کد خبر : 1298
تاریخ انتشار : پنجشنبه 29 دی 1390 - 1:41

احمد جباری : به زودی شاهد تاسیس استان خلیج فارس به مرکزیت بندرلنگه خواهیم بود

احمد جباری : به زودی شاهد تاسیس استان خلیج فارس به مرکزیت بندرلنگه خواهیم بود

به گزارش جناح آنلاین به نقل از لنگه نیوز احمد جباری خبر از آماده شدن طرحی داده است که در جهت تاسیس استان خلیج فارس به مرکزیت بندرلنگه است . احمد جباری در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری لنگه نیوز تصریح کرده است : ضمن تبریک به مردم شهر بندرلنگه و غرب استان این طرح

به گزارش جناح آنلاین به نقل از لنگه نیوز احمد جباری خبر از آماده شدن طرحی داده است که در جهت تاسیس استان خلیج فارس به مرکزیت بندرلنگه است .

احمد جباری در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری لنگه نیوز تصریح کرده است : ضمن تبریک به مردم شهر بندرلنگه و غرب استان این طرح را بنده طراحی و تنظیم نموده ام و در حال حاضر در خانه ی ملت مشغول به رایزنی ها هستم تا بتوانم این طرح را توجیه کنم.

وی در ادامه افزود : تمامی مقدمات کار فراهم شده است و من امیدواری زیادی برای توجیه دیگر نمایندگان ملت و همچنین دولت دارم و این خبر خوش را بنده با افتخار در مجلس هشتم به شما اعلام می کنم که به زودی شاهد استان جدید خلیج فارس به مرکزیت بندرلنگه خواهیم بود.

قابل ذکر است اخیرا وبسایت خبری تابناک , نزدیک به محسن رضایی, در مطلبی تحلیلی تاکید کرده بود که با توجه به عملیات روانی قدرت های خارجی و همچنین کشورهای عرب حاشیه ی خلیج فارس برای تغییر نام خلیج فارس در مجامع و تریبون های بین المللی, تاسیس استانی بنام خلیج فارس که جزایر سه گانه ی ایرانی تنب های بزرگ و کوچک و ابوموسی را نیز شامل باشد میتواند به عنوان عکس المعملی مناسب در مقابل این تبلیغات استفاده شود.

گفتنیست اخیرا فایل صوتی توسط جناح آنلاین منتشر شد که نماینده لارستان در مجلس گفته بود برای الحاق منطقه ی غرب استان به لارستان با نماینده ی غرب هرمزگان, احمد جباری توافق کرده است . لذا این سخنان احمد جباری میتواند پاسخ ردی به این سخنان نماینده لار تلقی شود . اگرچه واکنش صریح آقای جباری درباره سخنان نماینده لار مورد انتظار همه ی فعالان منطقه است .

برچسب ها :

ناموجود