رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پيرمردهاي روستاي كهنه مثل جناح در كوچه ها و روي دو كنچي ها . اما بدون لباس محلي
بنظرم اين عكسا جالبه .

تو شهر جناح متاسفانه? ;D و تو كهنه هم همينطور متاسفانه? ;D پيرمردها مدشون رفته بالا . همه شلوار پيرهن جواني رو ميپوشند . به همه انتقاد ميكنيم چرا به بزرگترها نكنيم ؟ از اينها هم ميخوايم و بهشون ميگيم كه اگر اون لباسهاي قديمي . ختره خط خطي و سدري و .... ميپوشيديد خيلي جالب بود .

تنها جايي كه به نظرم اصلا پيرمردها قديم رو ول نكردن و لباسهاي زيباي قديمي رو بر تن دارند شهر بستك است . هنوز وقتي ميري اون اطراف مطب دكتر سعيدي و بازار قديم و ... پيرمردها با لباسهاي قديمي ميگردن . كه بسيار جالبه

[عکس: jvm3n69794pcb65149ql.jpg]

[عکس: z1h0x8qg609zvidll45q.jpg]
وای خیلی عکس قشنگیه? Smileخیلی دوست داشتنی اند
دوبيتي فايز دروصف بيري
دو معنی بر من آمد صعب دشوار
اول پیری اخر فرقت یار
اگر پیدا شود فایز پرستی
جوانی از کجا ارم دگر بار
بدبخت اینا هم دل دارن دیگه? ;D (پیری و معرکه گیری ) یادمون بتشه ببینیم خودمون چجوری لباس میپوشیم? ;D

تو عکس اولی نگاه کنین نفر اول نمتاش از زیر شلوارش بیرون اومده و یادمون باشه خودمون حواسمون بیشتر جمع باشه? ;D
نقل قول:بدبخت اینا هم دل دارن دیگه? پوزخند (پیری و معرکه گیری ) یادمون بتشه ببینیم خودمون چجوری لباس میپوشیم?

ما كه حتما لباس قديمي ميپوشيم? Big Grin

نقل قول:تو عکس اولی نگاه کنین نفر اول نمتاش از زیر شلوارش بیرون اومده و یادمون باشه خودمون حواسمون بیشتر جمع باشه

به پير مرد چيكار داري تو? :a102:
نقل قول:بدبخت اینا هم دل دارن دیگه? (پیری و معرکه گیری ) یادمون بتشه ببینیم خودمون چجوری لباس میپوشیم?
من که با شلوارک با نوه هام پارکور تمرین میکنم ;D
تصور کنید عصا به دست...
120 سال عمر...
با شلوارک...
با مچبدن و زانو بند
از دیوار 4 متری میرم بالا...
Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان