رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با صدور اطلاعیه ای؛ مجمع نمایندگان استان خواستار تحقق خواسته هرمزگانی ها شد
#1
مجمع نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با صدور اطلاعیه ای در خصوص موضوع جداسازی بخشی از شهرستان پارسیان نیز موضوعاتی را ارائه کرد.
به گزارش گرویه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، در این اطلاعیه آمده است:

"طی روزهای اخیر و در ادامه پیگیری ها در خصوص مسئله پارسیان (گاوبندی) و به منظور تحقق خواست مردم استان در این زمینه دیدارها و نشست های متعددی صورت پذیرفته و نمایندگان مردم ضمن انتقال نقطه نظرات خود در این زمینه به مسئولین عالی کشوری خواستار تجدید نظر اساسی در این زمینه شده اند که نتایج مطلوبی در این راستا حاصل شده است.

لذا با تاکید بر اهمیت حفظ همگرایی در کشور و تلاش برای تامین منافع ملی و منطفه ای? در چارچوب سیاست های نظام مقدس جمهوری اسلامی بار دیگر اطمینان می دهیم که نمایندگان مردم شریف هرمزگان در مجلس در کنار مسئولین استانی و ملی در این زمینه مجدانه پیگیر مطالبه منطقی مردم خواهند بود.

بدون شک? مسئولین ارشد نظام در این زمینه با تدبیر و هوشمندی عمل خواهند کرد تا آنچه که به طور نهایی مدنظر قرار می گیرد، تامین کننده خواست مردم هرمزگان و تحقق بخش اندیشه اعتدال و امیدآفرین برای مردم استان باشد."


استاندار هرمزگان در خصوص مسله جداسازی شهرستان پارسیان:
خبرهای خوبی در راه است


استاندار هرمزگان گفت: همچنان پیگیر مسئله جداسازی بخشی از شهرستان پارسیان هستیم و جلساتی نیز در تهران با مسئولان مربوطه داشته ایم.

جاسم جادری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، افزود: طرح های کارشناسی شده این جداسازی را تهیه و در اختیار مسئولان امر قرار داده ایم و پیگیر مسئله هستیم.

وی با بیان اینکه تمامی مذاکراتی که تا کنون بر سر این جداسازی صورت گرفته موفقیت آمیز بوده ، خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوایم در آینده نزدیک خبرهای خوبی را به مردم استان بدهیم.
 سپاس شده توسط vahid ، armena


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان