جناح آنلاین
نتایج اولیه کنکور سراسری 97 اعلام شد / اسامی برترین های شهرستان بستک - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir)
+-- انجمن: خبرها (http://janahonline.ir/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک (http://janahonline.ir/forumdisplay.php?fid=13)
+--- موضوع: نتایج اولیه کنکور سراسری 97 اعلام شد / اسامی برترین های شهرستان بستک (/showthread.php?tid=2949)



نتایج اولیه کنکور سراسری 97 اعلام شد / اسامی برترین های شهرستان بستک - vahid - ۹ام مرداد ۱۳۹۷

به گزارش جناح آنلاین، نتایج اولیه کنکور سراسری 97 دقایقی پیش اعلام شد.


نکات مهم :
1- تمامی رتبه های زیر همانند سال های گذشته منطقه سه بوده و رتبه کشوری مطرح نمی باشد.

2- با توجه به اینکه در چندین سال اخیر شاهد افزایش رقابت در گروه علوم تجربی و کاهش رقابت در سایر گروه های آزمایشی (چه در کشور و چه در منطقه سه) بوده ایم، امسال نیز همچون سال گذشته سقف رتبه های گروه علوم تجربی که در سایت درج میشود تا 20 هزار افزایش داده ایم و سایر گروه ها مانند سال های گذشته خواهد بود. گروه ریاضی و گروه انسانی تا سقف 10 هزار، گروه هنر و زبان تا سقف 3 هزار.

3- درگروه تجربی از آنجایی که بین زیرگروههای مختلف، تفاوت رتبه بسیار زیادی وجود دارد و رقابت در زیرگروه 1 ( پزشکی، دندان پزشکی و... ) بیشتر است، علاوه بر رتبه کلی رتبه زیر گروه برای رتبه های زیر 3 هزار نیز در صورت اطلاع درج می شود. این اطلاعات برای کنکوریها در آینده مفید خواهد بود ( زیر گروه 2 : داروسازی و... - زیر گروه 3 : زمین شناسی و... ). برای رشته زبان نیز زیرگروه 1 مربوط به زیرگروه زبان انگلیسی است.



نتایج برترین های شهرستان بستک


گروه آزمایشی ریاضی و فنی گروه آزمایشی علوم تجربی گروه آزمایشی علوم انسانی
شهر و بخش جناح:
منصور تدو (از کهتویه)                 6347
زلیخا خرمروز (از جناح)                 7123
زینب افسا (از جناح)                   9080

شهر و بخش مرکزی (بستک):
امیر عبدالله احمدی (از ...)           107
مریم شیروانی (از بستک)            372
عبدالرحیم خطیب زاده (از بستک)  1267
آرش شکرانیان (از بستک)            1597
مسعود غفوری (از دهتل)             1739
زینب کشاورز (از ...)                    2582
مصطفی صالحی (از بستک)         3581

شهر و بخش کوخردهرنگ:
عرفان براکوه (از هرنگ)                 770
محمد رفیعی (از هرنگ)                1176
ابراهیم یعقوبی (از کوخرد)            4200
 
دیگر شهرستانها:


شهر و بخش جناح:
سلمان تموک (از جناح)                1120 - زیرگروه یک 1058
خالد محمود پور (از هنگویه)           2322 - زیرگروه یک 2189
یوسف خرم (از ...)                      3151
یوسف متحدی (از کمشک)           3177
محمد شبانی (از کمشک)            3573
نرگس زمانیان (از کمشک)            4275
سمیه پلوی (از گچویه)                 4323
سروش شیخی (از جناح)              4611
نسرین زمانیان (از کمشک)           5130
ایوب احمدی (از ...)                     5136
مصعب آسال (از جناح)                 6124
علی جاجرمنه (از جناح)               6338
عایشه مهران راد (از ...)               6404
عفاف مبارکی (از گچویه)              8787


شهر و بخش مرکزی (بستک):
عبدالرحمن فربودی (از بستقلات)    642
سیدعلی افتد (از دهتل)               907
ماریه دودمان (از کوهیج)               1203
مرجان ارژه (از بستک)                  2409
عامر برزیگر (از بستک)                 2518

شهر و بخش کوخردهرنگ:
فاطمه افرا (از چاله کوخرد)           1268


دیگر شهرستانها:
فرشید محمودی (از بیدشهر)         1674 - زیرگروه یک 1593
- محل تحصیل جناح
سیاوش انصاری (از گلار)              4641 - محل تحصیل جناح
شهر و بخش جناح:
حسین خیر (از هنگویه)                1970
زهرا پرخیدگان (از ...)                  2765
شمسی فرج (از جناح)                3395
عاطفه تیمناک (از کمشک)           4222

شهر و بخش مرکزی (بستک):
شیلا محمدی (از فتویه)               445
پریا غنایی (از بستک)                  1040
مریم مولا (از کوهیج)                   1907

شهر و بخش کوخردهرنگ:
فاطمه رهروان (از هرنگ)              673
نعمان تارم (از هرنگ)                   907
مریم داموغی (از کوخرد)              1090
شیدا محمدی (از فتویه)               1715
اسامه جعفری (از هرنگ)             5151



گروه آزمایشی زبان گروه آزمایشی هنر
شهر و بخش جناح:
خالد محمودپور (از هنگویه)     670



شهر و بخش مرکزی (بستک):


شهر و بخش کوخردهرنگ:

شهر و بخش جناح:

شهر و بخش مرکزی (بستک):

شهر و بخش کوخردهرنگ: