رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سخنرانی ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان در جمع نمازگزاران شهر جناح، 9 فروردین 98
#1
به گزارش جناح آنلاین، ناصر شریفی نماینده مردم غرب هرمزگان پس از نماز جمعه امروز (۹ فروردین ۹۸) شهر جناح در جمع مردم این شهر به سخنرانی پرداخت.

چکیده سخنرانی وی بدین شرح است:

* مهمترین دستاورد این دوره یک سال و ده ماه ایجاد همدلی و همبستگی بین آحاد مردم بوده تا هر کسی با هر نظر و عقیده و جناحی که نگاه خدمت دارد بتواند صادقانه به مردم خدمت کند.

* در این مدت کوتاه و با وجود شرایط اقتصادی خاص کشور ، مصمم هستیم با برنامه ریزی بلندمدت پیگیر پیشرفت منطقه غرب استان باشیم.

* یکی از برنامه های اصلی ما برای پیشرفت جناح و کل منطقه ، احداث جاده خور جناح بوده که با تصویب اعتبار بیست میلیارد تومانی جزو مصوبات سفر ریاست جمهوری قرار گرفت.

* با آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه پیگیر تخصیص اعتبار شدیم که در مرحله اول تنها دو میلیارد تومان اعتبار تخصیص پیدا کرده بود اما با پیگیری انجام شده و مذاکرات زیاد، مقرر شد ده میلیارد برای سال ۹۷ و ده میلیارد تومان سال ۹۸ تخصیص پیدا کند.

* گازرسانی به استان هرمزگان جزو اولویتهای ما و از برنامه های شرکت ملی گاز است.

* یکی از برنامه ها برای توسعه پایدار منطقه ، بحث آبرسانی پایدار است.

* از اواخر سال ۹۶ استارت پروژه آبرسانی از بندر چارک به جناح و بستک انجام شد که با تخصیص اعتبار بخشهایی از آن نیز انجام شده است.

* بزودی نمایندگی نظام مهندسی کشاورزی در شهر جناح افتتاح خواهد شد.

* ناحیه صنعتی جناح نیز باید پیگیری شود تا صنایع مختلف متمرکز شوند.

* پیگیری دوشهر هنگویه و کوهیج از جمله اثرات ارتباط صمیمانه و نزدیک نماینده با وزراست که با یاری خدا انجام شد.

* برای تکمیل بزرگراه بندرلنگه-پارسیان از کریدور جنوب فقط شصت میلیارد تومان مصوب شده بود که در سفر ریاست جمهوری سیصد میلیارد تومان مصوب شد و کلنگ زنی آن انجام نیز شده است.

[عکس: naser-sharifi-janah-98-1-9-29-03-19(39).jpg]
*عکس از کانال روابط عمومی نماینده غرب هرمزگان


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان