جناح آنلاین
نتایج بازیهای نونهالان گازال در لیگ شهرستان - نسخه قابل چاپ

+- جناح آنلاین (http://janahonline.ir/old)
+-- انجمن: مسائل فرهنگی (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=7)
+--- انجمن: تربیت بدنی (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=31)
+---- انجمن: فوتبال (http://janahonline.ir/old/forumdisplay.php?fid=32)
+---- موضوع: نتایج بازیهای نونهالان گازال در لیگ شهرستان (/showthread.php?tid=2328)نتایج بازیهای نونهالان گازال در لیگ شهرستان - abedjanahi - ۳ام تير ۱۳۹۳

نونهالان گازال در اولین بازی خود به مصاف هلال هنگویه رفتند که توانستند این تیم را با نتیجه ۱-۰ شکست دهند. تک گل نونهالان را افشین خویشکار به ثمر رسانید.

نونهالان در بازی دوم خود به مصاف آینده سازان زنگارد رفتند که با نتیجه ۳-۱ این تیم را شکست دادند.برای نونهالان مرصاد دوزنده(۲بار) و علی پرافروزان گلزنی کردند.

در بازی سوم ، نونهالان توانستند با نتیجه ۳-۰ اتحاد هرنگ را شکست بدهند تا مقتدرانه به مرحله بعد صعود کنند.علی جابر (۲بار) و علی پرافروزان گلزنی کردند.

در مرحله بعدی مسابقات تیم نونهالان با کهتویه و داربست هم گروه شد.

در بازی اول، نونهالان به مصاف تیم کهتویه رفتند که بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید اما تیم کهتویه توانست در ضربات پنالتی نونهالان را شکست بدهد.

در بازی دوم به مصاف داربست رفتند که این بار هم بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید که توانستند در پنالتی داربست را شکست بدهند تا هم اکنون با دو امتیاز در صدر جدول گروه اول قرار بگیرند و منتظر نتیجه بازی داربست و کهتویه هستند تا تکلیف فینالیست مشخص شود لازم به ذکر است تیم اول به فینال راه پیدا میکند.


منبع: وبسایت رسمی باشگاه گازال جناح