جناح آنلاین
نتایج نهایی کنکور سراسری 96 اعلام شد / اسامی پذیرفته شدگان شهرستان بستک - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir)
+-- انجمن: خبرها (http://janahonline.ir/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک (http://janahonline.ir/forumdisplay.php?fid=13)
+--- موضوع: نتایج نهایی کنکور سراسری 96 اعلام شد / اسامی پذیرفته شدگان شهرستان بستک (/showthread.php?tid=2904)



نتایج نهایی کنکور سراسری 96 اعلام شد / اسامی پذیرفته شدگان شهرستان بستک - vahid - ۲۲ام شهریور ۱۳۹۶

جناح آنلاین؛ نتایج نهایی کنکور سراسری سال 96 اعلام شد.

جناح آنلاین به تمامی پذیرفته شدگان در دانشگاهها تبریک عرض می نماید.


برای دسترسی به نتایج اولیه به تاپیک "نتایج اولیه کنکور سراسری 96 اعلام شد / اسامی رتبه های زیر 10 هزار شهرستان بستک" مراجعه کنید.



تحصیلات تکمیلی
دکترا و تخصص
منا مربوطی (از جناح)                 دکترای تخصصی پزشکی - داخلی                                       دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
فروغ جمیل (از بستک)               دکترای تخصصی پزشکی - رادیولوژی                                    دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
عبدالرضا ساجدی (از فاریاب)       دکترای تخصصی پزشکی - ارتوپدی                                       دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی تهران
فائله کیایی (از بستک)               دکترای تخصصی پزشکی - رادیولوژی                                    دانشگاه علوم پزشکی کرمان
منیژه عبدالله پور (از هنگویه)        دکترای تخصصی بیوتکنولوژی                                               دانشگاه تهران
ضیا موسس (از بستک)              دکترای تخصصی علوم تشریح                                             دانشگاه علوم پزشکی شیراز
مهوش دهقان خلد (از جناح)        دکترای تخصصی داروسازی-نانوفناوری دارویی                         دانشگاه علوم پزشکی شیراز
زینب پریدار (از کمشک)              دکترای تخصصی مدیریت حاصل خیزی و زیست فناوری خاک       دانشگاه شیراز
سمیه رافعی (از هرنگ)             دکترای تخصصی مدیریت صنعتی                                          دانشگاه سمنان
عصمت محمدی (از ایلود)           دکترای تخصصی مهندسي شيلات                                        دانشگاه گرگان

کارشناسی ارشد
روزبه شریفیان (از بستک)          کارشناسی ارشد مهندسی برق-مخابرات میدان و موج                          دانشگاه تهران
قاسم براهویی (از انوه)             کارشناسی ارشد حقوق - حقوق عمومی                                           دانشگاه تهران
عذرا حسن نژاد (از هرنگ)          کارشناسی ارشد مهندسی فرایند                                                   دانشگاه تهران
ابراهیم زین پور (از گزه)              کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب                                                 دانشگاه تهران
عاطفه عبداللهی (از بستک)       کارشناسی ارشد علوم اقتصادی - اقتصاد نظری                                  دانشگاه تهران
منصور عبداللهی (از بستقلات)    کارشناسی ارشد فیزیک اتمی                                                         دانشگاه علم و صنعت ایران-تهران
فريبرز پاچنگ                           کارشناسی ارشد مهندسی آب-آبیاری و زه کشی                                دانشگاه شیراز
حسن محمدی (از دهنگ)          کارشناسی ارشد علوم دام - تغذیه نشخوارکنندگان                              دانشگاه شیراز
محسن محمدی (از دهنگ)        کارشناسی ارشد علوم و مهندسی صنایع غذایی- فناوری مواد غذایی      دانشگاه شیراز
فاطمه بیستونی (از بستک)       کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر-معماری سیستم های کامپیوتری     دانشگاه فردوسی مشهد
ایوب طالبی (از بستک)             کارشناسی ارشد مهندسی عمران - خاک                                          دانشگاه صنعتی شیراز
پیمان پاسلاری (از دهنو خواجه)  کارشناسی ارشد باستان شناسی                                                   دانشگاه شهیدبهشتی تهران
فاطمه بافندگان (از هرنگ)          کارشناسی ارشد مهندسی معماری                                                دانشگاه یزد
حسن درخشنده (از جناح)         کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی-تجارت الکترونیک                            دانشگاه شهید چمران اهواز
فائزه لمزانی نژاد (از هرنگ)        کارشناسی ارشد مهندسی آبخیزداری                                              دانشگاه بیرجند
مهدی دلاکی (از دهنگ)            کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک - ساخت و تولید                            دانشگاه هرمزگان
ایوب خوشی (از هنگویه)           کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب                                                  دانشگاه شیراز
فاطمه پاسلاری (از دهنوخواجه)  کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب                                                  دانشگاه شیراز
فاطمه ملک زاده (از جناح)          کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر - نرم افزار                                   دانشگاه علوم و فنون مازندران - بابل
ماجده پاکروان (از جناح)             کارشناسی ارشد علوم اقتصادی - اقتصاد انرژی                                   دانشگاه خلیج فارس بوشهر
فاطمه سالمیان (از گچویه)         کارشناسی ارشد شیمی - شیمی تجزیه                                           دانشگاه خلیج فارس بوشهر
احمدنور پالزوان (از بستک)         کارشناسی ارشد شیمی - شیمی آلی                                             دانشگاه هرمزگان
مسعود عبداللهی (از فتویه)       کارشناسی ارشد تحقیقات آموزشی                                                  دانشگاه هرمزگان
رقیه آمیز (از عالی احمدان)        کارشناسی ارشد ژنتیک                                                                  دانشگاه زابل
زینب آمیز (از عالی احمدان)       کارشناسی ارشد فیزیک - اتمی مولکولی                                           دانشگاه ولی عصر رفسنجان
زرافشان خزرک (از گریند)          کارشناسی ارشد آب و هواشناسی و مخاطرات هوایی                           دانشگاه هرمزگان
طاهره احمدزاده (از هرنگ)        کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب                                                   دانشگاه خلیج فارس بوشهر
سلطان پالاش (از کوخرد)          کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب                                                   دانشگاه خلیج فارس بوشهر
نادر پنبه بز (از جناح)                کارشناسی ارشد مهندسی عمران - سازه                                           مرکز آموزش عالی لامرد
ندا ملا (از جناح)                      کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی                                                 دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان





کارشناسی - آزمون سراسری
ریاضی
شهر و بخش جناح:
حامد استوار (از عالی احمدان)              دبیری مهندسی مکانیک        دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران
حسین حسن نیا (از جناح)                      مهندسی برق                  دانشگاه هرمزگان
محمدامین ملاحی (از خلوص)                  مهندسی مکانیک              دانشگاه هرمزگان
مریم رویدل (از جناح)                            مهندسی شیمی               دانشگاه یاسوج
رابعه صابر (از جناح)                              ریاضی                             دانشگاه شیراز
نعیم ناصری (از جناح)                            مهندسی صنایع                 دانشگاه سیستان و بلوچستان
سیدخلیل حسینی (از جناح)                  مهندسی کامپیوتر               دانشگاه هرمزگان
حبیب پرموز (از کنارسیاه)                      مهندسی مکانیک                دانشگاه سیستان و بلوچستان
عادل فولادچنگ (از جناح)                      مهندسی مکانیک                مرکز آموزش عالی لار
اسماعیل طالبان (از جناح)                     مهندسی کامپیوتر               دانشگاه جهرم
یحیی درقال (از کهتویه)                         مهندسی کامپیوتر               مرکز آموزش عالی لار
ابراهیم پژدم (از دهنوخواجه فرامرزان)       مهندسی برق                    دانشگاه بیرجند
سمیه دریافتی (از جناح)                       فیزیک                               دانشگاه هرمزگان
عایشه پیلتن (از جناح)                          مهندسی نساجی              دانشگاه گیلان
سعید محبی (از کهتویه)                       مهندسی برق                    دانشگاه سیستان و بلوچستان
ندا فروزنده (از کهتویه)                           فیزیک                              دانشگاه سیستان و بلوچستان
سحر نساجی (از کهتویه)                      ریاضیات و کاربردها              دانشگاه جهرم


شهر و بخش مرکزی (بستک):
علی فربودی (از بستقلات)                   مهندسی مکانیک               دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران
محمد حاجی زاده (از بستک)                علوم و مهندسی آب           دانشگاه شیراز
امید قائد (از بستک)                           مهندسی متالوژی               دانشگاه سیستان و بلوچستان
احمد عبدی (از بستک)                        فیزیک                              دانشگاه هرمزگان
فردوس انوری (از بستک)                      مهندسی شهرسازی         مرکز آموزش عالی لار
عبدالله رحمان شناس (از بستقلات)       مهندسی برق                    دانشگاه جیرفت
راشد رحیمی مرادی (از بستک)             مهندسی مكانیک               دانشگاه جیرفت
سهیلا شکرانی (از دهتل)                    مهندسی شیمی               مرکز آموزش عالی لار
حمیرا تابان (از دهتل)                          مهندسی شیمی               مرکز آموزش عالی لار
الهه انصاری (از بستک)                        فیزیک                               دانشگاه سلمان فارسی کازرون
کیمیا خوش طالع (از دهتل)                  آمار و کاربردها                     دانشگاه هرمزگان


شهر و بخش کوخرد هرنگ:
اسماعیل راستگو (از هرنگ)                   مهندسی شیمی               دانشگاه تهران
عرفان صمیمی (از کوخرد)                      مهندسی معماری              دانشگاه سیستان و بلوچستان
نوح رسوار (از کوخرد)                             مهندسی شیمی              دانشگاه سیستان و بلوچستان
خدیجه آخشیخ (از کوخرد)                      مهندسي برق                   مركز آموزش عالی لار

شهرستانهای دیگر:
زهره خانزاده (از داراب)-تحصیل در بستک  علوم کامپیوتر                    دانشگاه فسا
اصغر غلامزاده (از بندرلنگه)-تحصیل در فاریاب مهندسی عمران            مجتمع آموزش عالی سراوان
تجربی
شهر و بخش جناح:
حسن پذیرفته (از جناح)                    پزشکی               دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
ناصر هریتاش (از کمشک)                 پزشکی               دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
سیما پولادسنج (از کنارسیاه)            پزشکی                دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
سارا مهرپرور (از کمشک)                 داروسازی             دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
فهیمه تیمناک(از کمشک)                 پرستاری             دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
علی شیردل (از کمشک)                 پرستاری              دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
محمد پشتوار (از کنارسیاه)              علوم آزمایشگاهی  دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
نسا واحدی (از هنگویه)                   مهندسی علوم دامی  دانشگاه شیراز
نرگس پریدار (از کمشک)                 اتاق عمل              دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
شیما رضایی (از کنارسیاه)              هوشبری               دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
کمند کارگر (از جناح)                       مدیریت دولتی       دانشگاه هرمزگان


شهر و بخش مرکزی (بستک):
آمنه محمودی (از زنگارد)                  پزشکی                   دانشگاه علوم پزشکی شیراز
سمیه پورمحمد (از زنگارد)                پزشکی                   دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
ایلاف راستگو (از بستک)                  پزشکی                   دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
فاطمه پورمحمد (از زنگارد)               دندانپزشکی              دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
سلوی سلمانی (از بستک)              دندانپزشکی             دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
آرزو شمسی (از بستک)                 پرستاری                   دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
ماریه کاره چاهی (از بستک)            پرستاری                   دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
عبدالعزیز برکندی (از کمشک)           گفتار درمانی             دانشگاه علوم پزشکی شیراز
حامد برزگر (از بستک)                     علوم ازمايشگاهی     دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
رضا کریم نیا (از بستک)          زیست شناسی سلولی و مولوکولی   دانشگاه اصفهان
فاروق کوه اسپدی (از رودبار)          مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی دانشگاه شیراز
مهشید یوسفی (از بستک)              پرستاری                  دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
سمیه قائد (از بستک)                 فناوري اطلاعات سلامت  دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
صفورا غفوری (از دهتل)         مهندسی بهداشت حرفه ای   دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس


مهران پوررحیم                           مدیریت صنعتی              دانشگاه هرمزگان

شهر و بخش کوخردهرنگ:
برهان بافندگان (از هرنگ)         پزشکی                      دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
مهدی سهیلی (از گریند)         پرستاری                      دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
فاطمه سالخورده (از فاریاب)      هوشبری                    دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
اسماعیل احمدی (از گتاو)        شیمی محض               دانشگاه بیرجند
مهدی بیداد (از کوخرد)             پرستاری                     دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس -دانشکده پرستاری بندرلنگه
محمد انداچه (از چاله کوخرد)    بهداشت محیط             دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس
پریناز مسیحی (از کوخرد)        مهندسی طبیعت          دانشگاه هرمزگان
مریم نجیبی (از کوخرد)            زیست شناسی گیاهی  دانشگاه زابل
حمیرا نجیبی (از کوخرد)           زیست شناسی گیاهی  دانشگاه زابل

دیگر شهرستان ها:
محمدامین قویدل (از بوچیر) -محل تحصیل فاریاب پزشکی             دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس

انسانیهنر
شهر و بخش جناح:
مصعب مبارکی (از گچویه)                 روانشناسی             دانشگاه هرمزگان
ثریا احمدی (از کنارسیاه)                  روانشناسی             مرکز آموزش عالی لامرد
علی اسدی (از جناح)                      جغرافیا                    مرکز آموزش عالی فیروزآباد

شهر و بخش مرکزی(بستک):
برنا امینا (از بستک)                        حقوق                      دانشگاه شیراز
علی قوالی (از بستک)                    مدیریت جهانگردی      دانشگاه شیراز
امامه پورایی (از کوهیج)                   مشاوره                   دانشگاه هرمزگان
فرنوش عقیلی نژاد (از بستک)           مدیریت دولتی          دانشگاه هرمزگان
حسین کمالی نسب (ازمنطقه گوده) مدیریت بازرگانی        دانشگاه شهیدباهنر کرمان

شهر و بخش کوخرد هرنگ:
مرضیه زارعی (از هرنگ)      علم اطلاعات ودانش شناسی   دانشگاه شیراز

فروغ خرمدل (از جناح)      صنایع دستی             دانشگاه سیستان و بلوچستان
حوا تدین (از هرنگ)         گرافیک                     دانشگاه نیشابور
زبانتربیت معلم
حمید کشاورز (از جناح)        مترجمی زبان انگلیسی      دانشگاه جهرم
شهاب درخشان (از جناح)     زبان انگلیسی                  دانشگاه هرمزگان
سارا علوی (از بستک)         مترجمی زبان انگلیسی      دانشگاه ولایت ایرانشهر
فاطمه محمدپور (از زنگارد)    آموزش زبان انگلیسی         دانشگاه زابل
سعید لاورزیری (از چاه بنارد)      دبیری فیزیک                دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهید رجایی شیراز
آرمان امینا (از بستک)              دبیری فیزیک                دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهید رجایی شیراز
فرحناز مسیحی (از کوخرد)        دبیری عربی                دانشگاه فرهنگیان - پردیس اهواز
محمدامین مظفرپور (از کوخرد)    دبیری زبان انگلیسی    دانشگاه فرهنگیان - پردیس بوشهر
ویدا ناصری (از زنگارد)               آموزش ابتدایی             دانشگاه فرهنگیان - پردیس فاطمه الزهرا (س) بندرعباس
ابراهیم راستگو (از هرنگ)         آموزش ابتدایی             دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهیدبهشتی بندرعباس
عدنان وحیدی (از هرنگ)           آموزش ابتدایی             دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهیدبهشتی بندرعباس
مینا بی باک (از جناح)              آموزش ابتدایی             دانشگاه فرهنگیان - پردیس فاطمه الزهرا (س) بندرعباس
مریم آزادنش                          آموزش ابتدایی            دانشگاه فرهنگیان - پردیس فاطمه الزهرا (س) بندرعباس
نوید شیخی                           آموزش ابتدایی             دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهیدبهشتی بندرعباس
سلمی حسن پور (از کوهیج)    آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - پردیس فاطمه الزهرا (س) بندرعباس       
اسماعیل پیروزی (از صالح آباد)    مشاوره                     دانشگاه فرهنگیان - پردیس یزد
محمد صدیق (از کهتویه)          آموزش کودکان استثنایی دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهید باهنر اصفهان
محمد درخواه (از رودبار)           آموزش کودکان استثنایی دانشگاه فرهنگیان - پردیس شهید باهنر اصفهان

راحیل روان بد (از لمزان) - محل تحصیل جناح دبیری ریاضی  دانشگاه فرهنگیان - پردیس کرمان
کاردانی به کارشناسی
مژده عالی رئیسی (از جناح)     مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر                       دانشگاه جهرم - روزانه
سینا رحیمی (از جناح)             مهندسی تکنولوژی برق شبکه های انتقال و توزیع      دانشکده فنی و حرفه ای پسران شماره یک کرمان - شهیدچمران-روزانه
سعید باور (از جناح)                 مهندسی اجرایی عمران                                       دانشکده فنی و حرفه ای پسران شماره یک یزد -شهید صدوقی - روزانه
اسحاق خدیش (از جناح)          مهندسی تکنولوژی حمل و نقل و ترافیک شهری        دانشکده فنی و حرفه ای پسران شماره یک یزد -شهید صدوقی - روزانه
محمد فدایی (از پای تاوه)         مهندسی اجرایی عمران                                       آموزشکده فنی و حرفه ای پسران شماره دو یزد - امام علی (ع) - روزانه
عبدالرحیم سعیدنیا (از جناح)     مهندسی اجرایی عمران                                       آموزشکده فنی و حرفه ای پسران بندرعباس - شهید کرانی - روزانه




با تشکر از بستک نیوز، سلام کوخرد و فرامرزان نیوز که برخی از نتایج تحصیلات تکمیلی از این کانالها استفاده شده است.


RE: نتایج نهایی کنکور سراسری 96 اعلام شد / اسامی پذیرفته شدگان شهرستان بستک - vahid - ۲۵ام شهریور ۱۳۹۶

به همه پذیرفته شدگان تبریک میگم و امیدوارم در ادامه مسیر نیز موفق باشند