جناح آنلاین
همایش انجمن معتادان گمنام در جناح برگزار شد+عکس - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir)
+-- انجمن: خبرها (http://janahonline.ir/forumdisplay.php?fid=4)
+--- انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک (http://janahonline.ir/forumdisplay.php?fid=13)
+--- موضوع: همایش انجمن معتادان گمنام در جناح برگزار شد+عکس (/showthread.php?tid=2818)همایش انجمن معتادان گمنام در جناح برگزار شد+عکس - yousef_sh - ۱ام اردیبهشت ۱۳۹۶

به گزارش جناح آنلاین ، پنجشنبه شب ۳۱ فروردین ۹۶ همایشی متفاوت در تالار فاروق عباسی جناح برگزار شد.همایش باز انجمن معتادان گمنام

در این همایش که به صورت جلسه باز و عمومی و با حضور مردم از نقاط مختلف شهرستان بستک برگزار شد ، تعدادی از معتادان بهبود یافته در خصوص روزهای تاریک پیش از ترک خود صحبت کردند و از اصول دوازده گانه انجمن برای بهبود و ماندن در پاکی سخن به میان آوردند.

برگزارکنندگان همایش ، ساز و کار تشکیل و مدیریت این انجمن را تشریح کردند و معتادان غیرعضو را به عضویت در انجمن و طی کردن مراحل پاکی دعوت نمودند.

قرائت اصول دوازده گانه انجمن،برگزاری جشن پاکی،جمع اوری وجه برای انجمن(تنها توسط اعضا) و مراسم دعا از دیگر قسمت‌های این همایش بود.

لازم به ذکر است در سال‌های اخیر، شیوع انواع مخدرات صنعتی و نیمه صنعتی بلای جان جامعه شده است.
این بلای خانمان سوز فقیر و غنی نمی شناسد،سن و سال نمی شناسد، هر فردی با هر سطح جایگاه اجتماعی ممکن است در منجلاب آن فرو رود.
این واقعیت ، انفعال جامعه درقبال شیوع دخانیات و مخدرات را نگران کننده تر می کند.

فرهنگ سازی و آگاه سازی جامعه از نتایج و اثرات مخدرات و عدم انفعال در برابر شیوع آن و تلاش برای پیشگیری از رسوخ این ناهنجاری اجتماعی در جامعه ، وظیفه هر شهروندیست و‌ کوتاهی در برابر آن خواه ناخواه ممکن است به قیمت در دام افتادن خود، اعضای خانواده و یا اطرافیان تمام شود.

[attachment=113]