رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشكل لارستان بيدار:با ادامه پروژه وعده دادن بي عمل , پيگير اعتراضي فراگير ميشويم
#1
باسمه تعالی

اگر ارزيابى ما در باره‏ى ملتها تابع اين است كه مقدار آگاهى آنها را بسنجيم، مقدار عزم و اراده‏ى ملى آنها را بسنجيم، روشن‏بينى و شجاعت آنها در اقدام را بسنجيم - اگر اين وسيله‏ى سنجش قدر و قيمت جمعيتها و ملتهاست - بايد بگوئيم مردم لار و منطقه‏ى لارستانِ بزرگ، به حسب اين مقياسها و معيارها جزو برجسته‏ترين مردم كشورِ پهناور ما هستند.
(مقام معظم رهبری ،حضرت آیت الله خامنه ای )

مردم شریف و ولایی لارستان? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

امروز لارستان در برهه ای سرنوشت ساز از تاریخ خود قرار دارد .روزگاری که همه ی فدائیان لارستان? در یک سو و تمامی بدخواهانش در سوی دیگر با تمام قوا به صف ایستاده اند .در این مجال جایی برای عافیت طلبی نیست و آیندگان ، ما را به خاطر سکوت و حاشیه نشینی? ستایش نخواهند کرد .ما فرزندان کوچک لارستان? لارستان که برای اعتلای سرزمین پر افتخارمان قدم به پیش نهاده ایم? یاری? شما را به پشتیبانی خویش می طلبیم .

همه ی شما به آنچه در این هشت ماه بر لارستان گذشته است واقفید و همه به خوبی می دانید که درنگ ما در برابر کارشکنان و بدخواهان لارستان چه عواقب سوئی می تواند در پی? داشته باشد.غیرت شما را به یاری می طلبیم تا برای آیندگان سرزمینی سرافراز به یادگار بگذاریم .فرزندان شما در این چند ماه به دور از هیاهوی بدخواهان و تفرقه افکنان در امر پیگیری حقوق مردم لارستان در حد توان کوشیده اند.انتشار نشریه ی صحبت نو و پیگیری حقوق مردم لارستان در موضوع تقسیمات اخیر ،? فرمانداری ویژه ، دانشگاه علوم پزشکی و... چه? از طریق رسانه و چه از راه حضور در نهادها ی منطقه و چه از راه تماس با مقامات کشوری از اهم فعالیت های ما در چند ماه اخیر بوده است .با توجه به اینکه مجوز راه اندازی این تشکل دوسال پیش ازسوی وزارت کشور صادر شده? و فرمانداری لارستان چند? ماه پیش آن را? به دست ما رسانده است? برآن شدیم که از ظرفیت قانونی? این تشکل نیز برای اعتلا و آبادانی لارستان و در جهت استیفای حقوق مردم? استفاده کنیم .

مردم شریف و ولایی لارستان

به نظر می رسد زمان خوش بینی به پایان خود نزدیک می شود چرا که در پشت وعده های مسئولان مبنی براجرای مطالبات مردم ولایی لارستان? تا به امروز جز چند نامه نگاری چیزی ندیده ایم .خواسته ی ما از عزیزان مسئول عمل کردن به وعده های عدیده ایست که در برهه های مختلف و در زمینه های گوناگون? به مردم لارستان? داده اند. در راس این وعده ها الحاق مجدد اوز وبیرم به لارستان است که متاسفانه با تعلل خارج از طاقت مردم مواجه شده است .

ما به عنوان فرزندان شما اعلام می کنیم که در صورت تداوم این تعلل و ادامه پروژه ی فرسایشی وعده های بدون عمل - که گویا? اراده ی ما را هدف قرار داده است - از طریق قانونی پیگیر اعتراضی فراگیر خواهیم شد. اعتراضی? به دور از شائبه های سیاسی و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران برای استیفای حقوق مردمی که بیش از صد سال است? برپایی? و دفاع از حکومت اسلامی را سرلوحه ی زندگی خود قرار داده اند .تشکل? مردم نهاد لارستان بیدار بر طبق هدفی که در مجوزش برای آن تعریف شده تنها برای اعتلا و آبادانی لارستان قدم به عرصه نهاده است و بدیهی است هیچ نسبتی با جناح بندی های تفرقه افکنان? سیاسی راست و چپ ندارد .

در پایان ازفرمانداری ویژه ی لارستان می خواهیم که با پیگیری های? مداوم ،سرنوشت وعده های? مسئولان و در راس آنها بازگشت اوز و بیرم به لارستان را مشخص کند باشد که با به نتیجه رسیدن اقدامات مسئولان لارستان نیازی به حضور مردم در صحنه ی اعتراض نباشد و بتوانیم با آرامش در راه توسعه ی لارستان قدم بر داریم . .بی شک مردم لارستان یاور مسئولان پاسخگو خواهند بود? .

تشکل لارستان بیدار
6/7/1389
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان