رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محمود احمدي نژاد :آمادگي براي ريشه‌كن كردن رژيم صهيونيستي را داريم
#1
ه گزارش خبرنگار اعزامي فارس به دمشق محمود احمدي‌نژاد رئيس جمهور كشورمان بعد از ظهر امروز و در ادامه سفر دو روزه خود به سوريه با علما اديان مختلف مفتي اعظم سوريه ، علماي شيعه، سني، علوي، مسيحي ديدار و گفتگو كرد.
احمدي‌نژاد در اين ديدار ضمن تبريك ميلاد پيام اكرم(ص) به ملت سوريه و همه بشريت همه اديان الهي را يك حقيقت و مأموريت پيامبران را توحيد و برپايي عدالت خواند و افزود: انبياء الهي يك سلسله پيوسته بودند كه هر يك ماموريت ديگري را كامل كردند.
رئيس جمهور ادامه داد: پيامبران دين خدا و معارف الهي را متناسب با ظرفيت بشر در زمان خود عرضه كردند و تلاش كردند تا بشريت را گام به گام به سمت يك نقطه موعود جلو برده و يكتاپرستي و عدالت را در جهان برپا كنند تا در سايه اين دو، سعادت حقيقي را براي بشر به ارمغان بياورند.
وي با تأكيد بر اينكه زندگي بقيه بشر پس از حاكميت عدالت و يگانه‌پرستي محقق خواهد شد، گفت: عدالت نقطه پايان مأموريت انبياء نيست بلكه اجراي عدالت آغاز انجام رسالت است.
رئيس جمهور تصريح كرد: زندگي موعود بشر پس از حاكميت جهاني عدالت آغاز خواهد شد و تا زماني كه اين عدالت حاكم نشود، زندگي سعادتمند بشر گسترش نيابد رسالت پيامبران ناتمام است.
احمدي‌نژاد با بيان اينكه در طول تاريخ شياطين و مستكبرين در برابر پيامبران قد علم كردند گفت: مهمترين خيانت آنها اين بود كه ذهن و دل انسان‌ها را از آرمان پيامبران غافل كردند.
وي خاطر نشان كرد: هر انسان سالمي كه با قيام و رسالت پيامبران آشنا شود بنا بر فطرت الهي خود اين امر را خواهد پذيرفت و از آنان تبعيت خواهد كرد.
رئيس جمهور با تاكيد بر لزوم توجه بيشتر به مقوله وحدت اظهار داشت: هر پيامبري، پيامبران قبل از خود را تاييد كرد و پيامبر بعد از خود را بشارت داد پس بنابراين هر كس حقيقتا به يك پيامبر ايمان بياورد بايد به همه پيامبران ديگران مؤمن شود و به رسالت آخرين پيامبر خدا هم ايمان آورد.
احمدي‌نژاد تصريح كرد: آيا اگر امروز حضرت موسي در بين ما حاضر بود يك لحظه رژيم صهيونيستي را تحمل مي‌كرد، آيا اگر حضرت مسيح امروز حاضر مي‌شد يك لحظه جنايت استكبار كه به نام مسيحيت انجام مي‌شود را تحمل مي‌كرد؟
وي ادامه داد: امروز ملت‌هاي جهان در فقر، تبعيض و فشار زندگي مي‌كنند و در يك قرن گذشته به اندازه تمام تاريخ بشر انسان‌ها به دست مدعيان حقوق بشر كشته شده‌اند و امروز همه ملت‌هاي عالم تحت تهديد و در فضاي ناامني زندگي مي‌كنند.
وي با بيان اينكه امروز امنيتي براي كسي باقي نمانده است، خاطر نشان كرد: امروز استعمارگران احترامي براي انسان باقي نگذاشته‌اند و جنايات آنان در طول تاريخ بي‌نظير است.
احمدي‌نژاد خاطر نشان كرد: آنها حاضرند حتي در آزمايشگاه‌هاي خود بيماري توليد كنند و با انتشار آن دارو فروخته و جيب‌هاي خود را پر كنند.
رئيس جمهور با يادآوري جنگ 22 روزه رژيم صهيونيستي عليه مردم غزه گفت: وقتي در اين جنگ رژيم صهيونيستي زنان و كودكان بي‌دفاع را به خاك و خون مي‌كشيد آن زن كه از همه حيثيت‌هاي انساني خالي شده است در تلويزيون حاضر شد و گفت: ما اين‌ها را به خاطر دفاع از ارزش‌هاي دنياي آزاد مي‌كشيم.
وي ادامه داد: در طول تاريخ مستكبرين در مقابل پيامبران قيام كردند و امروز باور ما بر اين است كه نظام استكباري بزرگترين مانع در برابر تحقق رسالت انبياء بوده و ريشه تمام جنايت‌هاي آن و مديريت اصلي پشت پرده آن به دست صهيونيست‌هاي بي‌فرهنگ و آدم‌كش است.
احمدي‌نژاد وجود رژيم صهيونيستي را اساس فتنه و ظلم و تجاوز در عالم دانست و تصريح كرد: رژيم صهيونيستي مهمترين ابزار استكبار براي طراحي برنامه‌هاي شيطاني است.
رئيس‌جمهور با بيان اينكه مستكبرين براي تسلط بر جهان نيازمند تسلط بر منطقه ما هستند گفت: اين منطقه مركز فرهنگ و تمدن، اخلاق و فرهنگ، ارزش‌هاي انساني و ثروت‌هاي بي‌پايان خدادادي است كه هر كس مي‌خواهد بر دنيا مسلط شود بايد بر اين منطقه تسلط يابد.
احمدي نژاد خاورميانه را منطقه انرژي و مركز ارتباطات عالم دانست و تصريح كرد: استعمارگران براي تسلط بر دنيا رژيم نامشروع اسرائيل را تأسيس كردند تا به واسطه آن بر منطقه و دنيا مسلط شوند.
وي با بيان اينكه امروز صهيونيست‌ها همه ملت‌ها را به بند كشيدند به كشورهاي آمريكايي و اروپايي اشاره كرد و افزود: همه اين ملت‌ها در بدبختي و حقارت زندگي مي‌كنند چرا كه هيچ استقلالي نداشته و همه آنها اسير صهيونيست‌ها هستند.
رئيس جمهور مقابله با رژيم صهيونيستي را ادامه راه انبياء و نجات همه بشريت دانست و افزود: اين رژيم نقطه وحدت مستكبران و تجلي همه رذالت‌هاي آنهاست.
احمدي‌نژاد با بيان اينكه سرنوشت و آينده بشر در فلسطين و خاورميانه رقم خواهد خورد گفت: نابودي اسرائيل در واقع نجات همه بشريت است و من مي‌خواهم بشارت دهم كه به فضل الهي رژيم صهيونيستي و اربابان او به پايان راه رسيده‌اند و مانند برف در مقابل آفتاب در حال ذوب شدن هستند و اگر كسي به آنها توجه نكند خودشان از بين خواهند رفت.
احمدي‌نژاد خاطر نشان كرد: استكبار جهاني خيال مي‌كند با تشنج‌آفريني و ماجراجويي شايد راهي براي نجات آنها پيدا شود اما اشتباه مي‌كنند.
وي با اشاره به مذاكرات خود با بشاراسد رئيس جمهور سوريه گفت: امروز آن آمادگي در ما و ملت‌هاي منطقه هست كه اگر رژيم صهيونيستي بخواهد اشتباهات گذشته را تكرار كند به طور كامل ريشه‌كن خواهد شد.
احمدي‌نژاد با بيان اينكه تحقق آرمان انبياء الهي نزديك است ظهور امام عصر به همراه حضرت مسيح و دعوت مردم به يگانه‌پرستي و عدالت در جهان را نزديك دانست و افزود: حركت آخر آغاز شده است و با نابودي اسرائيل رسالت انبياء محقق خواهد شد.
وي اضافه كرد: امروز تلاش براي زمينه سازي ظهور حضرت مسيح و امام عصر(عج) محور وحدت همه مؤمنان و پيامبران الهي است و بايد اميدوار باشيم كه تحقق وعده الهي نزديك است.
احمدي‌نژاد خاطر نشان كرد:مطمئن باشيد ما همواره در كنار ملت سوريه، لبنان و فلسطين و در كنار تمام پيروان انبياء الهي تا آخر خواهيم ايستاد.
پيش از سخنان احمدي‌نژاد برخي علماي اديان مختلف از جمله مفتي اعظم سوريه، وزير اوقاف و ديگر علما و روحانيون به ايراد سخنان كوتاه با محوريت موضوع وحدت و مقابله با رژيم صهيونيستي پرداختند.
در طول مدت سخنراني احمدي‌نژاد بارها سخنان وي به دليل تشويق حاضران در جلسه قطع شد.
#2
آخرش ما را وارد جنگ ميكنند >Sad >Sad :'(


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان