دیگر همچون ارتقا نمایندگی, یعنی راه خور جناح است.
چون جالب این است که هم در موضوع راه خور و هم ارتقا نمایندگی آموزش و پرورش جناح, علی رغم تلاشها در دوران قبل , مردم این صحبت را شنیده بودند که برای اولی دولت پول نمیدهد و برای دومی هم محال است. ولی ما انجام کار سخت و محال را از او دیدیم حالا انتظار انجام کار سختی مثل گرفتن بودجه خوب برای اتمام راه خور داریم.

۳. البته مردم جناح هنوز یادشان هست که احمد جباری در سخنرانی انتخاباتی اش در جناح جمله ایی گفت که تعبیر آن را اکثر مردم متوجه هستند . گفت: برنامه من برای جناح بسیار کلان تر از اینهاست. ما همین برنامه ی کلان را هم با وجود سختی بسیاری که برای آن وجود دارد, در کنار راه خور میتوانیم از آقای جباری طلب کنیم.

۴. باز هم بگویم که همین روحیه حضور مداوم در بین مردم, تشکر و قدردانی مداوم از رای آنها و مقدم دانستن مطالبات مردم بر سختی ها و هزینه های کار , از نکاتی هست که بسیار ارزشمند هستند و بنظر بنده با اینکه ما تصویری از آنها بر روی زمین نمیبینیم ولی تاثیر و نفوذ این روحیه حتی بیشتر از کارهایی مثل استقرار اداره آموزش و پرورش یا انجام راه خور در ذهن مردم ماندگار خواهد بود.

محمدرضا شنبه , ۱۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱:۰۲

چند مورد برایم قابل تامل بود.
۱.چرا هر وقت آقای جباری برای سخنرانی میان جناح خطیب نماز جمعه آقای درزند هستند؟(شاید با هم قراردادی دارن)
۲.آیا آقای قصوریان نماینده مردم جناح هستند که به نیابت از مردم جناح خیر مقدم و عرض تشکر داشتند؟(ایشان نماینده مقامات دولتی در بخش جناح هستند)
۳.هیچ یک از اعضای شورای شهر که نمایندگان واقعی مردم هستند پشت تریبون نرفتند.(شاید همگی در جناح مخالف بودند)
۴.چرا آقای دستپاک هیچ نطقی نداشتند؟(شاید اجازه نداشتند یا ….)

مرد دانا شنبه , ۱۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۰

جواب به محمدرضا:
۱-حضور اقاي جباري همزمان با خطیبی شیخ درزند یه اتفاقه وبار ها شده که شیخ عقیل خطیب نماز جمعه بودن واقای جباری نطقی فرمودن.
۲-اقای قصوریان بخشدارجناح هستن ومطمئنا ایشون از طرف مردم جناح حرف خواهند زد(البته ایشون همیشه کار خودشو میکنه).
۳-روز جمعه بود و نماز جمعه فکر کنید بعد از اقای عالیان واقای قصوریان واقای جباری یکی از اعضای شورا هم میومد صحبت میکرد اون وقت ما تا ساعت ۳ باید توی مسجد میموندیمو? ومسلما صدای همه در میومد واین مصلحت بود که اقایان شورا روز دیگری رو انتخاب کنن.
۴-اقای شهردار هم مثل من وشما حضور داشتن ودر ضمن اماده ارائه عملکرد شهرداری در سال ۹۰بودن که بهتر بود ایشون هم به دلیل نبودن وقت کافی ومعطل بودن مردم وگذشتن زمان ناهار روز دیگری تشریف بیارن.
البته در اینکه اقای دستپاک میخواستن از چه عملکردی حرف بزنن بنده هم مثل همه هاج وواج موندم.

محمدرضا شنبه , ۱۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۰:۳۸

۱در جواب به مرد دانا باید بگم که
.حدود ۵باری که آقای جباری رو دیدم آقای درزند هم خطیب بودن و البته دفعات قبلی که من نبودم شاید بطور اتفاقی آقای فتحی خطیب بودند.
۲-منظورم از اینکه اقای قصوریان بخشدارجناح صحبت کردند این نبود که ایشون صحبت نکنند.بلکه منظورم این بود که ایشون نمایندگی مردم نیستند و نماینده مقامات دولتی در جناح هستند که در صحبتهاشون به نمایندگی از مردم صحبت کردند.
۳-یک تشکر از حضور مردم به نمایندگی مردم دو یا سه دقیقه بیشتر طول نمی کشید و به کسی و جایی بر نمی خورد که شورا از این کار دریغ کردند.
۴-صحبت نکردن آقای دستپاک خودش یک کمی بو دار بود.

مرد دانا شنبه , ۱۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۰:۵۵

اقا محمد رضا منظورت از برنامه چیه؟مثلا اگه کسی دیگه خطیب باشه اتفاقی میافته؟البته اینکه فهمیدی وقتی اقای جباری میاد همیشه خطیب شیخ درزنده نشون میده ادم باهوشی هستی و حافظه ی خوبی داری اما فکر نکنم تو این مسئله چیز مشکوکی باشه.
خب آقای قصوریان بالاخره بخشدار جناحه یه زمانی ممکنه بخشدار جناح مثل اقای تواناییان از خود جناح باشه ویه زمانی هم نه.شما حق دارین بگین ایشون نماینده ما نیست چون برای انتخاب بخشدار رای نمیگیرن ولی ایشون رو فرماندار بستک به عنوان بخشدار جناح انتخاب کرده ودرسته اون ها نماینده دولت هستن ولی بالاخره بخشدار ما که هستن.
فکر نمیکنم کسی رو داشته باشیم که بتونه جلو آقای دستپاک وایسه ونزاره ایشون صحبت کنه وگر نه ایشون حالا حالاها اخراج شده بودن.
البته این نظر منه ونظر شما هم کاملا محترمه

abdollah_abi شنبه , ۱۹ فروردین ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۱

بنظرم بحثی و نکته تشکیکی بر این موضوع نیست. واقعیتش اینه که جناب شیخ درزند با خانواده ساکن بندرعباس هستند و لذا تنها در ایام تعطیلی های مناسبتی در جناح حضور دارند. از طرفی آقای جباری هم در روزهایی در حوزه انتخابیه من جمله جناح حضور دارند که تعطیلات باشد.
از طرفی شیخ درزند و آقای جباری هردو بنا به مسئولیتشان, در نماز جمعه باید حضور و صحبت داشته باشند.

پس تداخل حضور این دو شخصیت در نمازجمعه به دلیلی که ذکر شد, امری عادی هست و نکته مشکوکی به حساب نمیاد

محمدرضا یکشنبه , ۲۰ فروردین ۱۳۹۱ - ۷:۴۴

اگر دقت کرده باشین بیشتر مطالبی که گفته شد موضوعاتی نسبتا فکاهی می باشد.منظور صحبت هایم را در جلو آنها و داخل پرانتز نوشته ام.

نظرات بسته شده است.