رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبلی رو جواب بده از بعدی بپرس
سلام خیلی وقته که دیگه بازی رو ادامه نمی دیم.اومدم تا راش بندازم.
نقل قول:ده تا از علاقه مندی های خود رو بنویسید . کمتر هم مشکلی نیست.
تلویزیون نگاه کردن-تو اینترنت و سایت جناح آنلاین پلکیدن-کلاس های آموزشی رفتن-موسیقی گوش دادن-مسافرت رفتن-چیزای دیگه که الان حضور ذهن ندارم براتون بگم

و اما? ? ? ? ? ? بریم سراغ معما
کدوم کلاس (یا کلاسا)رو از همه بیشتر دوست دارید؟چرا؟
پاسخ
نقل قول:کدوم کلاس (یا کلاسا)رو از همه بیشتر دوست دارید؟چرا؟
درست مشخص نکردی تو چه زمینه ای ، ولی درس و ... رو با هم می گم:
الکترونیک - مخصوصا رباتیک ( چون شدیدا بهش علاقه دارم ) - زبان ( لازمه و باید یاد بگیرم ) - فیزیک ( به نظرم از بهترین علومه ) - شیمی - ریاضیات .
سه تا آخری از درسای مورد علاقم بود. البته تو ادبیات شعرهای مثنوی معنوی مولوی رو خیلی دوست دارم و مولانا بلخی رو بهترین شاعر می دونم ( البته حافظ و سعدی هم در رده بعدی ).

سوال من:
به نظرتون آدم همه چیز رو داشته باشه بهتره یا هیچی نداشته باشه؟ دلیلتون چیه؟
پاسخ
هیچی نداشته باشه - خوب بره گدایی کنه تا چیزی گیرش بیاد

به نظر شما قهرمان جام جهانی چه تیمی است ؟ (البته آلمان قهرمانه ولی خب نظر شما چیه؟)
پاسخ
اول سوال وحيد . من اولا مثل خودش نفهميدم كه چه سوالي كرد .? ;D
نه آدم بي چيز خوبه نه آدم سنگين و پر .<< انا جعلناكم امتا وسطا>> . ما امت ميانه هستيم و قرآن سند هستش . (جواب كاملا رسمي)

در مورد سوال بايرن هم بايد بگم بنظر من نيوزيلند شانس اوله . بعدش يونان . بعدش كره شمالي . همينطور ميره تا يكي قبل از آخر آلمانه . بعد برزيل? ;D

سوال من :

بنظرت بهترين محل كسب اخبار روز چيه يا كجاست؟
پاسخ
اولا باید به آقا وحید بگم که منظور سوالم از اینه که کدوم کلاسا توی مدرسه رو بیشتر دوست دارید و چراش هم میتونه شامل معلم خوب و خوش اخلاق ،علاقه به اون درس ،سختی یا آسونی اون درس و ...
بنظرت بهترين محل كسب اخبار روز چيه يا كجاست؟
زیاد علاقه ای به اخبار و مخصوصا از نوع سیاسی ندارم ولی خوب به نظرم شبکه های خبری خارجی.

و اما سوال من از شما(یه چیستان)

- باغي باغبان سختگيري دارد كه هر كس مي خواهد وارد باغش شود با گفتن واژه «نه»، مانع ورود او به باغ مي شود. اما مردي زرنگ و هوشيار، باگفتن جمله اي، از باغبان اجازه ورود به باغ را مي گيرد. او چه مي پرسد كه باغبان با وجود گفتن واژه نه به او اجازه ورود به باغ را مي دهد؟(لطفا خودتون فکر کنید و از جایی تقلب نکنید)
پاسخ
نقل قول:من اولا مثل خودش نفهميدم كه چه سوالي كرد .
شما از کجا می فهمید که من نفهمیدم؟ خوبی این سوال اینه که هر کسی برداشتی داره. بی چیز بودن همیشه مربوط به مال و ثروت نمی شه.ولی به نظرم سوال رو اینطور می پرسیدم بهتر بود : آدم حس کنه چیزی ندارد بهتر است یا اینکه همه چیز دارد؟ به نظر من این که حس کنه چیزی نداره بهتره و با سعی و تلاش باعث رشد خودش می شه. حالا بگذریم.
من دلم می خواد سوال اباعبدالله رو هم جواب بدم:
نقل قول:بنظرت بهترين محل كسب اخبار روز چيه يا كجاست؟
اخبار علمی خبرگزاری مهر و مجله دانشمند - اخبار شهر خودمون، همین وبسایت ?;D - اخبار ایران باز خبرگزاری مهر - و اخبار سیاسی خبرگزاری تابان و مهر

در جواب سفید برفی : طرف می پرسه « من می خوام برم تو باغ، شما نمی آین ؟ » باغبونه می گه « نه» . طرف می گه « باشه پس خودم تنهایی می رم » ?;D

سوال من از شما :
به نظرتون ارائه دهندگان فضای رایگان اینترنتی چطور هزینه های سنگین خودشون رو تامین می کنند؟
پاسخ
نقل قول:در جواب سفید برفی : طرف می پرسه « من می خوام برم تو باغ، شما نمی آین ؟ » باغبونه می گه « نه» . طرف می گه « باشه پس خودم تنهایی می رم »

درسته این سوالیه که میتونه چند تا جواب داشته باشه. یه جواب دیگش اینه:اشکالی داره برم تو باغ؟. ;D Big Grin
پاسخ
مثله اینکه فقط من برا این بازی پایم Big Grin
و اما جواب? سوال
نقل قول:به نظرتون ارائه دهندگان فضای رایگان اینترنتی چطور هزینه های سنگین خودشون رو تامین می کنند؟
خوب به نظر من این سبب میشه تبلیغات گسترده ای برای ارایه دهندگان فضای رایگان اینترنتی باشه ،بنابراین طرفدارانش رو زیاد میکنه و همینطور باعث میشه که این طرفداران از محصولات و خدمات غیر رایگان شان استفاده کنند یا همون بخرند.در نتیجه از این راه میتونند هزینه های سنگین خودشون رو تامین کنند Smile

و اما سوال من که بهتره همه جواب بدن(چون شاید باعث بشه روش درس خواندنمون رو تغییر بدیم و صحیح تر درس بخونیم)
روش درس خواندن شما چگونه است و چه مدت رو به درس خواندن و انجام امور مدرسه اختصاص میدید؟(معمولا قبل از کار های دیگتون درس می خونید یا بعد)

پاسخ
درس هم ميخونين شما؟
پاسخ
نقل قول:درس هم ميخونين شما؟

اگه بشه بهش گفت درس خوندن البته. من درس هایی که به حفظیات زیادی نیاز داره ، خیلی با سختی می تونم بخونم ولی درس های محاسباتی یکم با عقلم بیشتر جور در می آد و اصولا راحتترن. البته بگم زیست شناسی با اینکه تعاریف و اسامی زیادی داره، ولی خیلی بهش علاقه دارم ولی حیف تو رشته ما نیست. خوب بگذریم. اما چطور دروس رو مطالعه می کنم. اولا پیشنهاد می کنم مطالعتون بیشتر از من باشه تا بعد نگین تقصیر من بوده که مثلا امتحان رو خوب ندادین ...
دروس محاسباتی : اولا من دروس محاسباتی سعی می کنم اول از هر بار مطالعه کردن، برا خودم بگم این درس این فواید رو برام داره و معمولا فیزیک و شیمی رو کلا خیلی دوست دارم. ریاضیات رو هم لازمه ی اصلی برای یادگیری اون دوتای دیگه می دونم. این انگیزه برای شروع مطالعه. حالا تفاوت داره که ببینم روز معمولیه یا روز های قبل از امتحان. روز های قبل از امتحان طوری وقت رو تنظیم می کنم که وقت اضافه بیاد و بتونم مثال های بیشتری رو برای تسلط رو اون حل کنم. شیمی وقت کمتری نیاز داره.
دروس حفظی : دروس حفظی بعضی حفظی کامل و بعضی هم درک لازم داره. درسهای زبان انگلیسی – عربی، دینی و زبان فارسی از دروس هستند که سعی می کنم یاد بگیرم و خیلی حفظ نکنم. برا همین شب امتحان نکات مهم و ریزش رو می خونم. درس های کلا حفظی مثل ادبیات ، سعی می کنم دسته بندی بکنم و بعد بخونم. و کلا چند دور خوندن ( که هیچ وقت فرصت نمی کنم چند دور بخونم و دور اولش هم به زور وقت می شه بخونم ) – درس تاریخ که نگو. با اون همه اسم ، هر کدوم با ده متر طول ، حالم رو بهم می زنه.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان