مهمان عزیز، خوش‌آمدید.
شما می‌توانید از طریق فرم ثبت‌نام در انجمن عضو شوید.

نام‌کاربری
  

رمز عبور
  

جستجو در انجمن‌ها

(جستجو‌ی پیشرفته)

آمار انجمن
» کاربران: 1,916
» آخرین کاربر: hesamjj
» موضوعات انجمن: 2,880
» ارسالهای انجمن: 10,127

آمار کامل

کاربران حاضر
ما 14 کاربر حاضر در انجمن دارید
» 0 کاربر عضو | 14 مهمان

آخرین موضوعات
از سفر قریب الوقوع استاند...
انجمن: تریبون شهر و بخش جناح
آخرین‌ارسال: نوروزی
دیروز، ۲۳:۳۱
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 38
وعده 1 ماهه، عمل 1 هفته ا...
انجمن: تریبون شهر و بخش جناح
آخرین‌ارسال: مهمان
۲۷ام اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۰۲
» پاسخ‌ها: 1
» بازدید: 133
صف طویل گردشگران برای معم...
انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک
آخرین‌ارسال: جناح آنلاین
۷ام بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۰۱
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 207
آخرین خبرهای شهرداری جناح...
انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک
آخرین‌ارسال: اتصال بلوار
۱۰ام دى ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 417
هشدار سازمان بیمه سلامت د...
انجمن: تریبون شهر و بخش جناح
آخرین‌ارسال: بیمه سلامت
۱ام دى ۱۳۹۷، ۲۰:۵۹
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 188
درگفتگو با رئیس اداره بیم...
انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک
آخرین‌ارسال:
۳۰ام مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 561
در ایام یک سالگی شورای پن...
انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک
آخرین‌ارسال: مصاحبه مدنی
۱ام مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۷
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 710
نتایج نهایی کنکور سراسری ...
انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک
آخرین‌ارسال: vahid
۲۰ام شهریور ۱۳۹۷، ۲۱:۵۱
» پاسخ‌ها: 1
» بازدید: 3,832
نشست هم اندیشی حفظ و معرف...
انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک
آخرین‌ارسال: پرگان
۱۷ام شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۳۲
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 579
نشست خبری فرماندار بستک ب...
انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک
آخرین‌ارسال: نشست خبری
۱۶ام مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱
» پاسخ‌ها: 0
» بازدید: 703

 
  از سفر قریب الوقوع استاندار و راه خور تا زمین جوانان و بلوارهای جناح در سخنرانی نوروزی محمدعقیل مدنی
ارسال‌شده توسط: نوروزی - دیروز، ۲۳:۳۱ - انجمن: تریبون شهر و بخش جناح - بدون‌پاسخ

 

 
•         شهروندان شاغل در شهرها و کشورهای دیگر، سرمایه های جناح هستند
•         مشکلات اقتصادی بر شورا و شهرداری هم تاثیر گذاشت اما سعی کردیم آثار آن را حداقل کنیم
•         در اکثر پروژه های شهرداری جناح، در کنار خیر از اعتبارات دولتی استفاده شده است
•         تملک زمین 100 قطعه ای برای شهرداری، احداث پل بزرگ ورودی، آسفالت بلوار ها و خیابان ها، کاشت بیش از 1800 نهال از این جمله اند
•         زمین جوانان موضوع اول در پیگیری های شورا بوده، امیدواریم بزودی محقق شود
•         در موضوع زمین جوانان، بیشتر مسکن مورد نظر است تا اختصاص زمین
•         در سفر سال 96 استاندار، تصمیمات مهمی از جمله انتقال آب و احداث راه خور گرفته شد
•         طرح انتقال آب دریا به جناح و بستک، در فاز اول به خط محرم و سپس به آبشیرین کن متصل خواهدشد
•         به راه خور  30میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافته و با تاکید استاندار این راه به راه اصلی تبدیل خواهد شد
•         به مبلغ 30 میلیارد با پیمانکار قرارداد امضا شده و درمرحله اول 18 کیلومتر از طرفین کار آغاز می شود
•         راه خور به زودی از طریق بلوار فاروق به جناح متصل خواهد شد
•         سه سال قبل مدیر شرکت پیمانکار خط گاز را برای بازدید به راه خور دعوت کردیم، قول دادند در ساخت راه مشارکت کنند و این قول عملی شد
•         از استاندار محترم برای سفر دیگری به جناح، دعوت کرده اییم. امیدواریم این سفر به زودی انجام شود
•         ایجاد مجتمع اداری، احداث خیابان پلی، پارک طولی حاشیه بلوار فاروق، بهسازی و تعریض کوچه ها و خیابان های سطح شهر و بهبود وضعیت اینترنت و تلفن شهر از برنامه های آینده شورا خواهدبود
 

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_23_at_17_42_51.jpeg]
 
به گزارش جناح آنلاین به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر جناح آقای مدنی در ابتدای سخنان خود ضمن گرامیداشت ایام نوروز باستانی و فرارسیدن سال نو، این مناسبت را به عموم شهروندان و بالاخص جوانان تبریک گفت و افزود: تقریبا یک سال است که با مردم سخنی نگفته اییم هرچند بصورت مداوم در همایش ها، مجالس و مجامع عمومی و بصورت روزانه در دفتر شورا در ارتباط و درحال گفتگو با مردم هستیم. به صورت کلی باید اذعان کنم که تاکنون برنامه شورا بیشتر بر پایه عمل و کار استوار بوده چراکه معتقدم شورا بعنوان نماینده مردم باید در عمل خود را ثابت کند، به قول مولانا : این جهان کوه است و فعل ما ندا / سوی ما آید نداها را صدا. لازم می دانم در ابتدای سخنان از تمام همشهریانی که در گوشه و کنار این کشور و همچنین در خارج از ایران در حال کار و فعالیت اقتصادی، اجتماعی و زندگی هستند و در فرصت اندک تعطیلات به شهر خود سر می زنند تشکر کنم، شما سرمایه های این کشور هستید، درود بر شما که نشان می دهید تا چه اندازه به مردم و شهرتان دلبستگی دارید.
 
نایب رئیس شورای اسلامی استان هرمزگان ادامه داد: تحویل سال فرصتی است تا علاوه بر ظاهر و لوازم زندگی، افکار و اندیشه های خود را نیز نو کنیم. با هر تولد در سطح جامعه هزاران نیاز جدید متولد می شود و ما برای زندگی بهتر موظفیم به نوسازی اندیشه ها اهتمام ورزیم. سال 97 با همه ی فراز و فرودها سپری شد اما این سال یک مزیت بر سال جدید دارد و آن اینکه همه ی مردم ما یک سال جوان تر بوده اند، اگر این عدد را در کل جمعیت ضرب کنیم، یعنی هزاران سال جوانتر بوده اییم و این نکته ی پراهمیتی است تا قدر زمان را بیشتر بدانیم.
 
محمد عقیل مدنی گفت: شرایط اقتصادی که در سال گذشته بوجود آمد بر زندگی همه ی مردم تاثیر گذاشت و مجموعه شورا و شهرداری نیز از این قاعده مستثنی نبودند. اما با تلاش و جدیت سعی کردیم این مشکلات در خدمت رسانی ما به مردم، کمترین تاثیر را داشته باشد اگرجه بی تاثیرهم نبود و بسیاری از برنامه های ما را با وقفه مواجه کرد، مثلا برنامه ی ما این بود که در سال 97 حداقل 100 هزار مترمربع آسفالت در شهر انجام دهیم که این عدد بواسطه گران شدن آسفالت، مصالح و... فقط در حدود 60 تا 65 هزار مترمربع محقق شد
 
رئیس شورای شهر جناح ادامه داد: اگر بخواهم به طور خلاصه به فعالیت های یک ساله که بعنوان وظیفه انجام شده، اشاره ای کنم، باید اول به این سوال شهروندان پاسخ دهم که آیا در فعالیت های شورا و شهرداری جناح، اعتبارات دولتی هم جذب می شود یا اتکا صرفا به کمک های خیرین است؟ در این مورد به چند مثال اشاره می کنم. مثلا در پل ورودی جناح که بر دره ایلو احداث شد، برآورد هزینه 900 میلیون بود که 700 میلیون از اعتبار آن از محل مالیات بر ارزش افزوده جذب شد که از این مقدار 400 میلیون درپل و مابقی در بقیه پروژه های شهری مورد استفاده قرارگرفت. البته در بحث پل مساعدت پیمانکار نیز موثر بود که بدون در نظر گرفتن زمان پرداخت، پل را در کمتر از زمان 3 ماهه تعیین شده، به مردم تحویل داد. در واقع با 400 میلیون تومان این پروژه شروع شده و به اتمام رسید و مابقی هزینه ها به مرور درحال پرداخت است. در مثالی دیگر، بلوار امام خمینی که بودجه ی آسفالت یک باند آن با مساحت حدود 23 هزار مترمربع از راهداری استان اخذ شد. چراغ های معابر و پایه های روشنایی توسط خیر گرامی حاج منصور عباسی خریداری شد درعین حال با مساعدت توزیع برق و به خصوص اداره برق جناح، هزینه ی فنداسیون، کابل و دستمزد که مبلغی درحدود 150 میلیون تومان بود از جانب این مجموعه اختصاص یافت. کابل های مخابراتی که در مسیر پروژه های شهر قرارداشت، با همکاری مجدانه مخابرات جناح و با مساعدت شورا ساماندهی شدند. در پروژه بلوار آدینه که شهروندان شاهد کیفیت و سرعت کار آن بودند، آسفالت از محل مساعدت سازمان شهرداری ها و همچنین روشنایی با مشارکت خیر و اداره برق تامین شد. از طرف دیگر شهرداری جناح با پیگیری های بسیار از طریق اداره راه و شهرسازی، موفق شدیم با حمایت استانداری این زمین را به شهرداری جناح اختصاص دهیم که ارزش ریالی این بیش از 100 قطعه زمین، بالغ بر 7 میلیارد تومان است و این بعنوان سرمایه شهرداری و شهروندان جناح در دسترس قرار دارد. به طور کلی می توانیم اعلام کنیم که در تمامی زمینه ها که در شهر جناح شاهد مشارکت خیر بوده اییم، از اعتبارات دولتی نیز استفاده شده است.
 
محمد عقیل مدنی افزود: از دیگر پروژه های سطح شهر می توان به احیاء آبراه قدیمی بست، احیاء و ساماندهی آب انبار های قدیمی، نصب چراغ های راهنمایی و رانندگی در چهارراه بهزیستی که نقش به سزایی در نظم و سلامتی عابرین دارد، کاشت درخت با عددی بالغ بر 1800 درخت کنار و نارنج و همچنین بازسازی بالغ بر 10 کیلومتر از شبکه آب شهر جناح اشاره کرد که البته در مورد شبکه آب قسمت های باقی مانده را سعی داریم در سریع ترین زمان ممکن به اتمام برسانیم.
 
رئیس شورای شهر جناح در ادامه با اشاره به موضوع پراهمیت واگذاری زمین و مسکن به جوانان، گفت:  بیشتر از هر موضوعی در طول دوره مسئولیت، این موضوع را پیگیری کرده اییم ولی باورکنید اگر الان هم می توانستیم این کار را انجام می دادیم. اما بنابر پیچیدگی های این کار، مجبوریم با دقت و وسواس پیگیری کنیم. چون درحال حاضر آنچنان زمینی در محدوده شهر وجود ندارد و باید زمین جدیدی الحاق شود که این امر به تایید کمیسیون های استانداری و همچنین شورایعالی شهرسازی نیازمندیم. اما پیگیری ها آن قدر فراگیر بوده که از وزارتخانه برای اداره کل راه و شهرسازی دستور آمده و تاکید کرده اند موضوع زمین های جناح باید حل و فصل شود و قطعا این اتفاق خواهد افتاد. البته هدف مجموعه مدیریت شهری این است که در این پروژه زمین مدنظر نباشد، بلکه تامین مسکن انجام شود. به این نحو که هزینه ی بسیار ناچیزی جهت زمین اخذ شده و درکنار آن بانک به میدان بیاید و با پرداخت یک وام کم بهره، کار ساخت و ساز شروع شود که این امر در کنا صاحبخانه شدن مردم، به رونق اشتغال نیز کمک بسزائی خواهد کرد.
نایب رئیس شورای استان هرمزگان ادامه داد: سفر سال 96 استاندار محترم هرمزگان جهت افتتاح بلوار حاج منصور عباسی و اهتمام و حضور پررنگ شهروندان و همچنین سخنان و مذاکرات نمایندگان آنها، تاثیر پررنگی در پیشبرد امور مردم و پروژه ها و برنامه های آینده ایفا کرد. در همان سفر آقای دکتر همتی از مسیر راه خور به سمت شیبکوه و بندرچارک رفتند و در این بازدید دو موضوع بسیار مهم انتقال آب به جناح و بستک و همچنین راه خور جناح مطرح شد که تصمیمات مهمی نیز در آن سفر اتخاذشد. مثلا تاکنون 8 کیلومتر لوله گذاری طرح جهت اتصال شبکه آب جناح و شهرستان بستک به طرح آب محرم و سپس آبشیرین کن و آب دریا، انجام شده است. این اتفاق یعنی جناح از دو سو به منبع آب مطمئن متصل خواهد شد، هم آب لاورمیستان و هم آب خط محرم و این یعنی ضریب اطمینان بسیار بالا. در همین سفر اتفاق بسیار مهم دیگری که افتاد این بود که استاندار تاکید داشتند که این راه باید به راه اصلی تغییر یابد. یعنی عرض راه افزایش یافته و قوس ها و... اصلاح شود و درحال حاضر نیز پس از سفر ریاست محترم جمهور به بندرلنگه، این امر تسهیل شده است. در این سفر بنده به عنوان نماینده شما و نماینده شهرستان بستک در شورای استان، از طرف این شورا سه خواسته را مطرح کرد ازجمله اختصاص اعتبار برای انتقال آب، اختصاص اعتبار برای راه خور و طرح مسکن جوانان. حالا پیمانکار برای 30 میلیارد تومان قرارداد بسته است و باید 9 کیلومتر از جناح به سمت چارک که کار شده را اصلاح کند و عرض جاده به 11 متر افزایش یابد و 9 کیلومتر نیز از مراغ تا کافه درحال کار هستند. درموضوع راه خور باید از همه ی کسانی که زحمت کشیده اند ازجمله هیات امنا و خیرین، تقدیر و تشکر کنم.
 
محمد عقیل مدنی ادامه داد: در طول دوره مسئولیت همیشه دغدغه این راه مهم را داشته اییم. در مقطعی در سه سال پیش ما سفرهایی به تهران داشتیم و از طرفی مدیر شرکت پیمانکاری انتقال گاز را برای بازدید به جناح دعوت کردیم و از محل پروژه بازدید داشتیم و قول مساعدت دادند تا به محض آغاز مجدد طرح لوله گذاری، برای احداث راه مشارکت فعال داشته باشند و این قول را شاهدیم که عملی کرده اند. درکل امیدواریم بالاخره این پرژه مهم به سرانجام برسد.
 
رئیس شورای شهر جناح در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برنامه های پیش روی مجموعه مدیریت شهری، گفت: لازم است اشاره کنم که برنامه ما برای آینده چیست؟ ما در اولین قدم از استاندار محترم جهت افتتاح جدید ترین پروژه ها از جمله بلوار های امام خمینی (ره) و آدینه، دعوت کرده اییم و ان شاءالله در این سفر افتتاح ها بهانه ای خواهد بود برای کارهای مهم تر و بزرگ تر. هدف این است که مثلا بحث مسکن جوانان را در این سفر نهایی کنیم. برنامه دیگر استقرار ادارات در مرکز بخش جناح است که برای این امر شورای شهر جناح طرحی را آماده نموده و نقشه ای طراحی شده تا ادارات به صورت متمرکز در یک جا مستقر باشند که قطعا آبرومندتر و برای مردم موجب آسایش خواهد بود. برنامه بعدی اصلاح و بهسازی و حتی الامکان تعریض خیابان ها و کوچه های داخلی شهر جناح است که بعضا بسیار مشکل دارند. و یا طرح مهمی که داریم و نیاز به مشارکت و همکاری بالای شهروندان وجود دارد، طرح اتصال راه خور به انتهای بلوار فاروق می باشد. همچنین بحث احداث پارک حاشیه بلوار فاروق که یک پارک زیبای طولی احداث خواهد شد. یا درمورد خیابان پلی باید خدمت شهروندان عزیز عرض کنم که طرحی در حال نهایی شدن است که درصورت اجرا، این خیابان به نگینی در جناح و منطقه تبدیل خواهد شد. درمورد مخابرات، تلفن و اینترنت پرسرعت شورا دغدغه جدی دارد و با مخابرات نیز رایزنی های لازم صورت گرفته تا اینترنت پرسرعت با هزینه ی کم و با اتصال به فیبر نوری، به خانه های مردم بیاید. تمامی این برنامه ها به مشارکت و اهتمام همه ی مردم و تلاش و پشتکار شورا و شهرداری نیاز دارد.
 
رئیس شورای شهر جناح در بخش پایانی سخنان خود گفت: حالا باید از خودمان بپرسیم این کارهایی که نام بردم و برای آینده نیز برنامه هایی را ذکر کردم، آیا شورا و شهرداری انجام داده اند؟ نه! این فعالیت ها را شهروندان با انتخاب و حمایت خود انجام داده اند ولاغیر. مردم هستند که بواسطه ی انتخابشان باید کارنامه درخشانی داشته باشند و ما وظیفه داریم این امر را محقق کنیم و بابت کارهای انجام نشده از مردم عذرخواهی کنیم. بعضی وقتها که احساس خستگی به ما دست می دهد، به خودمان نهیب می زنیم که مگر حمایت مردم را فراموش کرده اییم؟ "شیخ سعدی علیه الرحمه در نثری می فرماید: وقتی  به جهل جوانی بانگ بر مادر زدم، دل آزرده به کنجی نشست و گریان همی گفت: مگر خوردی، فراموش کردی که درشتی می کنی؟!" مگر شورا حمایت مردم را فراموش کرده که خسته بشود؟ با توجه به حمایت مردمی، شورا حق خسته شدن ندارد و این توقع به حقی از جانب شهروندان خواهد بود.
 
مدنی با تاکید بر برنامه شورا و شهرداری برای توجه به امر جذب سرمایه گذار و همچنین رونق کسب و کار در شهر، گفت: امروز به همه ی مردم و به کسانی که اهداف اقتصادی دارند این نوید را می دهم که سرمایه گذاری در جناح ثمر بخش است، منفعت دارد، به قول معروف جناح در حال حاضر توی بورس است و با توجه به زیرساخت هایی نظیر بلوار بوجود آمده و توجه گردشگران به شهر جلب شده است، سرمایه گذار با ورود به شهر ضرر نخواهد کرد.

چاپ این بخش

  وعده 1 ماهه، عمل 1 هفته ای / گزارش تصویری-خبری از روند بازسازی کامل بلوار آدینه جناح
ارسال‌شده توسط: بلوار آدینه - ۲۷ام اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۲۰ - انجمن: تریبون شهر و بخش جناح - پاسخ‌ها (1)

به گزارش جناح آنلاین به همت حاج منصور عباسی و با همکاری و تلاش های مجموعه شهرداری و شورای شهر جناح، پروژه بلوار آدینه جناح با ثبت یک رکورد زمانی به پایان رسید.


در این پروژه همکاری شبانه روزی مجموعه عمرانی حاج منصور عباسی و شهرداری جناح موجب شد با وجود برنامه زمان بندی و وعده ی شهردار مبنی بر اتمام یک ماهه این پروژه، در مجموع تنها با گذشت یک هفته کار به اتمام برسد.


شهردار جناح در گفتگو با جناح آنلاین در مورد ویژگی های این پروژه گفت: به همت خیر گرانقدر حاج منصور عباسی و با همکاری مجموعه شورا و شهرداری جناح، این بلوار در بهترین کیفیت در مدت زمان هفت روز کاری به طول 400 و عرض 24 متر شامل دو باند رفت و برگشت 8.5 متری و همچنین رفیوژ وسط 2 متری و پیاده رو 4 متری با سنگ جدول گرانیت و چراغ های روشنایی منحصربفرد اجرا شده است.

در ادامه گزارش تصویری کامل این پروژه را می توانید ببینید:

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_20_07.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_20_16.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_21_24.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_18_at_13_12_31.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_18_at_13_12_01.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_18_at_13_11_51.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_18_at_13_06_29.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_10_27.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_50.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_52_1_.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_53.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_52_2_.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_54.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_27_36_2_.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_27_02.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_12_30.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_58.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_57.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_27_30.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_27_35.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_27_33_1_.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_57_1_.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_57_2_.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_56_1_.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_54_1_.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_48.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_46.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_16.jpeg]


[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_43.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_44.jpeg]

[عکس: WhatsApp_Image_2019_03_17_at_21_26_30.jpeg]

چاپ این بخش

  صف طویل گردشگران برای معماری وغذای جنوبی ایران در دوبی!
ارسال‌شده توسط: جناح آنلاین - ۷ام بهمن ۱۳۹۷، ۲۳:۰۱ - انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک - بدون‌پاسخ

صف طویل گردشگران برای معماری وغذای جنوبی ایران در دوبی!

این روزها به مناسب برگزاری جام ملتهای آسیا،بسیاری ازفعالان رسانه ای و اجتماعی کشورمان ازجمله مسترتیستر به این کشور سفر کرده اند ودرکنار تماشای فوتبال، به بازدید از جاذبه های تفریحی و گردشگری آن می پردازند.

[عکس: mrtaster-dubai-ghazaye-khodmooni-97-11.jpg]

اما نکته ی جالب در این‌میان این است که اغلب مکان های گردشگری بالاخص در بخش های معماری و غذاها و آداب و رسوم محلی امارات،برای مردمان جنوب کشورما آشناست.گویی کسی دارد از معماری و اداب و رسوم و غذاهای محلی هرمزگان و بوشهر و جنوب فارس و...حرف می زند! معماری بومی نشان داده میشود که هنوز در خانه های کوچک و کوچه وخیابانهای خودمان قابل رویت است! غذاهایی نمایش داده می شوند که هر روز بر سفره مردم ما  خودنمایی می کند! حتی نام غذاها با اسامی رایج در هرمزگان تفاوتی ندارد!

اخیرا اعلام شد امارات در سال ۲۰۱۸ درآمدهای چندمیلیارددلاری از محل جذب گردشگر داشته است.اماچرا در خواستگاه این جاذبه هاواستعدادها، پیشرفت حداقلی در زمینه جذب گردشگر و تثبیت برند های گردشگری و معرفی مناسب میراث فرهنگی، حاصل نشده است؟

چاپ این بخش

  آخرین خبرهای شهرداری جناح از تکمیل عملیات اتصال دو بلوار ورودی جناح تا گلزار مطهر شهدای غواص
ارسال‌شده توسط: اتصال بلوار - ۱۰ام دى ۱۳۹۷، ۱۱:۴۴ - انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک - بدون‌پاسخ

مهندس محمد جلالی شهردار جناح در گفتگو با خبرنگاران آخرین وضعیت پروژه های شهری جناح را تشریح کرد

[عکس: WhatsApp_Image_2018_12_31_at_10_20_14.jpeg]

به گزارش جناح آنلاین شهردار جناح در این گفتگو توضیحاتی پیرامون چهار پروژه عملیات اجرایی اتصال بلوار امام خمینی(ره)به بلوار حاج منصورعباسی، اجرای روشنایی بلوار امام خمینی (ره)، تکمیل پل بزرگ بلوار امام خمینی ( ره ) و احداث و تکمیل گلزار مطهر شهدای شهرجناح ارائه کرد.


عملیات اجرایی اتصال بلوار امام خمینی(ره)به بلوار حاج منصورعباسی

• شهردار جناح گفت: عملیات اجرایی اتصال بلوارحاج منصورعباسی به بلوارامام خمینی(ره)درحال انجام است. درمحل اتصال بلوارحاج منصور عباسی و امام خمینی(ره)به دلیل وجود مزار مطهرشهدای گمنام شهر و ورودی به مناطق مسکونی شهر و همچنین جداسازی اتصال بلوارهای امام خمینی(ره) و حاج منصور عباسی طراحی آن انجام و اجرا گردیده در محل اتصال 720 متر طول کابل برق فشار قوی با حفاری به طول 800متر و عمق یک مترو۸۰سانتی متر به صورت زمینی انجام شد و عملیات نصب شبکه برق زمینی نیز صورت گرفت.
• جلالی ادامه داد: عملیات اجرایی فوق در یک روز کاری انجام شد که می توان به لحاظ کیفیت در اجرا نمودن که جز کارهای شاخص انجام شده به لحاظ اجرا در مدت زمان کوتاه با دقت،کیفیت و سرعت می باشد. عملیات اجرای برق زمینی به دلیل عبورشبکه برق فشارقوی ازبالای محل اتصال بلوارحاج منصورعباسی وبلوارامام خمینی(ره) که در آینده مقررهست درطرفین زیباسازی ومنظرسازی واحداث المانهای شهری درارتفاع صورت گیرد مزاحمت ایجادمی کرد.


اجرای روشنایی بلوار امام خمینی (ره)

• مهندس جلالی در ادامه با اشاره به نوسازی کاملبلوار امام خمینی (ره) شهر جناح گفت: این بلوار کهبخشی از محور مهم شریانی و و حیاتی شهرستان بستک به منطقه فرمرزان، شهرستان بستک ، عسلویه در استان بوشهر ، لامرد در استان فارس و پارسیان در حال حاضر ودرآینده ای نزدیک  محور مهم اتصالات از جاده خور به شهرستان بندرلنگه می باشد و عملیات اجرایی آن به اتمام رسیده است به همت حاج منصور عباسی روشن گردید.
• شهردار جناح افزود: پایه های روشنایی بلوار امام خمینی (ره) شهر جناح که بر اساس طراحی منحصر بفرد و خاصی انجام شده است و جز المان های خاص و منحصر بفرد در استان و حتی کشور می باشد که بطور کامل نصب گردید و این محور از روشنایی با پایه های منحصر بفردوزیبایی برخوردار شد. پایه های روشنایی  نصب شده در بلوار امام خمینی (ره) شهر جناح در تکمیل زیبایی این محور اهمیت بسزا و خاصی دارد.

تکمیل پل بزرگ بلوار امام خمینی ( ره )

• شهردار جناح با اشاره به تکمیل پل بزرگ ورودی شهر طبق برنامه زمان بندی افزود: پل بزرگ بلوار امام خمینی (ره) شهرجناح به مشخصات طول 27 متر،عرض 18 متر و ارتفاع 5 متر در مدت زمان 60 روز مفید کاری به اتمام رسید درطرفین پل نیز آخرین مراحل تحکیم بستر نیز انجام شده است.
• جلالی ادامه داد: اجرای عملیات احداث پل مذکور با رعایت کلیه جوانب و اصوص فنی و مهندسی صورت گرفت.به دلیل عرض 6 متری کم اتصالی بلوارهای 30 متری امام خمینی(ره) و حاج منصور عباسی که حادثه ساز بود و لزوم هدایت ترافیکی مناسب و سهولت در رفت و آمد و عبور و مرور تصمیم به تعریض پل گرفته شد.درمدت زمانی که اعلام شده بودعملیات عمرانی به اتمام رسید. درحال حاضرنیز عملیات جدول گذاری برای اتصال دو بلوار امام خمینی(ره)وحاج منصورعباسی در حال انجام است که بزودی آسفالت آن نیز انجام خواهدشد.


احداث و تکمیل گلزارشهدای مطهرشهرجناح

• مهندس جلالی در پایان به پروژه احداث گلزار مطهر شهدای گمنام در شهر جناح اشاره کرد و گفت:مزارمطهرگلزارشهدای گمنام شهرجناح که بصورت ناقص طراحی و نیمه تمام باقی مانده بود،براساس المان های سنتی و بومی و بهره گیری از معماری ایرانی واسلامی منطقه طراحی مجدد انجام شد و به همت و مساعدت حاج منصور عباسی خیر بزرگوارو نیک اندیش و بزرگ مرد شهر جناح اجرای عملیات تکمیل مزار و محوطه آن شروع شده است . طراحی محوطه به گونه ای انجام شده است که فضای سبز مناسب ،مسیرعبورومرور نیز در آن مشخص شده است . با بهره گیری از معماری سنتی گلزار مطهر شهرجناح به نماد و المان مهم شهری تبدیل خواهد شد. مجموعه مدیریت شهری از اهتمام حاج منصور عباسی در تکمیل گلزار شهدای شهر جناح تقدیر و تشکر نمودند.

چاپ این بخش

  هشدار سازمان بیمه سلامت در مورد احتمال سواستفاده سودجویان از افراد تحت پوشش این بیمه
ارسال‌شده توسط: بیمه سلامت - ۱ام دى ۱۳۹۷، ۲۰:۵۹ - انجمن: تریبون شهر و بخش جناح - بدون‌پاسخ

سردبیران محترم روزنامه ها
با سلام و تحیت؛ 
ضمن  تشکر از همراهی مستمر شما و مجموعه تحت امر با سیاست های کلان حوزه سلامت، به استحضار می‌رساند حسب اخبار و شکایات متعدد واصله، اخیراً افراد و شرکت‌های سودجو با سوء‌استفاده از نام و عنوان این سازمان اقدام به کلاهبرداری از مردم با وعده‌ ارائه بیمه تکمیلی، پرداخت هزینه‌های درمانی و ... و اخذ وجوهی به این عناوین نموده وبعضاً افراد را تهدید به ابطال دفترچه‌های بیمه درصورت عدم همراهی با خواسته‌های غیرقانونی و مجرمانه آنان نموده‌اند. بدین‌وسیله موکداً اعلام می‌گردد افراد و شرکت‌های موصوف به‌هیچ نحوی از انحاء وابستگی و ارتباطی با این سازمان نداشته و سازمان بیمه سلامت ایران به‌منظور مراقبت و صیانت از حقوق و منافع بیمه‌شدگان محترم خود، تمامی موارد گزارش‌شده درخصوص جرائم و تخلفات سودجویان را تا حصول نتیجه قطعی و مجازات مجرمین در مراجع ذی‌صلاح قانونی پیگیری خواهد نمود. لذا خواهشمند است دستور اطلاع رسانی و  آگاه سازی مردم و بالاخص بیمه‌شدگان محترم سازمان را به انحاء مختلف صادر فرمائید تا ضمن عدم‌توجه هموطنان گرامی به اظهارات و وعده‌های متقلبانه سودجویان و کلاهبرداران، به محض اطلاع از فعالیت‌های نامبردگان، موضوع را جهت پیگیری به سامانه ارتباطی 1666 رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مردمی سازمان بیمه سلامت منعکس نمایند.

• به اطلاع هموطنان گرامی می رساند شرکتهایی که با نام "سازمان بیمه سلامت" و ادعای ارائه بیمه تکمیلی، بیمه های کارت هوشمند، پرداخت های هزینه های درمانی و ... با آنها تماس می گیرند سودجو، کلاهبردار و غیر قابل اعتماد می باشند.
• هموطنان گرامی در صورت مواجه با شرکتهای کلاهبرداری که با نام "سازمان بیمه سلامت" و ادعای ارائه بیمه تکمیلی، بیمه های کارت هوشمند، پرداخت های هزینه های درمانی و ... با آنها تماس می گیرند؛ می توانند جهت برخورد عاجل، مراتب را با سامانه 1666 در میان بگذارند.


                                                                مدیر کل بیمه سلامت استان دکتر علیزاده

چاپ این بخش

  درگفتگو با رئیس اداره بیمه سلامت بستک اعلام شد؛ 82 درصد مردم شهرستان بستک تحت پوشش بیمه سلامت هستند
ارسال‌شده توسط: بیمه سلامت - ۳۰ام مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۶ - انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک - بدون‌پاسخ

به گزارش جناح آنلاین فولادچنگ رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان بستک درحاشیه دیدار با فرماندار شهرستان بستک که به مناسبت هفته بیمه سلامت و سالروز تصویب بیمه همگانی صورت گرفت؛ ضمن گرامیداشت این مناسبت در گفتگویی با جناح آنلاین به تشریح آخرین آمارها و عملکرد حوزه مدیریت خود پرداخت.

[عکس: WhatsApp_Image_2018_10_22_at_11_39_48.jpeg]

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان بستک در آغاز این گفتگو با اشاره به آخرین آمار بیمه شدگان گفت: سازمان بیمه سلامت بزرگترین متولی بیمه درمانی در کشور می باشد که در این شهرستان از کل جمعیت شهرستان نزدیک به ۶۶۰۰۰ نفر یعنی حدود ۸۲ درصد تحت پوشش بیمه درمانی این سازمان قرار دارند و از این تعداد نزدیک به ۶۲۰۰۰ نفر بیمه شده  روستایی این شهرستان می توانند از خدمات درمانی در ۱۵ مرکز روستایی و ۲ مرکز شهری در بستک و جناح بهره مند گردند.فولادچنگ افزود: سایر صندوق های این سازمان عبارتند از: 1-کارکنان دولت(بیمه کارمندان رسمی شاغل و بازنشسته) 2-سایر اقشار(افراد تحت پوشش بهزیستی,بنیاد شهید,جانبازان و طلاب) 3-ایرانیان 4-همگانی سلامت و تمام این بیمه شدگان میتوانند با مراجعه به مراکز درمانی دولتی طرف قرارداد از خدمات درمانی بیمه ای این سازمان بهره مند شوند


رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان بستک ادامه داد: ۴ دفتر پیشخوان نیز در سطح شهرستان جهت صدور , تمدید و تعویض دفترچه بیمه سلامت با این اداره قرارداد دارند که بیمه شدگان می توانند در صورت نداشتن هم پوشانی با سایر سازمان های بیمه گر و کامل بودن مدارک در کمترین زمان ممکن از خدمات این دفاتر استفاده کنند.


محمد فولادچنگ با اشاره به فرارسیدن هفته بیمه سلامت گفت: عناوین روز شمار  برنامه های هفته بیمه سلامت عبارت است از توانمند سازی و ترویج فرهنگ عمومی، الکترونیکی شدن دفترچه های بیمه، سطح بندی خدمات و نظام ارجاع، پوشش بیمه همگانی و حفاظت مالی از بیمه شدگان، حقوق شهروندی و مشتری مداری، تجمیع منابع و خرید راهبردی و مشارکت اجتماعی و شرکای کاری

فولادچنگ در پایان تصریح کرد: مهمترین دغدغه این اداره ناآگاهی مردم و بویژه روستائیان از خدمات بیمه سلامت و نحوه استفاده از دفترچه بیمه روستایی هست که در این خصوص اطلاع رسانی و سیاست گذاری برای افزایش توانمند سازی  و آگاهی بخشی به این عزیزان با استفاده از تمامی ظرفیت ها در دستور کار است.

چاپ این بخش

  در ایام یک سالگی شورای پنجم شهر جناح صورت می گیرد، آغاز و تکمیل پروژه های بزرگ عمرانی و زیرساختی
ارسال‌شده توسط: مصاحبه مدنی - ۱ام مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۷ - انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک - بدون‌پاسخ

از احداث پل اتصال بلوار منصور عباسی و امام خمینی تا تکمیل باند شمالی بلوار امام خمینی و نصب پايه هاي روشنایی منحصر بفرد خریداری شده توسط حاج منصور عباسی

جناح آنلاین: محمد عقیل مدنی رئیس شورای اسلامی شهر جناح در گفتگو با جناح آنلاین ضمن برشمردن آخرین برنامه های شورای شهر برای پیشبرد امور مردم، از طرح هایی همچون تامین زمین برای مسکن جوانان، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، اجرای آسفالت کوچه و معابر، راه خور، احداث و تجهیز پارک ها و... نام برد و تصریح کرد: این برنامه ها در کنار بسیاری برنامه های کوچک و بزرگ دیگر توسط مجموعه شورا و شهرداری جناح و با حمایت خیر ارجمند حاج منصور عباسی در حال پیگیری است که بعضی از آنها به نتیجه رسیده و بعضا منتظر حصول نتایج نهایی هستند که پرداختن به همه ی آنها در این فرصت اندک ممکن نیست.


[عکس: WhatsApp_Image_2018_09_23_at_09_23_37.jpeg]

نائب رئیس شورای شورای اسلامی استان ادامه داد: در حال حاضر مهم ترین و اولویت دارترین طرح مجموعه مدیریت شهری تکمیل مراحل نوسازی بلوار امام خمینی (ره) در سه بخش احداث و تعریض پل، اجرای روکش کامل باند شمالی و نصب پايه های روشنایی زیبا و منحصر بفرد می باشد 

مدنی تصریح کرد: در حال حاضر از باند جنوبی بلوار امام خميني به صورت رفت و برگشت استفاده می شود و خطرات زیادی را بوجود آورده است فلذا اولویت ما تکمیل باند شمالی خواهد بود و این امر علی رغم افزایش قیمت قیر و هزینه های اجرای آسفالت، برای شهرداری یک ضرورت است و با تهمیدات اتخاذ شده مقرر شده است از روز یکشنبه 1 مهرماه عملیات اجرای باند شمالی این بلوار از محدوده فرماندهی انتظامی تا پمپ بنزین جناح با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد ریال معادل 800 میلیون تومان آغاز شود و حداکثر ظرف یک هفته به اتمام برسد.

 محمدعقیل مدنی در ادامه به جزئیات احداث و تعریض پل (دره ایلو - روبروی فرماندهی انتظامی) که موجب اتصال دو بلوار منصور عباسی و امام خمینی خواهد شد پرداخت و گفت: با توجه به عرض کم این پل نسبت به بلوار امام خمینی (ره) و بلوار منصور عباسی و خطرات احتمالی که برای وسایل نقلیه عبوری از این مسیر وجود داشت، ضروری بود که در این مورد اقدامی عاجل صورت گیرد و در این راستا از ابتدای سال جاری پیگیری های زیادی جهت تامین اعتبار برای تعریض پل انجام شد که با مساعدت ها و حسن نظر جناب آقای مهندس مدرس معاونت محترم عمرانی استانداری و جناب آقای مریدی مدیرکل محترم امور مالیاتی استان، بخشی از اعتبار موردنظر برای تعریض پل تامین شد و پس از آن مناقصه برگزار و پیمانکار نیز مشخص شدو طبق توافق و قرارداد، به یاری خدا عملیات اجرایی پل حداکثر از 10 مهرماه شروع شود.

رئیس شورای شهر جناح ادامه داد: هزینه برآورد شده برای احداث این پل 9 میلیارد و 300 میلیون ریال معادل 930 میلیون تومان است که شورا و شهرداری تاکید کرده اند که زمان اتمام این پل نباید طولانی شود و با رعایت استانداردهای روز ساخته شود و در این مورد مذاکراتی صورت گرفت و تعیین شد که زمان ساخت پل حداکثر سه ماه از زمان آغاز عملیات باشد.

[عکس: WhatsApp_Image_2018_09_23_at_09_23_36.jpeg]

محمد عقیل مدنی در پایان با اشاره به مراحل ساخت و به ویژه موضوع روشنایی این بلوار گفت: باید از حاج منصور عباسی درمورد خرید پایه هاي روشنايي و همچنین بخش های مختلف زیرسازی و خريد سنگ جدول هاي گرانيت تشکر ویژه نمایم چراکه ایشان در همه زمینه ها مشارکت دارند و درمورد روشنایی نیز بصورت ویژه با همت ایشان پایه های روشنایی زیبا و منحصر بفردی خریداری شده و طبق توافق و قرارداد مقرر است تا 15 مهرماه این تجهیزات توسط شرکت طرف قرارداد تحویل شود و پس از آن نسبت به نصب پایه ها اقدام خواهد شد. گفتنی است درحال حاضر کار نصب فنداسیونپایه ها درحال انجام است

چاپ این بخش

  نتایج نهایی کنکور سراسری 97 اعلام شد / اسامی پذیرفته شدگان شهرستان بستک
ارسال‌شده توسط: vahid - ۲۰ام شهریور ۱۳۹۷، ۱۱:۴۳ - انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک - پاسخ‌ها (1)

جناح آنلاین؛ نتایج نهایی کنکور سراسری سال 97 و نتایج دکترا، تخصص و کارشناسی ارشد.

جناح آنلاین به تمامی پذیرفته شدگان در دانشگاهها تبریک عرض می نماید.


برای دسترسی به نتایج اولیه به تاپیک "نتایج اولیه کنکور سراسری 97 اعلام شد / اسامی رتبه های زیر 10 هزار شهرستان بستک" مراجعه کنید.تحصیلات تکمیلی
دکترا و تخصص
هدی مربوطی (از جناح)               پزشکی - تخصص مغز و اعصاب                  دانشگاه علوم پزشکی شیراز
محمدامین خواجوی (از تدرویه)      پزشکی - تخصص اطفال                           دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
یوسف دوزندگان (از هرنگ)           ویروس شناسی پزشکی                          دانشگاه علوم پزشکی تهران
محمد هرنگ زا (از کوخرد)            روانشناسی                                           دانشگاه محقق اردبیلی - اردبیل
عبدالله رحیمی (از گریند)             مهندسی کامپیوتر - نرم افزار                      دانشگاه شهیدباهنر کرمان

کارشناسی ارشد
ایوب پایمزد (از هرنگ)                 مهندسی برق - الکترونیک                                 دانشگاه صنعتی شریف تهران
عبدالعزیز ملاحی (از خلوص)        مهندسی برق - سیستم های قدرت                     دانشگاه شهیدباهنر کرمان
خالد فقیه (از جناح)                    مهندسی برق-مدارهای مجتمع الکترونیک              دانشگاه سمنان
سمانه رحیمی (از جناح)             مهندسی برق - سیستم های الکترونیک دیجیتال    دانشگاه هرمزگان
عرفان کارگر (از بستک)               مهندسی برق - کنترل                                       دانشگاه هرمزگان
محمدسعید دستپاک (از جناح)     مدیریت امور شهری                                           دانشگاه تهران (دوره مجازی)
فهد پورفضل (از گزه فرامرزان)       مهندسی عمران - مدیریت ساخت                       دانشگاه حکیم سبزواری - سبزوار
مریم شبانی (از جناح)                مدیریت صنعتی - تحقیق در عملیات                      دانشگاه مازندران
احمد احمدیان (از جناح)              مدیریت صنعتی                                                دانشگاه هرمزگان
مسعود رنگ وبوی (از چاله)         مدیریت صنعتی - تحقیق در عملیات                      دانشگاه هرمزگان
شعیب ابتهاج (از جناح)               حسابداری صنعتی                                           دانشگاه شهیدباهنر کرمان
امید احمدی (از کنارسیاه)           ریاضی - هندسه توپولوژی                                  دانشگاه هرمزگان
سوده پریدار (از کمشک)             علوم و مهندسی آبخیزداری                                دانشگاه هرمزگان
محمود خرمین (از گزه)                علوم زمین - رسوب شناسی                              دانشگاه هرمزگان
کارشناسی - آزمون سراسری
ریاضی
شهر و بخش جناح:
مینا دوزنده (از جناح)                    مهندسی معماری         دانشگاه خلیج فارس بوشهر
مسعود خورشیدی (از جناح)          مهندسی عمران           دانشگاه هرمزگان
ابراهیم یعقوبی (از جناح)              مهندسی عمران           دانشگاه هرمزگان
سعید بویه (از هنگویه)                 مهندسی شیمی          دانشگاه هرمزگان
محمد لطیفی (از کمشک)            مهندسی برق               دانشگاه بجنورد
محمد رحیمی (از کمشک)            مهندسی برق              دانشگاه اسفراین
عبدالله صدیق (از کهتویه)              مهندسی صنایع            دانشگاه سیستان و بلوچستان
عارف خاوران(از چاله فرامرزان)        مهندسی صنایع           دانشگاه صنعتی بیرجند
میترا عبدلی (از کنارسیاه)             مهندسی شیمی         دانشگاه هرمزگان
زلیخا خرم روز (از جناح)                 ریاضیات و کاربردها         دانشگاه شیراز
زینب افسا (از جناح)                     ریاضیات و کاربردها        دانشگاه شیراز
علیرضا رئیسی (از کمشک)           مهندسی مواد و متالوژی دانشگاه یاسوج
محمد مربوطی (از جناح)               مهندسی صنایع           مرکز آموزش عالی لار
سمیرا صاحبی (از جناح)                ریاضیات و کاربردها        دانشگاه جهرم

شهر و بخش مرکزی (بستک):
امیر عبدالله احمدی (از ...)            مهندسی شیمی          دانشگاه صنعتی شریف تهران
مریم شیروانی (از بستک)             مهندسی معماری         دانشگاه شیراز
عبدالرحیم خطیب زاده (از بستک)   مهندسی عمران           دانشگاه شیراز
آرش شکرانیان (از بستک)             مهندسی برق             دانشگاه شیراز
حسین بزن (از کوهیج)                مهندسی عمران           دانشگاه هرمزگان
سیداسحاق هاشمی (از بستک)   مهندسی شیمی         دانشگاه هرمزگان
مجتبی رفیعی (از کوهیج)             مهندسی شیمی         دانشگاه سیستان و بلوچستان
مریم فرامرزی (از کوهیج)              آمار و کاربردها              دانشگاه سیستان و بلوچستان

شهر و بخش کوخرد هرنگ:
عرفان براکوه (از هرنگ)               مهندسی برق               دانشگاه شیراز
محمد رفیعی (از هرنگ)              مهندسی برق               دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران
عبدالله حاجیانی (از کوخرد)          مهندسی شیمی          دانشگاه سیستان و بلوچستان
منصور جوانی (از هرنگ)              مهندسی عمران           دانشگاه جیرفت
محمدامین نیکونژاد (از هرنگ)       مهندسی کامپیوتر         دانشگاه ولایت - ایرانشهر
مریم برکم (از کوخرد)                  ریاضیات و کاربردها         دانشگاه شهیدباهنر کرمان
عبدالرحمن بشویی (از تخت گرو)  مهندسی عمران            دانشگاه چابهار
فاطمه برنجی (از کوخرد)             فیزیک                          دانشگاه جهرم
فاطمه گل احمدنیا (از کوخرد)       ریاضیات و کاربردها          دانشگاه یاسوج

شهرستانهای دیگر:

تجربی
شهر و بخش جناح:
سلمان تموک (از جناح)                   پزشکی                   دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
خالد محمودپور (از هنگویه)               پزشکی                   دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
سروش شیخی (از جناح)                کاردرمانی                 دانشگاه علوم پزشکی همدان
سحر احمدی (از جناح)                   پرستاری                   دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
مریم فعله زاد (از جناح)                   پرستاری                  دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
مینا پیروزه (از جناح)                      گردشگری                دانشگاه شیراز
نسترن زمانیان (از کمشک)             مهندسی بهداشت محیط   دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
فاطمه رنجبر (از جناح)                    شیمی                     دانشگاه هرمزگان
فاطمه حبیب پور (از کمشک)           بیولوژی و کنترل ناقل... دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
فوزیه تارنگ (از کمشک)                 زمین شناسی            دانشگاه هرمزگان

شهر و بخش مرکزی (بستک):
عبدالرحمن فربودی (از بستقلات)      پزشکی                   دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
سیدعلی افتد (از دهتل)                 داروسازی                دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ماریه دودمان (از کوهیج)                  پزشکی                  دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
عامر برزیگر (از بستک)                    پزشکی                  دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
مژگان دلاکی (از دهنگ)                  علوم تغذیه              دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
فاطمه زمان پور (از دهتل)                پرستاری                 دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
شکوفه غنی زاده (از چاه سرمه)      اتاق عمل                 دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
سعیده غنی زاده (از چاه سرمه)      مهندسی طبیعت        دانشگاه فسا
خدیجه غنی زاده (از چاه سرمه)      مهندسی طبیعت        دانشگاه فسا

شهر و بخش کوخردهرنگ:
فاطمه افرا (از چاله کوخرد)               پزشکی                   دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
ماریه شهری (از هرنگ)                   پرستاری                  دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
سعیده نیکونژاد (از هرنگ)                پرستاری                  دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
فرخ رحیمی (از هرنگ)                    پرستاری                   دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
حمیرا رستمی (از هرنگ)                 اتاق عمل                 دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
فرزاد آرور (از کوخرد)                        شیمی محض           مرکز آموزش عالی استهبان

دیگر شهرستان ها:
فرشید محمودی (از بیدشهر)            پزشکی                   دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
سیاوش انصاری (از گلار)                  تکنولوژی پرتوشناسی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان

انسانیهنر
شهر و بخش جناح:
شمسی فرج (از جناح)                   فقه و حقوق اسلامی  دانشگاه شیراز
محمد زینلی (از کهتویه)                  روانشناسی              دانشگاه یاسوج
فاطمه عالی نژاد (از جناح)               جغرافیا                    دانشگاه هرمزگان
فاطمه فنائیان (از جناح)                   جغرافیا                    دانشگاه بزرگمهر قائنات (خراسان جنوبی)
مریم دهش (از کمشک)                  جامعه شناسی         دانشگاه هرمزگان
فاطمه بلینی (از چاله فرامرزان)         زبان و ادبیات فارسی  مرکز آموزش عالی اقلید

شهر و بخش مرکزی(بستک):
پریا غنایی (از بستک)                  حقوق                       دانشگاه شیراز
فیضیه هوشمند (از بستک)           روانشناسی               دانشگاه خلیج فارس بوشهر
فاطمه دانشمندی (از کوهیج)        حسابداری                 دانشگاه هرمزگان

شهر و بخش کوخرد هرنگ:
فاطمه رهروان (از هرنگ)              مدیریت صنعتی            دانشگاه شهیدبهشتی تهران
نعمان تارم (از هرنگ)                  حقوق                        دانشگاه شیراز
مرضیه یونسی (از کوخرد)            ادبیات عرب                 دانشگاه شیراز
عصمت شورکار (از هرنگ)            روانشناسی                دانشگاه هرمزگان
مریم داموغی (از کوخرد)              روانشناسی                دانشگاه یاسوج
امینه فرج (از هرنگ)                   زبان و ادبیات فارسی     دانشگاه هرمزگان


//هنر

زبانتربیت معلم
کیانوش خشنو (از جناح)                 زبان و ادبیات انگلیسی      دانشگاه شیراز
سعیده پورعلی (از کوهیج)              آموزش زبان انگلیسی      دانشگاه خلیج فارس بوشهر

شیلا محمدی (از فتویه)                  آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
اقبال خوشه چین (از هرنگ)            دبیری آموزش زبان انگلیسی  دانشگاه فرهنگیان - کرمان
میثم بشنگ (از بربار کوخرد)            دبیری علوم اجتماعی       دانشگاه فرهنگیان - یزد
عبدالله احمدزاده (از کمشک)           دبیری تاریخ                   دانشگاه فرهنگیان - بیرجند
یوسف مرادپور (از کمشک)             دبیری شیمی                 دانشگاه فرهنگیان - زاهدان
شیدا محمدی (از فتویه)                 آموزش ابتدایی                دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
علی جاجرمنه (از جناح)                  آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
حسین خیر (از هنگویه)                  آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
اسامه جعفری (از هرنگ)            دبیری آموزش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فرهنگیان - کرمان
مسعود غفوری (از دهتل)                آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
هانیه محمدیان (از کوخرد)               آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
مریم مولا (از کوهیج)                      آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
ولید امینیان (از کوخرد)                   آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
هنگامه دوراندیش فر (از کوخرد)        آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
علی رئیسی (از فاریاب)                 آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
جمال کارگر (از فاریاب)                    آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
حوا فتاحی (از دهتل)                     آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
اسماء راد (از دهتل)                       آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
عایشه حاجی پور (از دهتل)             آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
مهسا عبداللهی (از بستک)             آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
محمد نامی (از ایلود)                      آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
مهدی نامی (از ایلود)                      آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
محمد باقری (از ایلود)                      آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
محمدصالح دیده بر(از تخت گرو کوخرد) آموزش ابتدایی             دانشگاه فرهنگیان - بندر عباس
عبدالقادر دوحرف (از کنارزرد)             آموزش ابتدایی             دانشگاه فرهنگیان - بندر عباس
حنیف رحیمی (از کمشک)                آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندر عباس
محمد دارش (از کمشک)                 آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
محمدنبی کاره چاهی (از بستک)      آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
احمدرضا آگاهی (از هنگویه)             آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
محمد تیمناک (از کمشک)               آموزش ابتدایی               دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
اسحاق علی نژاد (از هرنگ)             آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
عیسی عبدی (از کمشک)               آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
موسی عبدی (از کمشک)               آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس

--------- تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان (دی ماه 97):
عاطفه تیمناک (از کمشک)              دبیری تربیت بدنی         دانشگاه فرهنگیان - کرمان
فاطمه حبیب پور (از کمشک)            آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
نسترن زمانیان (از کمشک)              آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
حفصه شجاعی (از کمشک)             آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
فرشته مهدر (از هنگویه)                  آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
مریم پلوی (از گچویه)                      آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس        
مرضیه یونسی (از کوخرد)                آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس
زمزم قاسم زاده (از کوخرد)               آموزش ابتدایی              دانشگاه فرهنگیان - بندرعباس

دانشگاه فنی و حرفه ای
توجه: با توجه به پذیرش بدون آزمون (بر حسب معدل) دانشگاه فنی و حرفه ای در مقطع کاردانی، ممکن است تعداد بسیاری پذیرش شوند درنتیجه امکان قرار دادن تمامی اسامی نداریم. لذا جهت تقدیر از کوشاترین ها، تعدادی از پذیرفته شدگان در کنار سایر نتایج با توجه به اطلاعیه قبلی و شرایط آن در کانال، در ادامه تقدیم می گردد.

کاردانی به کارشناسی - دانشگاه فنی و حرفه ای
آرمان عالی نژاد (از جناح)               مهندسی عمران                دانشگاه فنی و حرفه ای - دانشکده شهیدباهنر شیراز
عبدالرحمن پشت بری (از جناح)      مهندسی عمران                 دانشگاه فنی و حرفه ای - دانشکده امام علی یزد
محمد پاز (از جناح)                       مهندسی عمران                 دانشگاه فنی و حرفه ای - آموزشکده شهید کرانی بندرعباس
محمد عالی نژاد (از چاله فرامرزان)   مهندسی عمران                 دانشگاه فنی و حرفه ای - آموزشکده شهید کرانی بندرعباس
سعید احمدی (از هنگویه)              مهندسی عمران                 دانشگاه فنی و حرفه ای - آموزشکده مرودشت
فرحناز کهوری (از جناح)                 مهندسی کامپیوتر-نرم افزار    دانشگاه فنی و حرفه ای - آموزشکده فاطمیه بندرعباس

کاردانی - دانشگاه فنی و حرفه ای
مریم احمدی (از کوهیج)              کاردانی نقشه کشی عمومی          دانشگاه فنی و حرفه ای - دانشکده فنی ولیعصر (عج) - تهران
فاطمه مولی (از بستک)              کاردانی گرافیک                             دانشگاه فنی و حرفه ای - دانشکده فنی ولیعصر (عج) - تهران
میلاد فراخ پور (از جناح)               کاردانی مکانیک                             دانشگاه فنی و حرفه ای - دانشکده فنی شهیدباهنر - شیراز
محمد محمودی (از پای تاوه)        کاردانی ساختمان                          دانشگاه فنی و حرفه ای - دانشکده فنی شهیدباهنر-شیراز
علی پنبه بز (از جناح)                 کاردانی مکانیک                             دانشگاه فنی و حرفه ای - دانشکده فنی شهیدمهاجر-اصفهان
عبدالله خوبان زاد (از جناح)           کاردانی ساختمان                          دانشگاه فنی و حرفه ای - آموزشکده شهید کرانی-بندرعباس
فاطمه سروری (از کمشک)          کاردانی گرافیک                             دانشگاه فنی و حرفه ای - آموزشکده فنی فاطمیه-بندرعباس
فاطمه خیاط پور (از کمشک)         کاردانی گرافیک                             دانشگاه فنی و حرفه ای - آموزشکده فنی فاطمیه-بندرعباس
خدیجه شامخی (از کوخرد)          کاردانی امور اداری                          دانشگاه فنی و حرفه ای - آموزشکده فنی فاطمیه-بندرعباس

اکثر نتایج توسط داوطلبان به جناح آنلاین ارسال شده است و سعی شده تا حد ممکن خطاها و اشتباهات تصحیح گردد، همچنین بخشی از نتایج از کانال های بستک نیوز، سلام کوخرد، هرنگ نیوز و بازتاب کوهیج دریافت شده است که جا دارد از مدیریت این کانال ها تشکر نماییم.

چاپ این بخش

  نشست هم اندیشی حفظ و معرفی تمب باستانی پرگان برگزار شد
ارسال‌شده توسط: پرگان - ۱۷ام شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۳۲ - انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک - بدون‌پاسخ

به گزارش جناح آنلاین به دعوت مهندس جلالی شهردار جناح و همچنین دکتر اسدی سرپرست تیم کاوش محوطه باستانی پرگان جناح، نشست هم اندیشی چگونگی نگهداری و همچنین معرفی این اثر منحصربفرد ملی برگزار شد


[عکس: WhatsApp_Image_2018_09_08_at_11_29_24.jpeg]

در این نشست که صبح جمعه با حضور استاد احمد مدان، عبدالرحیم عبداللهی نایب رییس شورای شهر، عبدالرحمن عبداللهی مسئول موزه و فعال اجتماعی، محمد درخشان مسئول کانون بازنشستگان و فعال فرهنگی و همچنین اصحاب رسانه برگزار شد. در این نشست پیرامون چگونگی حفظ و نگهداری و همچنین نحوه شناساندن بیشتر این اثر ملی و بالاخص بنای منحصربفرد کشف شده در آن، بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات ارزشمندی نیز در این راستا اتخاذ شد که در آینده جزئیات آنها به اطلاع عموم خواهد رسید

گفتنی است بنای رمز آلود کشف شده در  تمب پرگان جناح اخیرا در چندین سمینار و مجمع علمی در داخل و خارج کشور مورد بررسی قرار گرفته است و در این راستا تمهیدات مورد نیاز علمی و تخصصی، رسمی و رسانه ای درحال انجام می باشد و بدون شک موفقیت در این امر جز با همکاری همه شهروندان دلسوز و علاقمند میسر نخواهد بود

چاپ این بخش

  نشست خبری فرماندار بستک با اصحاب رسانه / در هفته دولت بالغ بر 40 میلیارد تومان طرح در شهرستان به بهره برداری می رسد
ارسال‌شده توسط: نشست خبری - ۱۶ام مرداد ۱۳۹۷، ۱۱:۴۱ - انجمن: اخبار منطقه جناح و شهرستان بستک - بدون‌پاسخ

به گزارش جناح آنلاین اکبر احمدی دولخانی سرپرست فرمانداری شهرستان بستک به مناسبت هفته خبرنگار در نشست خبری حضور یافت.


[عکس: WhatsApp_Image_2018_08_07_at_10_36_25.jpeg]

احمدی دولخانی در سخنان خود ضمن گرامیداشت هفته خبرنگار و یاد و خاطره شهید محمود صارمی، این مناسبت را فرصت خوبی برای تجلیل از این قشر دانست و تاکید کرد: خبرنگاران چشم و گوش و زبان گویای شهرستانند و با اخبار به موقع و دقیق ارتباط قوی و مداوم بین مردم و مسئولین را برقرار می کنند فلذا با حضور خبرنگاران امید به پیشرفت جامعه و عمران و توسعه شهرستان بیشتر خواهد بود.

سرپرست فرمانداری شهرستان بستک ادامه داد: نقد منصفانه و به دور از تخریب و همچنین فعالیت بی طرفانه را با جان و دل پذیرا هستیم و تاکنون نیز سعی داشته اییم این رویه را در امور جاری کنیم.

➖احمدی در پایان با اشاره به طرح های هفته دولت در شهرستان، گفت: آمار اولیه ما 72 پروژه آماده بهره برداری را در سطح شهرستان نشان می دهد که با هزینه ایی بالغ بر 400 میلیارد ریال به اتمام رسیده اند و بعنوان شاخص ترین طرح می توان به آرزوی دیرینه مردم شهرستان و بالاخص لاور میستان، یعنی جاده لاور میستان اشاره کرد که با تلاش ها و پیگیری های ویژه مهندس پرتابیان پس از سالها به اتمام رسید

✔در بخشی از این جلسه فعالان رسانه ای شهرستان بستک به بیان دغدغه ها و نظرات خود پرداختند که از آن جمله می توان به این موارد اشاره کرد: به لزوم ساماندهی خبرنگاران، لزوم حمایت مادی و معنوی از خبرنگاران که با هزینه های بسیار و مشغله های شخصی همچنان به فعالیت ادامه می دهند، لزوم اجرای منویات رئیس جمهور درمورد حمایت از آزادی رسانه ها و افزایش سعه صدر و آستانه تحمل مدیران در مواجهه با رسانه ها که دغدغه های مردم را منعکس می نمایند.

چاپ این بخش