جناح آنلاین
:: جناح آنلاین 11 ساله شد :: + تغییرات هیات مدیره - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir/old)
+-- انجمن: درباره سایت (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: اطلاعیه ها (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: :: جناح آنلاین 11 ساله شد :: + تغییرات هیات مدیره (/showthread.php?tid=2970):: جناح آنلاین 11 ساله شد :: + تغییرات هیات مدیره - vahid - ۱ام تير ۱۳۹۸

جناح آنلاین امروز 1 تیر 1398، یازده ساله شد.

در ابتدا لازم است از وضعیت هیات مدیره جناح آنلاین گزارش مختصری ارائه کنیم. طی امسال و سال گذشته، از اعضای هیات مدیره آقایان عبدالله احمدی و یوسف خورشیدی به دلیل مشغله های شخصی و شغلی قادر به ادامه همکاری با جناح انلاین نبوده و از این مجموعه خداحافظی کردند. امیدواریم هر دو این بزرگواران در مسیر زندگی موفق و پیروز باشند.

اما بد نیست از تاثیر تکنولوژی بر روند فعالیت های جناح آنلاین نیز سخن بگوییم. پس از آغاز به کار وبسایت جناح آنلاین در تیرماه 1387، تکنولوژِی و رسانه های مجازی تغییرات بسیاری داشته اند. بیشتر فعالیت ها به سمت اپلیکیشن های شبکه های اجتماعی، ابتدا فیس بوک و سپس اینستگرام و تلگرام کشیده شده است. به دلیل دشواری دسترسی به تلگرام، تعداد اعضای کانال جناح آنلاین همچون سایر کانال ها نسبت به سال قبل کاهش یافته و اکنون 2452 کاربر عضو کانال تگرام هستند. اما تعداد اعضای کانال اینستگرام روند افزایشی داشته و به 9914 نفر رسیده است.

دو سه سال اخیر به دلیل مشغله زیاد مدیران و فعالین جناح آنلاین، چندان تحولی ایجاد نشده و روند پیشرفت به کندی طی شده است. در سال پیش رو اما برنامه هایی وجود دارد که امیدواریم عملی شده و کاربران فعالیت بیشتری را از این مجموعه شاهد باشند.

طرح امسال:
[attachment=138]
لینک طرح